כל הפרויקטים
קורל ביסמוט אלבום ראשון ⚘
הפרויקט של
קורל ביסמוט
מלא זמן שאני מבשלת את האלבום הראשון שלי. הוא הסתובב איתי בהופעות רחוב בארץ ובעולם.אלבום צבעוני, פשוט, כנה, חשוף והכי ישראלי שיש. בואו לתמוך!
102%
69,300
מתוך 68,000
0
נותרו
425
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/07/2018

מדהימים שלי, שותפים למסע, אני נרגשת לכתוב את המשפט הבא אבל:


🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

אשכרה עשינו את זה, יא מדהימים, יא חמניות!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻


אני בוכה מהתרגשות כבר מאתמול, למרות הכל, הוכחתם לי, ולכולם, שעבודה כל כך קשה היא זו שהביאה אותי ואת הפרויקט למצב שניצחנו, ועוד יום לפני! איזו התרגשות, איזו אהבה, אני כל כך מעריכה כל תמיכה ותמיכה, כל הודעה, כל שנייה שהייתם איתי לאורך כל הדרך. ת ו ד ה. אין עליכם! ריגשתם אותי עד כאב!הפרויקט באוויר עד סוף הלילה! יש עדיין תשורות ממש שוות שאתם עוד יכולים לקחת ולהיות חלק מהן! שיעור יוגה, סדנאת פיסול, הופעה, אלבום עד הבית, קקטוסים וסוקלנטים, צמחי תבלין!

כל אלה עדיין מוצעים לבחירתכם ואתם מוזמנים לנצל את הימים האחרונים של הפרויקט ולהנות מהם.

ואם אנחנו כבר כאן, בואו ננסה להציב יעד חדש!
בואו ננסה להגיע ל 72,000! ככה לספורט לכיף, עוד גיוס נוסף שיהיה לי להמשיך לקנות לכם חמניות ולחלק לכם אותן בשפע בהופעות רחוב שאני הולכת להמשיך לעשות כמובן, בכל הארץ, כי מה יותר נעים מלקבל אהבה גדולה ברחוב, ככה סתם, בלי תמורה?!!?! כל גיוס נוסף יעזור לי להמשיך במסע אל הלב שלכם! מטורפת עליכם ברמות שלא הכרתי טירוף כזה!אספר וארחיב שיצאתי לרחוב פיזית במהלך כל התקופה הזו במטרה לגייס אנשים חדשים בהופעות גיוס רחוב בכל הארץ
סוחבת, מרימה, משקיעה, מכינה, חמניות, צמחים, מנורות, דיסקים, ארגזים!
עבדתי כל כך קשה כדי להגיע לכל אחד ואחת ממכם!וכדי לעשות את זה יותר קל -  

קבלו איך החיים שלי במהלך תקופת הדסטארט באמת נראים מקרוב.
מהפרטים הקטנים ועד להופעת רחוב.


אני אוהבת אתכם.


 

היי! קוראים לי קורל, ואני מכורה למוסיקה וצמחים.

אני מתגוררת בדירת חדר קטנה בדרום תל אביב, עובדת במשתלה, יש לי גינה קטנטנה, הבית שלי נראה כמו ג'ונגל קטן, 107 צמחים (כן ספרתי במיוחד), עשר גיטרות ו2 חתולים של השכן שרובצים אצלי רוב היום.

מוזיקה זה הכל. זה לקום בבוקר ולנגן עוד לפני שצחצתי שיינים, זה לחזור אחרי יום ארוך ולהתרפק על הגיטרות, זה לבכות ולשיר, זה לצחוק ולנגן, מוסיקה זו השפה שלי. וככה אני מתקשרת בדרך שהכי קלה לי, עם עצמי, ועם הסביבה.
האלבום שלי מדהים. סתם, זה לא חכמה גדולה לתאר את האלבום שעבדת עליו כל כך הרבה זמן. אבל עכשיו תכלס, זה אלבום צבעוני, פשוט, מאד כנה והכי ישראלי שיש. פולקי, גרובי, ואני מספרת בעיקר מלא מלא סיפורים. 

זה השיר הראשון שיצא עד עכשיו.
קוראים לו : "התחנה המרכזית" (:


קצת לפני יותר מ4 שנים התחלתי לעבוד עליו, על האלבום הזה. הגעתי לאיתמר מאירי ואיתן רז.נחתתי להם באולפן, ילדה עם שיער מקורזל וגיטרה, וביקשתי שהשירים שלי יקבלו בית חם, רציתי שהשירים יהפכו להיות ממשיים בתוך העולם המוזיקלי שלהם. 

לא הבנתי שאני הולכת להכנס לתוך המסע הזה שנקרא אלבום ראשון. אבל זה קרה ממש באופן טבעי. הרגשתי שאני בחלל, מדלגת על כל מילה ושורה שאי פעם כתבתי. והנה חצוצרה מתנגנת וממלאת את האוויר, האצבעות של איתמר שפורטות כל כך יפה על כל שיר ושיר בדיוק כמו שזה מרגיש בבטן, המקצבים הרגישים, הבועטים, המסקרנים שאיתן הפך למנוע השירים. האלבום והשירים קיבלו עולם, עולם שבו יוכלו לנוע, לנשום, לרחף, ובסופו של, דבר לאחר הדרך הזו - להגיע ללב שלכם. בדרך שהכי מתאימה לו שאפשר. 

את עמדי הכרתי דרך האלבום עוד שהיה בעבודה בחדרי החדרים. באחד הימים הגיע ברנדומליות לאולפן בזמן ש"מתחת לשמיכה" התנגנן. זה היה לפני שנתיים. מאז הצטרפתי להרכב המופלא שלו, ועד היום אני מנגנת ושרה ומופיעה כחלק מהלהקה המדהימה הזו.

בואו נגיד שהיו לא מעט עצירות במהלך השנים והעבודה, הרבה שינויים, ומחלוקות, ומחיקות, והקלטות מחדש, ושיחות, ובכי ושמחה, אפילו הייתה פעם שגם חשבתי לגנוז.

ברחתי. הלכתי לנגן ברחובות במדינות אירופה. זה מה שהרגשתי שעכשיו צריך לעשות, לעזוב את הכל, לקחת גיטרה תיק ולהופיע איפה שאפשר. הכי קל להגיע לאנשים דרך הרחוב. הם כבר שם. והם פתוחים לשמוע כל מה שיתחרש.

רציתי להשתפשף, להתקדם, ללמוד, להרגיש בתנועה מתמדת מעבר לעבודה על האלבום שהייתה בארץ. רציתי להוכיח לעצמי שאני יכולה לעשות כל מה שרק ארצה.

התקיימתי באופן בלעדי מהופעות רחוב, בדקתי את כל החומרים שלי על הקהל שנע לי כל הזמן מול העיניים, שרתי בכל מיני שפות, ישנתי אצל זרים שהציעו לי ספה להזרק עליה, בקיצור - בחנתי את כל הגבולות שהיה אפשר.

חזרתי מוכנה.

סיימנו את כל מה שנשאר לעשות לקראת סוף הפקת האלבום, ועכשיו אני רוצה יותר מהכל, שהאלבום יהיה גם שלכם, כמו שהוא שלי כבר כל כך הרבה זמן. 


אז יאללה, תשמחו חבר ותקנו לו ולכם כרטיס להשקה!
אני מניחה שעוד לא יצא לכם לראות במה עם כל כך הרבה חמניות וצמחים כמו מה שאני מתכננת לכם :-)

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.