רצוא ושוב- ספר ביכורים
הפרויקט של
לילה חפר
ספר הביכורים שלי, סיפורים קצרים על החוויה האנושית המורכבת והמופלאה. כואב,מצחיק,מרגש ונוגע כמו החיים עצמם כשאנחנו בוחרים לחיות אותם באמת.
104%
51,533
מתוך 50,000
0
נותרו
430
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/07/2018

אני מזמינה אתכם להיות חלק מהוצאתו לאור של ספר הביכורים שלי:

רצוא ושוב - סיפורים קצרים. 

יהושוע לורייא תקוע שעות בתור למכשפה בעכו. כשסיים בהצטיינות את התואר השני בפילוסופיה לא האמין שהוא יכיר מקרוב חדרי המתנה של מקובלים. אבל החיים...

פרופ' אפרת בניימיני פוחדת לסיים את חייה כארכיטיפ של הזקנה במסדרון. שום דבר ב-76 שנים של הישגים לא הכין אותה לבדידות במחלקה פנימית ג'. אבל החיים....

תמר תהייה בת 8 עוד מעט וכל מה שהיא רוצה זה אופניים אדומים, היא לא התכוונה שזה יקרה! ועכשיו גברת אפלבאום מתה. בגללה?   אח, החיים!

למה קראת לספר שלך רצוא ושוב? לא מצאת שם פחות שיווקי? 

רצוא ושוב הוא מושג קבלי שלקוח מחזון יחזקל שם המלאכים עולים ויורדים ללא הרף בסולם שמחבר בין השמיים לאדמה. רבי נחמן עסק הרבה במונח הזה, וטען שהעליות והירידות האין סופיות של החיים הן לא טעות אלא חוק טבע. החלק הגדול והנצחי שבאנו רוצה למעלה והחלק הסופי והמתכלה בנו רוצה למטה. והתנועה הזו משאירה אותנו פעם אחר פעם המומים, אבל היא גם זו שמייצרת בנו חמלה ואמפטיה ועושה אותנו הגיבורים המרתקים של הסיפור הזה שקוראים לו החיים. 

אז בואו איתי לטיול בעולם שהוא רצוא ושוב תמידי,  בואו לפגוש את הדמויות שלי, 

כל אחת מהן היא חבר חדש, הכי הייתם רוצים לפגוש אותן לקפה :-)

אני מזמינה אתכם לאפשר את הוצאתו לאור של הספר ע"י רכישת אחת מהתשורות השוות שהכנתי לכם. 

 הספר לא יצא לאור בלעדיכם!

אפילו לא הייתי חולמת עליו בלעדיכם. אבל קיבלתי מכם תגובות כל כך מחממות לב ששלחתי לכמה עורכות. וקיבלתי מהן תגובות יפות והעזתי להחליט לחלום. 

הוצאה עצמית של ספר היא דבר יקר מאד. 

אני מזמינה אתכם להשקיע בי ובספר, לפתוח את הלב ואז גם להוציא כרטיס אשראי :-)

ההזדמנות לחלוק איתכם את הלידה של הספר הזה היא עוד תזכורת לכך שאני לא יכולה לחצות את החיים האלה לבד, שאני חלק מימכם ואתם חלק מימני וכל אחד מאיתנו שמעז להאיר את אורו מעודד את אורם של כל האחרים לזרוח. 

לסיום, אני רוצה לחלוק איתכם את השורות שסוגרות את הסיפור "חסד":

" אני מושיטה אל סבא שלי אצבעות מלאות כתמי ניקוטין הוא שולח יד אל האוזן שלי ומוציא מתוכה את טבעת הנישואין של סבתי. הוא טומן אותה בכף היד שלי ואומר " לכי תעשי לך קסם בחיים. תמצאי לך לב שמאמין. קסם זה בלב של מי שרואה אותך באמת שיינל'ה, וסבתא שלך היא הייתה קוסמת גדולה".

תודה על החסד והקסם שאתם.

באהבה,

לילה-מאיה