כל הפרויקטים
Israel Wine Review
הפרויקט של
איתי גלייטמן
אני מזמין אתכם להצטרף כמנויים ולקחת חלק במימון שנת הפעילות הראשונה של אתר היין החדש שלי-ISREAL WINE REVIEW!
116%
63,875
מתוך 55,000
0
נותרו
212
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/06/2018

אני מזמין אתכם להצטרף כמנויים ולקחת חלק במימון 

שנת הפעילות הראשונה של אתר היין ISRAEL WINE 

REVIEW!

הסכום לפרוייקט אמנם גוייס בהצלחה, אך אתם עדיין יותר ממוזמנים לרכוש מנוי לאתר במחיר הדסטארט מוזל ולסייע לי להפוך אותו לטוב ביותר שניתן.

אני איתי גלייטמן, בן 38. עד לאחרונה, ובין השנים 2013-2018, עבדתי ככתב ומבקר היין של מוסף גלריה בעיתון הארץ, שם פרסמתי למעלה מ-200 מדורים שהקיפו את עולם היין על כל היבטיו. לפני כחודשיים, כחלק ממהלכי הקיצוץ שננקטו במערכת העיתון בשנים האחרונות, הוחלט להפסיק את הופעתו של מדור יין בהארץ, והשביל שבו פסעתי בחמש השנים האחרונות הגיע לקצו.

לאחר לא מעט לבטים לגביי המשך הדרך, ולנוכח גלי תמיכה אדירים ומחזקים מקהל הקוראים שצברתי עם הזמן, החלטתי לנסות למצות את האפשרות של המשך קריירת הכתיבה על יין, שהפכה לחלק בלתי נפרד מחיי. כך נולד המיזם של אתר האינטרנט ISRAEL WINE REVIEW, שמטרתו העיקרית היא לשמש בית אמין, מקצועי ומכבד לכתיבת תכנים וביקורות על יינות ישראל בפרט והעולם בכלל. האתר החדש יאגד תחת קורת-גג אחת תכנים מכל הסוגים שקשורים בעולם היין, בדגש על יין ישראלי, לצד מנוע חיפוש של ביקורות יין, שנשען על בסיס מידע שעתיד להפוך בחלוף הזמן לנרחב והמקיף ביותר במדינת ישראל. 

האתר, שאמור לעלות בעברית ולאחר זמן קצר גם בגירסה בשפה האנגלית, נבנה בהשקעה פרטית שלי. לא תמצאו בו פרסומות, חסויות או תמיכות מסחריות שעשויות לעורר ניגוד עניינים, זאת על-מנת לשמר את הזכות העיתונאית החשובה ביותר מבחינתי, שעמדה לנגד עיניי גם בזמן עבודתי בהארץ-כתיבה עצמאית ובלתי תלויה.

זה המקום שבו אתם נכנסים לתמונה. כדי להפעיל את האתר ברמה המקצועית ובסטנדרטים הגבוהים אליהם אני שואף, אני זקוק לדחיפה שתסייע בהעלאת האתר לאוויר ומימון שנת הפעילות הראשונה שלו. בקיצור, אני צריך שתיכנסו ותרכשו מנוי שיאפשר לי ליצור את אתר היין המוביל והטוב בישראל. האם בעידן הנוכחי, שמתאפיין בעודף מידע ובתכנים חינמיים, יש עדיין מקום לתוכן בתשלום? לשאלה הזאת עדיין אין לי תשובה. מה שאני כן יודע, זה שזאת האפשרות היחידה לקיים אתר יין עצמאי, מקצועי אשר מחויב בראש ובראשונה לקהל הקוראים שלו. אם אתם, כמוני, מאמינים שעדיין יש מקום וצורך בעיתונות מהסוג הזה, אני קורא לכם להצטרף אליי ולעזור לי להגשים את המטרה והחלום.

זכרו, לפי מדיניות הדסטארט, רק במידה והמיזם ישיג את מלוא המימון הוא ימומש, כך שתמיכתכם חשובה!

תודה רבה ובהצלחה לכולנו!

איתי גלייטמן
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.