כל הפרויקטים
סדקים של אור
הפרויקט של
שני שרמן
בואו נגרום לספר "סדקים של אור" לצאת לאור ביחד! מזמינה אתכם להיות חלק מהמסע שלי, להפוך את החלום למציאות. לתת לאור שבי לחלחל מבעד לסדקים.
102%
26,495
מתוך 26,000
0
נותרו
194
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/06/2018

בואו נגרום לספר שלי "סדקים של אור" לצאת לאור.

רק אם נגיע ליעד ונשיג 100% גיוס אוכל להוציא את הספר שלי. לכל אחד ואחת מכם יש חלק חשוב בהגשמת החלום שלי. 

היי, לא מאמינה שהרגע הזה הגיע.

לא משנה כמה חיכיתי לרגע הזה שום דבר לא הכין אותי אליו באמת..

 קצת עליי:

אני שני שרמן בת 23 מירוחם. כותבת מגיל קטן.

שנים שמרתי בבטן, הסתובבתי עם חומות שבניתי סביבי כגולם המשתוקק להפוך לפרפר, כלואה בתוך מעטפת שחונקת אותי, משתוקקת לפרוש כנפיים.

לאט לאט התבשלתי בתוכי, למדתי לא לחפש אישורים מאף אחד, לקבל את עצמי כמו שאני.

השתיקה הפכה לצעקה רועמת. נמאס לי מהחומות, נמאס לי להסתיר את הסערה המתחוללת בתוכי. מצאתי בכתיבה את היכולת להוריד את החומות, לתת למילותיי להתעופף בחופשיות ובכך לאפשר לעצמי להפוך לפרפר שתמיד חלמתי להיות.


על הספר:

הספר שלי "סדקים של אור" בעצם מסמן את האור שיוצא מהחושך, האור שמחלחל מבעד לסדקים. 'סדק' מסמל שבריריות, אכזבה, שיבוש המציאות. 'אור' מסמל תקווה, אמונה ושמחה. מתוך החושך, מתוך הכאב אנחנו צומחים, מתחזקים. לומדים להעריך את האור כשחשוך, את האהבה כשהיא הולכת ואת האנשים שהיו בית וכעת הם פינה חשוכה ברחוב הקר. והחיים הם כאלה, יש עליות וירידות, חלומות אכזבות  והגשמות, טוב ופחות טוב וספרי "סדקים של אור" משלב את כל הרגשות ובעיקר מנסה להראות את הטוב, את האור שיוצא מבעד לסדקים. 


אוסף של סיפורים וקטעים קצרים, על החוויות שעברתי בטיול הגדול, על התקופה הכל כך מבלבלת של החיפוש העצמי אחרי הצבא, על הדרך שלי בין כל הקשיים, על אהבות, חלומות ועל אנשים הקרובים אליי ששאבתי מהם השראה. בואו להיות חלק מהחלום שלי!! בחרו את התשורה המתאימה, רק בזכות תמיכתכם הספר שלי "סדקים של אור" יצא לאור אז בואו נגרום לזה לקרות ביחד!

טעימה קטנה מהספר:

הכל סביבי רץ.

האנשים, המכוניות, הזמן.

כולם ממהרים, נעים בבטחה בדרכים, יודעים בדיוק לאן עליהם להגיע.

אני מביטה בתנועה המתמדת הזאת ומסתחררת. הכל מסביבי מתקדם כל כך מהר ולפני שאני מספיקה להכיל את כל מה שקורה סביבי אני נמצאת במקום אחר.

איני רוצה לעמוד במקום, מאידך איני מצליחה להשתלב בתנועה הזאת.

חשה את העולם במלוא הדרו ובו זמנית מסתכלת עליו מהצד, כאורחת המגיעה לבית שמעולם לא ביקרה בו קודם לכן.

אנחנו חיים בתנועה מתמדת, בין אם אנחנו רוצים או לא  החיים מתקדמים. כל יום תומן בחובו התקדמות גם אם איננו רואים אותה. בכל יום אנו לומדים משהו ולו הקטן ביותר המרכיב עוד חלק בפאזל של אישיותנו.

אני נקרעת בין הרצון להסתער קדימה, להיות כל כולי בתוך הטירוף הבלתי פוסק, לבין הרצון שהזמן יעמוד מלכת. כל שצריך הוא למצוא את האיזון בין שניהם. 


קדימה למה אתם מחכים????

תבחרו את התשורה המתאימה לכם, רק בזכות התמיכה שלכם אוכל להוציא את ספרי לאור ❤

***רק אם הפרויקט יגיע ל100% הספר יצא לאור***