כל הפרויקטים
מעגל גולשים שיא עולם
הפרויקט של
מעגל הגולשים
מעגל גולשים - שבירת שיא עולם! מפגן תמיכה של גולשי ישראל למען העלאת המודעות לנושא הרחקת אסדת הגז 120 ק"מ מהחוף.
194%
116,666
מתוך 60,000
0
נותרו
1181
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/06/2018

ואו, איזה התרגשות - זה באמת הולך לקרות!!!

חברים וחברות יקרים ויקרות, בזכותכם, 8 ימים לפני סיום, וכבר עמדנו ביעד! לא רק שהאירוע המיוחד הזה הולך לקרות, כולכם הולכים להיות חלק ממנו! כולנו הולכים להיות חלק משבירת שיא העולם למעגל גולשים - במים במעגל, בהפנינג היבשתי או בתמיכה שלכם פה.

האירוע הזה הופך להיות ציון דרך חשוב במאבק שלנו להרחקת אסדות הגז מהחוף ולהגנה על הבריאות, החופים ודרך החיים שלנו. אנו מתחילים לחדור לכלל האוכלוסייה ויותר ויותר אנשים וארגונים בעלי השפעה מצטרפים למאבק.

אבל, אנחנו לא נחים על זרי דפנה ולכן, אנחנו ממשיכים לחתור (ולפדל) ל:

יעד של 800 גולשים רשומים במעגל

השיא הקודם היה 511, אנחנו רוצים לנפץ אותו. להרשמה למעגל, השתמשו בתשורה הראשונה בסך 50 ש"ח. חוץ מזה, כל שקל שיאסף פה מעבר (ואנו מקווים לאסוף הרבה מעבר), יופנה כולו להמשך המאבק של שומרי הבית להרחקת אסדות הגז, מאבק אותו אנו מנהלים בין היתר מול ארגונים המוציאים עשרות מיליוני שקלים על שדלנות, יחסי ציבור ועורכי דין.

כחלק ממאמץ זה, עוד ועוד ספונסרים מצטרפים למאבק ותורמים מוצרים מדהימים אותם אנו מציעים פה במחירים מטורפים.

כך שתמשיכו לעקוב ותמשיכו לשתף כמה שיותר - לגולשים שעדיין לא נרשמו, לחברים ומשפחה שעדיין לא תמכו ואפילו לאנשים בחו"ל - הפרויקט תורגם לאנגלית וניתן לתמוך מחו"ל.

לשיתוף הפרויקט בעברית:

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=26987

לשיתוף הפרויקט באנגלית:

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=26987&lan=en-US

עדכונים

- להלן סרטון הסברה קצר לגבי הלו"ז ביום האירוע.

- בימים הקרובים נפרסם פה ונשלח במייל מידע נוסף לגבי הלו"ז ביום האירוע, הוראות הגעה וחניה, הסעות מכל רחבי הארץ, חוקים ונהלים שצריכים לשמור עליהם, ועוד.

- במעגל יכולים להשתתף רק גלשני גלים וסאפים בלי משוט שניתן לשבת עליהם כשהרגליים במים משני צידי הסאפ - אלה לא הגבלות שלנו אלא הגבלות לצורך הכרה במעגל כשיא עולם. למי שנרשמו ואין להם גלשן, יהיו מועדוני גלישה שיתרמו גלשנים להשכרה ביום האירוע. פרטים בהמשך.

- ביום שלישי, ה 12.6, 1,000 בני נוער שבתו מבית הספר ועלו להפגין מול הכנסת באירוע מדהים. אחד מהרגעים מעוררי ההשראה היה השיר הזה.

אנחנו ננצח, ולו רק בשביל העתיד של ילדינו וילדי ילדינו.


מעגל גולשים - שבירת שיא עולם!

אנחנו הולכים לשבור שיא עולם במטרה להעלות את המודעות למאבק להרחקת אסדת הגז.

שבירת שיא עולם תחבר את התקשורת ותגייס קהלים חדשים למאבק.

תמכו במיזם מימון ההמונים למעגל הגולשים על מנת למנוע חורבן לצמיתות של החופים היפים והאהובים שלנו על ידי אסדות גז קרובות לחוף.

אנחנו הגולשים ואוהבי הים רוצים את תמיכתכם במאבק להרחקת אסדות הגז מקו החוף של מדינת ישראל, אנחנו רוצים את אסדת הגז במרחק של 120 ק''מ מהחוף, על פי הבאר, כפי שמקובל בכל העולם.

ב  22/6/2018 בשעה 07:00 בבוקר נתכנס בחוף הדרומי של הרצליה למפגן ראווה של קהילת הגולשים בישראל ונדרוש מממשלת ישראל, ממשרד האנרגיה ומטייקוני הגז - אל תרעילו אותנו!

התמיכה שלכם תיצור אירוע ראשון מסוגו בישראל, אירוע מאורגן, מסודר, מנוהל לוגיסטית ברמה מקצועית, התכנסות ייחודית של גולשים באירוע שכולו ים למען הים.

התמיכה שלכם תיצור מעגל כוח שיחולל שינוי, מעגל שיסוקר ברמה הבינלאומית ותאפשר לנו להמשיך במאבק הכל כך צודק הזה וליצור פרויקטים נוספים לטובת שמירה על הים והחופים של מדינת ישראל.

על מנת שהשיא יוכר כשיא עולם אנחנו צריכים להיות מעל 511 גולשים (המטרה שלנו להיות 800 גולשים על מנת שהשיא יחזיק לאורך שנים), לשבת במים ולהחזיק ידיים במשך דקה שלמה, האופרציה הזו מצריכה לוגיסטיקה מורכבת וארגון מאוד מדוקדק, החל מרמת ההרשמה, פרטי המשתתפים, רישומם, קבלתם דרך הארגון וסדר הכניסה למים, צילום האירוע, שמירה על סדר במעגל עצמו ועד ליציאה של 800 גולשים עם הגלשנים שלהם בצורה מסודרת.

לאחר שנשבור את השיא אנחנו צריכים לשלוח את כל החומרים, פרטי המשתתפים, תצלומים, תצלומי אויר וכו' ואז השיא יוכר כ:

שיא העולם למעגל הגולשים הגדול בעולם!

באמצעות שבירת שיא העולם בעזרת כל הגולשים וכל התומכים בפרויקט נצליח להביא למודעות ולחשיפה לתקשורת את חשיבות הנושא של:

הרחקת אסדת הגז ל 120 ק"מ מהחוף!

אנו מזמינים את כלל הציבור בישראל לתמוך במחאה ולהצטרף למאבק כדי להגן על בריאותנו, בריאות ילדנו ונכדנו. כדי למנוע הרעלה של מי השתייה המותפלים, להגן על חופי ישראל, החי והצומח בסביבה הימית.

כי יש חלופה! והיא זולה יותר, ירוקה יותר ומסוכנת הרבה פחות!

ארגון "שומרי הבית" 

הינו ארצי בפריסתו, התנדבותי במהותו וסביבתי בתפיסתו, תוך הקפדה יתרה על התנהלות נאותה של חברות, קונגלומרטים וממשלות כלפי האזרחים והתושבים. הארגון מבוסס כולו על תרומות של אנשים פרטיים וגופים נטולי כל אג'נדה פוליטית, הרואים עמו עין בעין את מטרותיו.


"מעגל הגולשים" הינה קבוצה של גולשים השייכים ל"שומרי הבית".

כגולשים הבנו את הצורך הדחוף להביא לחשיפה ולתודעה של כל הגולשים/ גולשות ואוהבי הים את נושא אסדת הגז שמתוכננת לקום 10 ק"מ מחוף דור.

אנחנו בעד הגז, חושבים שזה חשוב וחיוני, אנחנו בעד אסדה, אנחנו רוצים את האסדה 120 ק"מ מהחוף כמו שנהוג בכל מדינות העולם המתקדמות. הים חשוב לנו, למעננו ולמען כל אוהבי הים בישראל, רוצים לשמור עליו נקי!

 

אז בואו קחו חלק ובעזרת התמיכה שלכם נעשה אירוע שייזכר טוב טוב

ויחדיו נשבור את שיא העולם באופן רשמי למעגל גולשים הגדול בעולם

מעגל ממנו תצא קריאה רמה וברורה: אסדת גז בקרבת החוף לא תקום לעולם!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.