כל הפרויקטים
תמיד רציתי בת
הפרויקט של
עופרית מצס
בחרתי לשתף את אתגר חיי, בספר שאני מוציאה, על בתי הצעירה, שמחליטה לצאת למסע שינוי מגדרי, להפוך מבת לבן ומזמינה אתכם לקחת חלק בהוצאתו לאור.
107%
26,820
מתוך 25,000
0
נותרו
229
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/06/2018

מי אני??

שמי עופרית, בת 47, אם חד הורית לבן 21 ולבן טרנסג'נדר בן 18. החלטתי להוציא ספר לאור, לחשוף ולשתף בו את כל התהליך של השינוי המגדרי, וזאת לאחר תקופה מאתגרת שעברתי עקב רצונה של בתי, להפוך לבן, כדי להיות בעצם מי שהוא באמת.

אני מזמינה אתכם, אנשים יקרים, חברים, בני משפחה וכל מי שמרגיש הזדהות כלפי הנושא, לקחת חלק ולתמוך בהוצאת ספר זה לאור, על מנת לעזור למשפחות אחרות, שנמצאות בשלב הגילוי והם חסרות אונים.

על הפרויקט

הספר הזה בזכות גילוי הלב שבו נכתב, יכול לעזור למשפחות רבות שחוות את ה"תקלה" הזו באמצע החיים, ככה, בלי הכנה מוקדמת.

אני מקווה, שהספר יגיע למספר רב של אנשים, כדי שידעו קצת יותר על הטרנסג'נדרים ועל מה שהם, ובני משפחותיהם עוברים ויהווה צעד חשוב בדרך לשוויון חברתי וקבלה.

המחשבה על כתיבת הספר החלה כאשר תהיתי לעצמי, מה עושות אימהות אחרות כאשר מגיעה אליהן בשורה כזו?! איך הן מתמודדות? מאיפה יהיו להם הכלים, או הידע להכיל ולקבל את המידע הלא פשוט הזה, שנוחת עליהן ביום בהיר אחד?


חשיבות התמיכה

תמיכתכם בהוצאת ספר זה לאור, חשובה על מנת לעזור למשפחות שקשה להם עד מאוד הבשורה, ולהמון ילדים הננטשים עקב כך, שלא באשמתם, ומוצאים את עצמם ללא תמיכה מצד בני משפחתם, בודדים ושבורים.

בנוסף, לכל מי שנתקל באירוע קשה/מפתיע באמצע החיים ונאלץ להתמודד עם השינויים שלא בשליטתו. ובכלל, איך לקבל את השונה?! בן אדם, שהוא לא כמו הנורמה, או שמתנהג מעבר למה שמצופה ממנו בחברה שלנו.

בזכות תמיכתכם, אוכל ליצור משהו חדש, ובתמורה, אתם תהיו חלק מהיצירה, ותוכלו לקבל תשורות לפי מדרגת המימון שתבחרו.

הספר זכה לחוות דעת טובות מהוצאות לאור, וכעת אני עומדת בפני החלטה היכן להוציא אותו לאור. 

מרגע אישור סופי להוצאה לאור, ועד זמן ההדפסה של הספר והפצה לחנויות יכול לקחת סביב 8 חודשים.

חשוב לי לציין, שיש אפשרויות שונות של תמיכה (מדרגות תמיכה), ורק בזכות גיוס מוצלח והגעה ל- 100% מהסכום, הפרויקט יוכל לצאת לפועל. 

בנוסף, החיוב הכספי שלכם יתבצע, רק לאחר שנגיע ל 100% מסכום הגיוס.

השם הנוכחי של הספר הוא: "תמיד רציתי בת" (שם זמני). אשמח אם יש לכם המלצות לשם אחר של הסיפור שלי.

אני מודה לכם מאוד על שיתוף הפעולה ואשמח שתבחרו באחת ממדרגות התמיכה שהצגתי לכם :-)

ציטוט קצר מהספר:

"היא נולדה לי אחרי ששנים חלמתי על בת. כמהתי לבת. אחרי אחיה ליעד, הגדול ממנה בשלוש שנים, המשכתי להתפלל שתהיה לי בת, ילדה קטנה שאוכל לעשות לה קוקיות ולהלביש לה שמלות. ילדה שבפורים אקנה לה שמלה של נסיכה או מלכה. ילדה שתתבגר ותגדל ותהיה לי לחברה. ילדה שתלך איתי לקנות בגדים ואיפור. שתהיה לי פשוט בת".