כל הפרויקטים
אמא בטן אמא לב מהדורה II
הפרויקט של
לי ראובני בר דוד
קמפיין גיוס עבור המהדורה השנייה לספר "אמא בטן אמא לב" - המסופר מנקודת מבטו של עילי, בן למשפחה בה שתי חתולות, כלבה אחת ושתי אמהות.
105%
15,900
מתוך 15,180
0
נותרו
172
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/08/2018
ברוכים וברוכות הבאים לקמפיין גיוס להפקת המהדורה השנייה של הספר אמא בטן אמא לב. 

הספר "אמא בטן אמא לב", הוא ספר חינוך מיני לגיל הרך, מספר את סיפור הגעתו לעולם של עילי, בן למשפחה בה שתי אמהות. הספר יצא לאור בהוצאת "יובל" בשנת 2015 כאשר עילי בני הבכור היה בן שלוש. מאז נולד לעילי אח קטן ומקסים בשם יובל ים ולשמחתי המהדורה הראשונה אזלה, והבקשות לעותקים נוספים מגיעות כל העת... 

אז לפיכך התכנסו, להפיק מהדורה שנייה, שתצא לדרך בזכות התמיכה שלכםן!

אז איך כתבתי את הספר?

הספר עלה על הנייר בהשראה בלתי מוסברת, באישון לילה, בנסיעת רכבת מתל אביב לבנימינה. המילים והרעיון ליוו אותי מהרגע שעילי נולד, והיה לי ברור שיום אחד הוא יכתב, פשוט לא היה לי האומץ לעשות זאת עד אז. 

בליל חורף אחד בדרכי חזרה מהעבודה, חשתי סוג של עייפות ותסכול. סיימתי ללמד בדלת פתוחה, בתוכנית חינוך מיני, מפגש אודות מיניות במעגלי החיים. 

במפגש זה הראתי לקבוצה ספרים שונים העוסקים בחינוך מיני לגיל הרך, 

ספרים שהורים קונים לילדיהם כדי להסביר להם איך הם הגיעו לעולם באהבה. 

בכל הספרים שהיו ברשותי, מתוארים קשרים הטרוסקסואלים, המשפחה הידועה והמוכרת, אבא ואמא, גבר ואישה, אוהבים, מתחבקים, מתקרבים, מתחברים, זרע נפגש עם ביצית ונולד תינוק. ידעתי בדיוק איזה ספר חסר לי על המדף ואת הסיפור הזה כתבתי.

 הספר "אמא בטן אמא לב" התקבל בהתרגשות גדולה ובשמחה. 

קבלתי תגובות מחבקות ואוהדות, והיום אחרי שאזלו כללללל העותקים,

הגיע הזמן למהדורה שנייה!

אז מה כתבו על הספר?

"אמא בטן אמא לב, הוא סיפורו של ילד מתוק שמספר לנו בגאווה ובעליצות משובבת נפש על משפחתו שכוללת את עצמו ואת שתי אמהותיו. נרטיב מסוג זה חסר בארכיון הייצוגים של משפחות בכלל ושל משפחות אלטרנטיביות בפרט.

אם אנחנו רוצימות לחנך את ילדינו לסובלנות, לפתיחות ולהיכרות עם אופציות קיום אנושיות מענגות ומרובות, עלינו לדאוג שעוד ועוד סיפורים על אהבה, כמו זו, יצאו ויוציאו אותנו לאור".

ד"ר אפי זיו אשת טיפול וחוקרת מגדר.

"אמא בטן אמא לב הוא ספר לכלל הילדים,  לא רק ילדים לשתי אימהות או לשני אבות, אלא ספר חובה בכל גני הילדים ובספריות הציבוריות, לאנשי מקצוע מתחום החינוך, לגננות/ים כמו גם מורות/ים לגיל הרך.

הספר כתוב בחרוזים כמו שילדים אוהבים והוא שיר אהבה משפחתי המעביר גם את עובדות החיים, בלשון מדויקת ומתוך הבנה כי חינוך מיני מתחיל בבית ומגיל צעיר ככל שניתן, וכולל את אמיתות החיים במינוחים מדויקים. האיורים מוסיפים ומחזקים את הבנת הילדים והם נעימים לעין ורכים.

זהו ספר שכיף להקריא אותו, הוא מעלה שאלות וחיוכים אצל הילדים הלומדים להכיר את העולם סביבם כמות שהוא ולקבל אותו על גיווניו ויופיו האנושי".

ד"ר רונית אלוני מטפלת מינית וזוגית מוסמכת, מדריכה בטיפול מיני

קצת אודותיי

אני גרה בקציר, עם זוגתי עדי וילדנו עילי ויובל ים. אני מטפלת מינית מוסכמת ומטפלת זוגית בשיטת EFT, הקליניקה שלי בתל אביב ובין לבין אני מרצה במסגרות שונות העוסקות בחינוך מיני, הכשרת אנשי מקצוע וערבי הורים. 

בחודשים האחרונים פרסמתי את ספרי השני, מיטה וחצי מדריך מיניות למתבגריםות. 

אשמח לתמיכתכםן כדי להמשיך ולהפיץ יחד את הבשורה של אהבת חינם, 

גיוון וקבלת השונה. 

אם יש לכםן משפחה גאה, אם אתםן אנשי חינוך, אם אתםן עוסקיםות בטיפול, 

אשמח אם הספר הזה יעזור לכםן לספר את הסיפור שלכםן ושל היקריםות לכםן 

ולשקף את המציאות שבה אתםן רוצים לחיות.

רק  בזכות גיוס מוצלח של 100% הפרויקט יצא לאור!!!

המון תודה, באהבה גדולה

לי ראובני בר דוד
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.