כל הפרויקטים
הבית המופלא של אדון בדר
הפרויקט של
גל בראון
ספר למבוגרים שהם ילדים ולילדים שהם מבוגרים. על טוב לב, אהבת חינם ואיש אחד מיוחד שבטח תשמחו להכיר :)
110%
10,985
מתוך 10,000
0
נותרו
74
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/08/2018

ברוכים הבאים לפרויקט 
ההוצאה לאור


"הבית המופלא של אדון בדר" 

*ספר למבוגרים שהם ילדים ולילדים שהם מבוגרים*

יצאתי לדרך!!! :)
אני מזמינה אתכם לתמוך בפרויקט ההוצאה לאור של הספר השני שלי "הבית המופלא של אדון בדר". ספר למבוגרים, ילדים, מבוגרים-ילדים וילדים-מבוגרים. 


רק בזכות גיוס מוצלח של 100% הפרויקט יצא לאור.

  

הבית המופלא של אדון בדר (Badar) הוא סיפור ייחודי ולא ארוך במיוחד על השפע שאנו לא מצליחים לתפוס. על הטבע, על בעלי החיים, על נדיבות שמגיעה מהלב - בלי שום תנאי, ועל הקשר המיוחד בין אורן בן השבע ובין חברו השכן - אדון בדר, שיש שאומרים עליו שהוא אדם מוזר, אבל זה כי הם לא מכירים אותו באמת.

כל מה שקשור באדון בדר הוא מופלא, אתם תבינו את זה מיד כשתכירו את הבית שלו, ורק אחרי חמש קומות תכירו אותו באמת. מופלא גם האופן בו הגיע אלי. פלש אל מחוזות הדמיון בשבת אחת קסומה, עצר הפסקת כתיבה יזומה של חודש ימים, ובקע מבפנים, דרך קולו של אורן.

אורן בן השבע, ילד סקרן וחכם לוקח אותנו למסע בן חמישה פרקים, פרק לכל אחת מחמשת הקומות בבית המופלא של אדון בדר. תוך כדי, השניים מנסים לפענח תעלומה שמתרחשת בשכונה ומטפלים בחתולי הרחוב למרות שאמא של אורן אסרה עליו להאכיל אותם. 
בחצר הבית המופלא רוחשים חיים, מתחילים כאלה שחדלו, צומחים צמחים שנבלו, משהו תמיד מתרחש שם... ורק מי שזוכה להכיר את כל המופלא בבית של אדון בדר, מבין שהוא רחוק מלהיות מוזר. אלה אנחנו שקצת מוזרים. 

*
כשהייתי ילדה חופש בשבילי היה לנסוע לגעש, לדודים שגרו על הצוק. מולי הים היפיפה, סביב הכל ירוק, פתוח, חי. איתי ספרים ומחברות, שרועה על הערסל, לנשום מול הים. 

הרוח, מיליוני העלים, ריח הים, האהבה של דודיי וכל הספרים שקראתי תמיד עד ששקעה השמש, הדהדו בתוכי לכתוב. זה קול פנימי. זה מקום רגיש, ועדין, וכן. 
לא תמיד קל להוציא את הדברים, אבל יש כאלה שבוערים בך החוצה. ובשלים. 

הבית המופלא של אדון בדר הוא ספרי השני. ההשראה לו (בין היתר) הייתה שיקום חייו של צמח פראי ומיוחד בשם קנה הודית, תוך שיקום הלב אחרי הספר הראשון חלקים של זהות. 
שני הספרים זמינים בתשורות של הפרויקט. 

בעזרת התמיכה שלכם בפרויקט - הספר יצא לאור :)

אפשר לתמוך באמצעות בחירה באחת התשורות. 
כל תשורה - קומה, וכמו בספר, לכל קומה יש משהו טוב להציע. 
הספר הבית המופלא של אדון בדר מוצע בהנחה וכולל משלוח.
הספר חלקים של זהות מוצע בהנחות שונות, בקומות שונות. 
השקה אינטימית צפויה להתקיים סביב נובמבר, במושב בשרון. 

נשמע לי מצחיק לציין בכלל שאהיה מאושרת אם תתמכו בפרויקט, עבורי זה ברור. אם להיות ברורה אתכם, החלו אצלי כל התסמינים שהחברות שלי מתארות כ'טרום לידה': כאבים נשיים, מצבי רוח, התרגשות, פרפרים, שאננות פתאומית, חוסר תאבון, עודף תאבון, כל מיני כאלה. 
תכף ייוולד פה ספר. זה ענק עבורי. 

תודה גדולה לתומכים!


 
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.