כל הפרויקטים
אלבום צילומים 'תל-אביבי'
הפרויקט של
עידו בירן
'תל-אביבי' פורטרט עירוני לכל אוהבי העיר תל אביב! מזמין אתכם להצטרף אלי להוצאתו לאור של אלבום צילומים ייחודי ומקורי על העיר ותושביה
103%
51,675
מתוך 50,000
0
נותרו
221
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/07/2018
'תל-אביבי' פורטרט עירוני: אלבום צילומי רחוב בתל אביב מאת עידו בירן

לאחר 4 שנים ומאות שעות של הסתובבויות ברחובות העיר הגיעה העת להוציא לאור ספר אשר יציג את מיטב התמונות והרגעים מתוך הפרויקט 'תל-אביבי'. 
פרויקט 'תל-אביבי' פורטרט עירוני

הספר הינו תוצר של שיטוטים רבים ברחבי העיר בין השנים 2014-2018 בהן שוטטתי באופן ספונטני ותיעדתי את העיר, האנשים שבה, אמנות רחוב, אדריכלות, הים, שלטי רחובות ועוד. כשהתחלתי לצלם לא צילמתי עם מטרה מסויימת או עם תכנון כלשהו אלא בעיקר צילמתי כי זה עשה לי טוב להיות בחוץ ולצלם, להיות בסביבה של אנשים. תוך כדי הצילומים החלטתי שאני מעוניין ליצור פורטרט עירוני לעיר לו קראתי 'תל-אביבי'. 

הסתובבתי בימי הקיץ החמים ובימי החורף הגשומים. צילמתי בעיקר מהרחוב אך גם מהאוטובוס, מגגות הבנינים ומהים. את התמונות שיתפתי ברשתות החברתיות וכיום מספר העוקבים אחר הפרויקט בפייסבוק (www.facebook.com/telavivi1909) ובאינסטגרם (www.instagram.com/telavivinst) יחדיו הינו למעלה מ-22,000. 

הרצון ליצירת הספר נובע מהרצון של הפיכת הצילומים שמוצגים ברשתות החברתיות למשהו פיסי שאנשים יוכלו להתבונן בו מתי שירצו ולהנות מהמיטב של התמונות מהפרויקט מהשנים האחרונות. 

הספר מיועד לאוהבי העיר תל אביב, לאוהבי צילום סטילס ולאוהבים בכלל :) הוא מכיל עשרות רגעים ייחודים ומעוררי השראה ומציג מבט חם ואוהב לעיר ולתושביה. 

כל אוהבי העיר תל אביב, התפקדו :) 

אשמח שתצטרפו אלי בפרויקט זה ותתמכו בספר לטובת הגשמתו והבאתו לעולם. כמובן שלא תצאו בידים ריקות ותוכלו לבחור מבין המתנות והתשורות שהפרויקט מציע. 

רק תמיכה שלכם, תוכל לגרום לו לצאת לאור. בזכות רכישה מוקדמת של הספר, או כל מדרגת תמיכה אחרת אוכל לממשו ולהביא להדפסתו של הספר.

תודה!

עידו


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.