כל הפרויקטים
SAMSON - גיליון #1
הפרויקט של
זיו יטבת
זהו כבוד גדול להזמין אתכם לתמוך בקומיקס שלי "שמשון" המספר את סיפורו של קצין בצה"ל שנפצע קשה וזוכה בכוחות על מנת להרפא.
100%
20,000
מתוך 20,000
0
נותרו
46
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/07/2018

“Gentlemen, it is my honor to present ‘Shimshon’, the warrior who will turn the Merkava tanks to a huge waste of iron.”

Dr. Adler

שלום רב לכל הקוראים והתומכים היקרים!

הפרויקט עוסק בהוצאה עצמית לאור של קומיקס באנגלית לנוער ומבוגרים ושמו SAMSON ("שמשון").

SAMSON הוא סיפור מדע-בידיוני בשילוב של פנטזיה בהשראת הקומיקסים האמריקאים של חברות MARVEL ו-DC, ורק בזכות גיוס מוצלח של הסכום המלא תעמוד בפניי האפשרות להוציא אותו לאור.

הפרוייקט:

SAMSON מביא איתו סיפור אחד שבא לשקף את המציאות התמונה בליבו של כל לוחם ישראלי, הרצון לתרום ככול יכולתו למען ביטחון המדינה ותושביה מול השגרה השוחקת והרצון לחופש...

מנגד, מסעו של חייל בודד עם כישרון ייחודי במינו באיזור עויין, כאשר הוא נאלץ לא פעם להחביא את זהותו האמיתית על מנת שיוכל לשרוד מזכיר מאוד את סיפור העם היהודי לאורך הדורות שעד היום שוכן בסביבה לא חביבה.

הסיפור:

"שמשון" הוא ניסוי צבאי שהצליח לשדרג את הטיפול הרפואי לחידוש והשתלת איברים עבור חיילים שנפצעו במהלך שירותם הצבאי בעזרת תאי גזע עובריים, ולמעשה להפוך אותם לחיילי על בעלי כוחות פיזיים ומנטליים גדולים יותר בהרבה מהאדם הממוצע.

בשבוע הראשון לפריצת אינתיפאדה בשטחים, נשלחים סגן איתן שמואלביץ' וחייליו להשמיד מעבדת נפץ בלב העיר עזה, פעולה שעל הנייר סבוכה אך שגרתית עבור הלוחמים המאומנים והמנוסים.

בניגוד לכל הציפיות והתצפיות, בעת כניסת הצוות לבנין מופעל מטען חבלה שפוצע את איתן אנושות ועל מנת להצילו הוא הופך, ללא ידיעתו או הסכמת משפחתו, למטופל הראשון שזוכה לטיפול המשודרג שנמשך כחצי שנה. לאחר שאיתן מבריא הוא מתעורר למציאות חדשה בה הוא הפך לנשק בבעלות מדינת ישראל, המנצלת את יכולותיו החדשות להתנקש בחיי מדען גרעין גרמני ואישתו הפרסיה שנשחדו כמשתפי פעולה של האיראנים בפיתוח פרוייקט הגרעין של הרפובליקה האיסלאמית.

איתן מחליט שלא להיות פיון בידיהם של הפוליטיקאים ובתום המשימה הוא חומק מעמיתיו המרגלים אל המדבר העירקי השומם, ומתחיל מסע בחיפוש אחר חוף מבטחים מפני השלטונות של ישראל, איראן ועוד מספר מעצמות, על מנת שיוכל לגלות את עצמו ויכולותיו החדשות ולהבין מה תפקידו בעולם.

הינכם מוזמנים לתמוך ב-SAMSON ולעזור לקומיקס על מנת שנצליח יחדיו להמשיך להוציא לאור חוברות וכולנו נוכל להמשיך ולהנות מהקומיקס הנפלא הזה.

“The bio-mechanics implants give any troubles, Eitan”

P.M. Moshe Weinberg

 “No, sir. But this is exactly what they trying to prevent by sending me to a mission.”

Eitan Shmuelevich

בשנים האחרונות חל גידול מבורך בתחום הקומיקס הישראלי, והסיבה העיקרית לכך היא ללא ספק ליהוקה של גל גדות לתפקיד וונדר וומן ביקום הסינמי של חברת DC, אבל ישנם גם המון גורמים אחרים כמו חנויות הקומיקס שנפתחו בארץ לאורך השנים, שוברי הקופות מבוססי קומיקס בקולנוע והאינרנט שמגדיל את החשיפה של ישראלים לתחום לצד תרגומים של סיפורים לעברית ויוצרים ישראלים עוד טרם הקמת המדינה, וההתפתחות הזו היא צעד חשוב לתרבות הישראלית ולבידור בארץ, הן למבוגרים והן לילדים הזוכים למגוון רחב יותר של תכנים איכותיים תוצרת כחול-לבן לזמן הפנוי, שבתורם תורמים לתדמית של המדינה בעולם ואף למשק הגדל והמתפתח של ישראל.

היוצר:

שלום רב!

שמי זיו יטבת,

בן 29,

מתל אביב.

כתיבה וקומיקס הם חלק בלתי נפרד מחיי. כבר מהיותי ילד הייתי חולק את הדימיון המפותח עם אחי הקטן במשחקים יצירתיים שלעיתים קרובות עלו על עצביי הורינו וצופה בסדרות המצויירות של באטמן, אקסמן וכו' שעלו לאוויר בשנות ה-90.

אני פונה אליכם היום, חשוף עם רעיונתיי כי בזכותכם אני אוכל להוציא לאור את החלום שלי כדי שכולנו נוכל להנות ממנו יחד. אשמח אם תוכלו לתמוך כפי יכולתכם על מנת ש-SAMSOM יזכה להחשף ככול שניתן ולהעשיר את תחום הקומיקס בארץ כדי שימשיך להתחדש ברעיונות וסיפורים מעניינים על כולנו נמשיך להנות מהם לאורך זמן.

אתם מוזמנים לתמוך כפי יכולתכם ולבחור מתוך מבחר התשורות שאנו מציעים
ואלפי תודות לכולם!


אתם יותר ממוזמנים לבקר בדף הפייסבוק שלנו ולהתעדכן: Israel to the DCU

אני מעוניין להודות לחברת אדיב – חולצות מודפסות בע"מ על השירות ואיכות הבגדים.