אליפות עולם לונדון 2018
הפרויקט של
ליאם מור ברבי
שמי ליאם מור ברבי, בת 17 ומתאמנת בענף הג'יוג'יטסו. אני עומדת לייצג את ישראל באליפות העולם שמתקיימת בסוף יולי, בלונדון.
100%
10,010
מתוך 10,000
0
נותרו
17
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/05/2018

מה מטרת הפרוייקט?

אני מזמינה אותכם להיות שותפים בדרך שלי לאליפות העולם!

אני הולכת להשקיע את כל כולי בשביל התחרות הזו, אני יוצאת לסדרת אימונים אינטנסיביים ולכן אני צריכה את תמיכתכם, כדי שאוכל להגשים את החלום שלי ולהתחרות באליפות העולם בלונדון.

מי אני?

שמי ליאם מור ברבי, אני בת 17 מאשדוד, לומדת במקיף ומתאמנת בענף הנקרא ג'יוג'יטסו. החלום שלי הוא לייצג את ישראל באליפות העולם בלונדון שתתקיים בסוף יולי 2018. אני מתחרה בארץ וקטפתי את מדליית הזהב באליפות ישראל ועוד הרבה מדליות בתחרויות שונות, ועכשיו אני צריכה את התמיכה שלכם בשביל שאוכל לייצג את ישראל בכבוד ולהביא, בתקווה, את מדליית הזהב הפעם!


מה זה ג'יוג'יטסו?

ג'יוג'יטסו היא אומנות לחימה המתמחה בקרקע. ג'יוג'יטסו הוא ההמשך של הג'ודו, כלומר, מרגע ההפלה מתחיל הג'יוג'יטסו.

הקשר שלי ושל הג'יוג'יטסו הוא קשר חזק. אני מתאמנת 6 אימונים בשבוע, מתחרה המון בארץ וקטפתי תארים מכובדים וביניהם אליפות ישראל, והפעם החלום שלי הוא להתחרות בחו"ל. המשפט שמגדיר אותי זה: "הספורט הוא אני ואני זה הספורט". 

אני מרגישה בטוחה בעצמי ומוכנה לתחרות, אני מוכנה להתאמן קשה בשביל זה ולהשקיע מאמצים רבים כדי לבוא הכי טובה שאני יכולה להיות!

מה המטרות שלי?

בנוסף לייצוג ישראל, אני מייצגת גם את העם הנשי, אני רוצה לתת השראה לנשים אחרות, שכאשר הם יראו אותי גם הן ירצו להצטרף לספורט. המסר שלי שאני מעבירה הוא לקבל את מה שאתן אוהבות גם אם זה לא לפי המוסכמות של החברה. מעטות הנשים שנמצאות באומנויות לחימה והמטרה שלי היא לצרף עוד ועוד נשים לספורט זה. הג'יוג'יטסו הוא לא רק ספורט תחרותי, אלא הוא גם הגנתי ולכן אני מרגישה שחשוב שעוד נשים יהיו בו כדי שיוכלו לקבל ביטחון, שיוכלו להגן על עצמן וגם ללמוד לאהוב את עצמן. זוהי הסיבה שהתחלתי להתחרות ואני רוצה להעביר את המסר הזה גם באליפות העולם בלונדון.

לסיום

בשביל שאני אוכל לטוס ולייצג את ישראל וגם להעביר מסר דרך הספורט שאני עושה, אתם מוזמנים לקחת חלק בזה. זה מאוד ישמח וירגש אותי שתיקחו חלק חשוב מהמסע שלי. בכל אימון אני משקיעה ונותנת את המאה אחוז שלי בשביל ללמוד ותמיד להשתפר ואני מאמינה שאם אני ימשיך כך הסיכוי שלי לזכות במדליית זהב הוא גדול.