כל הפרויקטים
יאנקה הינשופית–ספר ילדים
הפרויקט של
נענע שצקי
אני מזמינה אתכם להצטרף אלי להוציא את הספר "יאנקה הינשופית" מדמיון למציאות! הצטרפו להרפתקה מלאת קסם שמתחילה ביער החלומות, ועפה למרחקים!
104%
15,670
מתוך 15,000
0
נותרו
117
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/07/2018


הצלחנו!📒 יחד הגענו ל-100%! 
תודה רבה לכולם, ל115 תומכים
❣️ממש תודה ענקית לכל אחד ולכל אחת


ב15.07.2018 אשלח לכל התומכים את המייל
, שבו תוכלו לקרוא את מידע מעניין ונדרש על הכל. 
ובטח שאתם מוזמנים לכתוב לי את השאלות שלכם,
אשמח לענות ולהסביר את הכל. 
מה שאני יכולה להגיד כרגע - אתם מדהימים.. יחד הגשמתם את החלום שלי! זה כל כך מתרגש! 
❤️תודה


אני מתרגשת להזמין אתכם להצטרף אלי ולהפוך את 

החלום להוציא את הספר "יאנקה הינשופית" 

מדמיון למציאות...!

זהו סיפור על יאנקה  - ינשופית קטנה שמחליטה לעזוב את מולדתה, משפחתה וחבריה, ויוצאת למעוף ארוך בעקבות חלומה למצוא את המקום המאושר ביותר בעולם. בדרכה היא עוברת הרפתקאות רבות וחוויות מפתיעות שעוזרות לה להבין ולמצוא את הדברים שבאמת חשובים לה יותר מכל, ואולי גם לנו...


לא תאמינו לי! ערב אחד בחורף היה לי מאוד משעמם. ישבתי בחושך, הדלקתי נרות והשמעתי מוזיקה יפה. בדמיוני ראיתי ינשופית, והתחלתי להקליד משהו מוזר במחשב שלי. 

מילדות אני אוהבת ינשופים, ויש לי אוסף של פסלונים, שלטים, בגדים, תכשיטים ועוד כל מיני דברים עם ינשופים. 

אני לא יודעת למה, אבל נתתי לינשופית את השם יאנקה. השם פשוט עלה לי לראש - כאילו שהינשופית בעצמה אמרה לי את שמה! 

הכתיבה על יאנקה הינשופית שלהבה אותי, וכל יום כתבתי חלק נוסף בסיפור. כל פעם כתבתי, מחקתי ושוב כתבתי... ואחר-כך התחלתי גם לצייר את הסיפור וכבר לא יכולתי להפסיק. העברתי את כל הדמיון שהיה לי בראש אל הדפים, ואחרי חודש עבודה - עשרים וארבע שעות ושבעה ימים בשבוע - החלטתי להוציא לאור את הסיפור הזה. האדם הראשון שתמך בי היה אבא שלי. נולדתי בדיוק כמוהו – יוצרת עם ראש מלא בדמיון והשראה, ואנחנו מבינים אחד את השני. הוא יעץ לי מניסיונו וגם עזר לי הרבה בעיצוב הספר.

לא למדתי לכתוב או לצייר באופן מקצועי, אבל תמיד היו נולדות בראשי אגדות. 

כשהייתי קטנה הבעתי את הדמיונות שלי בעזרת צבעים, מכחול ודפים - וכשלמדתי לדבר סיפרתי להוריי סיפורים כל לילה לפני השינה...היה לי חלום להוציא לאור את אחת האגדות האלה, והנה אני מגשימה אותו!
גם אני, כמו יאנקה - יצאתי למסע, ומתוכו למדתי דברים חדשים על עצמי, על משפחתי ועל חבריי. 

כשיוצאים לדרך חדשה ומכירים אנשים חדשים – מקבלים ניסיון חיים וידע שלא היה לנו, ולומדים שאפשר להסתכל על החיים גם מזווית שונה! 

כל החווית האלה אולי לא תמיד קלות, ויש גם הרבה חששות לפני שמגיעים למקום חדש, ולפעמים חווים קשיים בדרך.... אבל אם באמת רוצים – זה אפשרי!קובץ הספר כבר גמור ומוכן להדפסה - אחרי שעות וימים של עבודה מאומצת: כתיבה, איור, עריכה ספרותית ולשונית, עיצוב גרפי, עימוד, הגהה ועוד. יש גם הפתעה: אתם יכולים להיות חלק מהיוצרים של הספר! האיורים בספר ניתנים לצביעה בצבעי עיפרון, כך שכל אחד מכם יכול להחליט בעצמו איך נראה עולמה של יאנקה...! 

ליבי מלא בתקווה שתבחרו להצטרף אלי ואל יאנקה - ויחד נעלה לשלב הבא, ונוציא את הספר לאור! *אבוא אליכם לאיזור הצפון והמרכז. את הסרטון תקבלו דרך המייל.

לכל ערכת מתנות אצרף גם הפתעה מיוחדת בשבילכם – עוד מתנה קטנה ואישית מהלב! כתבו לי בהודעה פרטית מה ילדכם אוהב במיוחד, ואחפש את המתנה הכי מתאימה. 


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.