כל הפרויקטים
וויטנאמי - מחלום למציאות
הפרויקט של
אלון ליפינסקי
בשיתוף
בנק פועלים - למען הקהילה
בואו להיות שותפים בהגשמת החלום שלי, עגלת מטבח וויטנאמי לארועים - מלאת אווירה ואוכל מופלא לחווית אוכל בילתי נישכחת!!!
106%
84,430
מתוך 80,000
0
נותרו
211
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 09/05/2018


בואו להיות שותפים ביצירת חווית אירוח מיוחדת במינה - עגלת אוכל ניידת שתנגיש ותגיש את המטבח הוויטנאמי המופלא !!!


קצת עליי....

שמי אלון ליפינסקי, אני בן 38, שף במקצועי ומבשל כ15 שנה.
אני נשוי ליפעת ואבא לאורי ואלה.

אני רוצה לשתף אתכם באהבה הגדולה שלי,

מאז שהייתי צעיר נמשכתי אל המטבחים של דרום מזרח אסיה, והתשוקה שלי אליהם הלכה והתעצמה עם השנים. ואז, לפני כ3 שנים קרה דבר - נחשפתי למטבח הווייטנאמי האדיר, ולאחר מספר חודשים בהם נגעתי במטבח המיוחד הזה בכל דרך: קראתי, בישלתי, אכלתי, נסעתי, שאלתי וחקרתי  - התאהבתי. פשוט התאהבתי והחלטתי להעמיק בו, להתמסר אליו, ולהקדיש את כל כולי על מנת להביא אותו ולהכיר אותו אל חובבי האוכל באשר הם.

החלטתי להקים את Vietnami  -  פלטפורמה קולינרית המתמקדת במטבח הווייטנאמי וחושפת את אחד המטבחים המרתקים של דרום מזרח אסיה.

אני מבשל את המטבח הווייטנאמי במלוא עוצמתו, בסדנאות שאני מלמד, באירועים פרטיים ובארוחות פופ-אפ מזדמנות. אני מבשל אותו בדיוק כמו שגיליתי אותו במסעדות סייגון ובסימטאות האנוי, אבל חולם להביא את הטעמים, הריחות, וחומרי הגלם היחודיים אל כמות גדולה יותר של אנשים, בכל מקום, ובכל הזדמנות.


מה בתכנון?.....

באמצעות עגלת אירוח ייחודית וקסומה, מלאת שיק ואווירה שתוכננה ועוצבה בהשראת הרחוב הוויטנאמי ומסעותיי במזרח,אצליח להגיש ולהנגיש את המטבח הצבעוני והטעים בעמדה אותנטית, מעוצבת ושוקקת חיים. בחתונות, ארועיי חברה, השקות, פסטיבלים וירידיי אוכל, בעצם בכל היזדמנות שתינתן לי. העגלה תוכננה בקפידה בעזרת מעצב תעשייתי  ועברה לאחרונה לשלב היצור בבית מלאכה בשרון. היא תצוייד ותאובזר בציוד משלים  ותאפשר ארוע מיוחד בכל מקום לכל דורש. 

עגלה זו, שאני חולם עליה כבר זמן רב, תהיה לב ליבה של החוויה הוויטנאמית אותה אני רוצה להעניק ברחבי הארץ, ובזכות גיוס מוצלח היא תצא אל הפועל,ותתאפשר לנו חווית אוכל וויטנאמי יוצאת דופן!


אני מזמין אתכם לקחת חלק במימוש החלום, ביצירת חווית אירוח שונה וצבעונית!

בחרו מתוך מגוון מדרגות התמיכה שהכנתי, ותיהנו מסדנה וייטנאמית מפתיעה, ארוחת שף פרטית,הצעת נישואין מרגשת ועוד.....

יחד נהפוך חלום למציאות!!!

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.