כל הפרויקטים
ספר אמנות ואוכל
הפרויקט של
קרן בר גיל
ספר יפיפה המחבר בין אמנות ואוכל! כ 25 שפים ופודיז מציגים בו מנה שהכינו בהשראת יצירת אמנות ו 25 אמנים מציגים עבודת אמנות שעוסקת באוכל.
121%
121,300
מתוך 100,000
0
נותרו
474
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/05/2018

מזמינה אתכם לקחת חלק בספר אמנות ואוכל - פרוייקט עליו אני עובדת בשלוש השנים האחרונות. 

ספר אמנות ואוכל המציג 50 שפים ואמנים מהשורה הראשונה. השפים מציגים מנה שנקודת המוצא שלה היא אמנות והאמנים מציגים יצירת אמנות שעוסקת באוכל. הספר כולל מנות מפתיעות, מפתות ויצירתיות לצד יצירות אמנות מרהיבות.

על עצמי

האמנות היא אחד הצירים המרכזיים של חיי. אני עוסקת באמנות, מאמינה בה ומחוייבת אליה. עם זאת, ה DNA המשפחתי שלי כרוך גם באוכל. השם בר-גיל הינו עיברות השם בייגל ובבית הספר היסודי קראו לי בייגל'ה.

על הפרוייקט

לפני כארבע שנים התחלתי להתעניין ביצירות אמנות שעוסקות באוכל. התוודעתי למשל לגוף העבודה המרתק של איתמר גלבוע Food Chain Project ;עקבתי באינסטגרם אחרי 'אמהות המזון' פרוייקט מרגש של נלי הורביץ בו היא תיעדה כל יום את קופסת ארוחת העשר שהכינה לבתה לבית הספר. במקביל נתקלתי בננסי פומגרין, שוקולטיירית שמיצבי השוקולד שהיא מכינה הם יצירות אמנות

אט אט נחשפתי לעוד שפים שפעולת הכנת האוכל אצלם היא מעשה אמנות

החלטתי להפגיש אפוא בין שני מושאי התשוקה שלי – אמנות ואוכל – וליצור ספר המחבר בין אמנים ואמניות, שגוף עבודתם עוסק באוכל, לבין אנשי ונשות קולינריה, שנתבקשו להכין מנה בהשארת יצירת אמנות, אמן אהוב, זרם או תנועה. התוצאה של החיבורים האלה היא חושית, אינטלקטואלית, רגשית ומסעירה.   

על הקמפיין

אני מוציאה את הספר ללא הוצאה לאור, ללא מפיץ וללא תלות ברשתות הספרים הגדולות. בחרתי להשתמש בקמפיין הדסארט, כדרך חלופית לשווק את הספר. בתמיכתכם, על ידי רכישה מוקדמת של הספר, אני מקווה להגיע לקהל רחב ללא תלות במו"ל, מפיץ ורשתות הספרים.

בחודשים האחרונים אני עובדת על הספר במרץ וללא פשרות. אני מזמינה אתכם לקחת חלק בהוצאת הפרוייקט לפועל, לבחור באחת ממדרגות התמיכה, לפנק את עצמכם, לקנות מתנה, ולהיות חלק מלידתה של יצירה שתהווה השראה לאוהבי אוכל, אמנות ועיצוב.

שיהיה חג מאוד שמח!

קרןרק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.