כל הפרויקטים
האחיות לוז - אלבום חדש!
הפרויקט של
האחיות לוז
אחרי 4.5 שנים עמוסות בהופעות ושת"פים בארץ ובעולם - אנחנו בעיצומו של תהליך יצירת אלבום חדש עם חומרים מקוריים שלנו ומזמינות אתכם לתמוך בו!
104%
82,833
מתוך 80,000
0
נותרו
615
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/06/2018

האחיות לוז - אלבום ראשון של מוזיקה מקורית

היי,

אנחנו האחיות לוז - שירה ז‘ (זהבהכרמליפעת זיו וענת מושקובסקי.

>>>לפני הכל - אתם מוזמנים לצפות בהצצה לאולפן ההקלטות וראיון איתנו (מתוך כתבה ששודרה בתכנית "סוכן תרבות"  בערוץ "כאן 11")>>>


בתום 4.5 שנים של פעילות, EP בכורה, אלבום LIVE, ומאות הופעות על גבי במות ופסטיבלים בארץ ובעולם,  

אחרי ששיתפנו פעולה עם מוזיקאים ענקיים כמו שלומי שבן, שלמה גרוניך, יוני רכטר, מארש דונדורמה, תזמורת המהפכה ורביעיית Manhattan Transfer האגדית, 

ולצד הרפתקאות חוצות ז'אנרים כמו ההצגה "סיפור אהבה בשלושה פרקים" בתאטרון הבימה שבה אנחנו משתתפות כבר מעל לשנה, המוזיקה המקורית שיצרנו למופע הפודקאסט "סיפור ישראלי" או עבודת הסאונד שהצגנו במוזיאון העיצוב חולון,

החלטנו ש-זהו! אנחנו חייבות לקחת פסק זמן מהלו"ז הצפוף שלנו (האהא) וליצור סופסוף את שחלמנו עליו מזה שנים - אלבום שכולו חומרים מקוריים משלנו.  בשביל להוציא את האלבום עצמאית (כולל הקלטה, עריכה, "בישול", הפקה, הפצה, הדפסה, עיצוב, ועוד ועוד) דרושים לנו שקלים רבים. 

תמיכה בפרויקט תאפשר לנו להוציא את האלבום. בעמוד כאן תוכלו לרכוש אותו מראש, ו/או לבחור את התשורה האולטימטיבית בשבילכם מרשימת התשורות שהכנו בשבילכם - כיף חיים!


עוד קצת על המוזיקה שלנו:


One Step at a Time

בימים אביביים אלה אנחנו מקליטות את האלבום. לאט לאט (ואז מהר מהר) צללנו אל תוך תהליך העבודה. 

מבלי לזנוח את מורשת הקולות הצפופים המופלאה (סגנון ה- Close Harmony Singing שהיווה את ההשראה להקמת האחיות לוז), אנחנו מעזות כעת להתמקד בהווה ובעתיד ולרקוח יחד מצלולים שונים ומגוונים וסאונד חדש. 

את האלבום מפיק ביחד איתנו המוזיקאי המוכשר ורב-הפנים Shuzin. 


פתח תקווה

השירים, באנגלית ובעברית, מדברים ושרים את שעל לבנו ואנחנו מקוות שיהדהדו גם אצלכם בלב. הם עוסקים (כל אחד בדרכו) בתקווה, במטרה להביא לעולם קצת לוז ("אור" בספרדית). 

נהיה מאושרות ואסירות תודה אם תצעדו יחד איתנו בפרק החדש בחיי האחיות לוז!

והנה עוד תזכורת לפרקים קודמים:


אתם מוזמנים לבחור את התשורה המועדפת עליכם ובכך לתמוך בפרוייקט שלנו - בזכותכם האלבום ייצא לאור! 

נ.ב. רבים לא יודעים זאת אבל מחיר התשורה הוא מחיר מינימום, אפשר לבחור לשלם יותר אחרי שבוחרים את התשורה (כך שתאורטית תוכלו לרכוש אלבום אחד ב-80,000 ש"ח אם מתחשק לכם)  :)

שירהיפעת וענת

האחיות לוז


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.