יגאל לאופר- אלבום בכורה
הפרויקט של
יגאל לאופר
בסופו של תהליך ארוך, יחד עם נאור כרמי ותודות לקב"ה, הפכה המוזיקה של יגאל ליותר מרגשת, שמחה, מטלטלת, חודרת.. בואו להיות שותפים להוצאת האלבום
102%
67,875
מתוך 67,000
0
נותרו
406
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/04/2018

                                                            שלום לכם, תודה שנכנסתם לדף שלי!  

אחרי שנים של התבגרות והתבררות אישית ומוזיקלית אני מקליט עתה אלבום ומזמין אתכם להיות שותפים בהוצאתו לאור.

אני יגאל לאופר- נשוי לחגית ואב לשמונה ילדים.

מגיל צעיר מאוד נכנסתי לעולם הניגון. תמיד הייתי מוקף במוזיקה, וזכיתי ללמוד לנגן בגיטרה ופסנתר מנגנים ומורים משובחים, שהשקיעו בי מאוד.

לבד מהחיים המוזיקליים זכיתי לעסוק בחינוך, ללמד תורה ואמונה, וממילא אני מוצא את עצמי עסוק כמעט כל הזמן במרחבים העמוקים של הנפש: שלי ושל ילדיי, של תלמידי - של העולם. כל אלו יצרו עם הזמן עולם שלם של מילים ולחנים מיוחדים, מלאי געגוע, כיסופים וגם שמחה, ואמונה בטוב שהקב"ה הכניס פנימה לתוך העולם שלנו.


מלבד נאור כרמי שהפיק את המוזיקה שלי והביא אותה למקומות נפלאים (וניגן בס), הפליאו בנגינתם באלבום בין היתר גם עמית יצחק (גיטרות), אסף זמיר (תופים וכלי הקשה), אייל סלע (כלי נשיפה) ועוד נגנים רבים ונהדרים, וגם אני תרמתי את תרומתי (גיטרות, פסנתר וקלידים).  יחד ארגנו לכם מוזיקה בעלת אמירה, קצב ועצמה שלצדה עדינות ורוגע. רוק/ פולק שנוגע, ושואב כוח ועומק מעולם הניגון והתוכן היהודי.

הקלטות האלבום כבר בחצי הדרך. חמישה שירים כבר הוקלטו ומוכנים למיקס, ועוד לפחות חמשה שירים מחכים בקוצר רוח להקלטה. (ככל שיצליח פרוייקט ההד סטרט ייכנסו יותר שירים לאלבום) בשביל הקלטת שאר השירים והוצאת האלבום לאור אני פונה אליכם ומזמין אתכם להיות שותפים לדרך. 


אל תשכחו - אנחנו צריכים לגייס את כל הסכום של הפרוייקט כדי שהוא ייצא לאור!

אני מזמין אתכם לבחור מהתשורות שהכנתי עבורכם ולהיות שותפים לאלבום, להתחבר אליו ואל העולם המיוחד שבו.


                                   אין סוף תודות ליואב לנדאו על הצילום והעריכה של הסרט.