כל הפרויקטים
חדר טיפולים לכלבים קשישים
הפרויקט של
חופשי! עמותה ישראלית לכלב הקשיש
בואו לקחת חלק בהקמת חדר טיפולים הנחוץ עבור הכלבים הקשישים של חופשי! בית אבות בייתי, ראשון וייחודי בישראל, בו כ-50 כלבים קשישים בתנאי חופש
107%
235,555
מתוך 220,000
0
נותרו
1831
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/04/2018

חופשי! בית אבות לכלבים 

חופשי! כשמו כן הוא, בית אבות והוספיס ביתי לכלבים בתנאי חופש, ללא כלובים או מכלאות, בכפר יהושע. חופשי! הוקם לפני כ-20 שנה  ע"י קובי ברוק כבית האבות לכלבים הראשון בישראל, המעניק בית חם ודואג כפתרון לטווח ארוך לכלבים קשישים ולכלבים בכל גיל, שבעליהם מכל סיבה שהיא כבר לא יכולים לטפל בהם יותר. יש איתנו כיום למעלה מ-50 כלבים קשישים, שעבורם בנינו ממש במו ידינו את כל מה שהם זקוקים לו והם מאושרים, שמחים וחיים את החיים הכי נכונים והכי בריאים לכלב. חלקם ממש ניערו לחיים אצלנו. החלום שלנו - חדר טיפולים לכלבים

לצערנו, דבר אחד לא הצלחנו עד היום לבנות עבורם - חדר טיפולים לכלבים  מדובר במשהו חשוב וכל כך נחוץ למקום כמו חופשי!  בסיסי ממש. חדר טיפולים, מצויד בציוד הבסיסי הדרוש לטיפול בכלבים, בו נוכל לקחת כלב, להכניס אותו לחדר נקי וסטרילי, המצויד במיטת טיפולים, אמבטיה קטנה, שולחן, מחשב, שידת אחסון,כאלה דברים... כדי שנוכל לטפל בכלבים באהבה, בחמלה ובסביבה הטיפולית המקצועית והנכונה. כמו שצריך.  

הזקנה דורשת טיפול מיוחד

הכלבים שאתנו בחופשי! זקוקים לטיפולים שוטפים על בסיס יומי. בכל זאת, מדובר על כלבים בני 12 פלוס ברובם. כלבים קשישים עם תופעות ובעיות שמביאות איתן השנים, החיים, הזקנה... יש לרחוץ אותם לעיתים קרובות יותר מאשר כלב צעיר, בעיקר את אלה שעשו צרכים על עצמם במהלך הלילה. יש לטפל בפצעים שנפתחים ולעיתים גם בפצעי לחץ. יש כאלה עם בעיות עור, יש עם גב שבור ויש את אלה שלא רואים או לא שומעים. מגוון רחב של תופעות זקנה אצל כלבים שאנו מתמודדים איתם ברמה היומיומית.   

במו ידנו...

אנחנו מטפלים ובונים כאן  הכל במו ידינו -  הגר מאירסון, מנהלת בית האבות. דניאל בן עמי ועופר מור, 2 מלאכים תיכוניסטים, ארבעת ילדי – אור, אלון, פרי וכליל ואנכי, קובי ברוק, שמנהל את עמותה ישראלית לכלב הקשיש. 

אגב, כיום באין מקום אחר אנו עושים את כל הטיפולים הנחוצים במרפסת או על הדשא

        


הטיפול השוטף – מתבצע אצלנו, כשנדרש טיפול וטרינרי אנו לוקחים את הכלב/ה לקליניקה של ד"ר יהודית שחור, הווטרינרית של חופשי! עמותה ישראלית לכלב הקשיש

יחד נקים חדר טיפולים!

פרויקט הקמת חדר הטיפולים לכלבים הקשישים, מתבסס על תוכניות והצעות מחיר ממספר קבלנים (התוכניות והצעות המחיר מופיעות באתר שלנו:www.hofshy.co.il). העמדנו לבחירתכם מיגוון של תשורות מקוריות ואטרקטיביות, שיעזרו לכם לבחור את הדרך המתאימה עבורכם לתמוך בפרויקט.

אנו בטוחים שבעזרתכם נרים גיוס מוצלח ונגיע ל-100% מהיעד שהוצב לגיוס.זהו תנאי הכרחי עבורנו כדי להצליח סוף כל סוף, להגשים את החלום ולהקים חדר טיפולים עבור הכלבים הקשישים שאיתנו ועבור כל הכלבים שבדרך.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.