האיש שלא היה שם
הפרויקט של
אולגה זדורוב
האיש שלא היה שם - אולגה זדורוב שולפת ציפורניים, בספר דרמטי ומצמרר על פרשת הרצח שהסעירה את המדינה, בעקבותיה נשפט בעלה רומן זדורוב למאסר עולם
103%
81,700
מתוך 80,000
0
נותרו
584
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/05/2018

אני נרגשת להזמין אתכם לתמוך בהוצאתו של הספר שלי לאור.

 הספר זועק את זעקתו של אדם חף מפשע, שחירותו נשללה ממנו באי

 צדק מוחלט, ותפילתי היא שזעקתו תשמע היטב בדורנו, ותהדהד גם 

לדורות הבאים.

"רומן ואני היינו זוג צעיר ואופטימי, עם חיים רגילים ושאיפות להקים       משפחה חמה ובית מלא בשמחה. 

הספקנו להגשים חלום גדול – בסוף אוקטובר 2006 נולד לנו בן בכור, לאון. היינו מאושרים מהזכות העצומה להיות אבא ואימא. זו הייתה התקופה הכי יפה בחיינו.

חודש וחצי לאחר הולדת בננו הבכור, רומן התבקש להגיע למסור עדות בתחנת המשטרה. היה זה בעקבות רצח מזעזע שהתרחש כמה ימים קודם לכן. רומן שיתף פעולה עם חוקריו ומסר להם את כל מה שידוע לו. לאחר מכן הוא עבר בדיקת פוליגרף ועוכב לתשאול נוסף. בינתיים, בבית, אני ולאון הקטן המתנו בסבלנות לבואו.

רומן לא זכה לשוב הביתה מעולם.


בלשי המשטרה עצרו אותו בחשד לרצח הנערה תאיר ראדה ז"ל בבית הספר "נופי גולן" בקצרין, שבו עסק בשיפוצים.

באמצעות אמתלות, שקרים, שטיפת מוח ועינוי נפשי, נרקמה נגדו עלילה לא מציאותית לביצוע הפשע הנורא. תמימותו, תשישותו ופחדיו מאימת האנשים במדים הובילו אותו לרצות את חוקריו ולהודות במעשה שלא ביצע. 

רומן נשפט למאסר עולם, למרות שלא נמצאה שום ראיה אשר קושרת אותו לביצוע הפשע ולזירה עצמה."

בספר אני חושפת לראשונה את מסכת האירועים של הפרשה מזווית שלא הכרתם. אם יש לכם ספק בנושא חפותו של בעלי – אני משוכנעת שקריאת הספר תחדד לכם בבהירות, את הפער בין האמת העובדתית לבין הפרשנות שנתנו לה אנשי חוק סוררים.


הספר נכתב עבור הילדים שלי, לאון ועידן. בעוד מספר שנים, כשהם יתבגרו, אות קין תרחף מעל מצחם. בכל מקום בו יבקרו מישהו יצביע עליהם, יתנכל להם או יביע תמיכה והזדהות. היחס לו יזכו יהיה מותנה בהשקפת עולם אינדיבידואלית על אבא שלהם.

ובין כל הרחשים, חשוב לי להעניק להם מתנה שתלווה אותם לעד. לגלות להם ממקור ראשון מי זה אבא באמת. להעניק להם מסמך אותנטי על האדם שיצר אותם, בטרם ייחשפו לתיוגים הקשים שנקשרו לשמו, ובטרם ייאלצו להזין דיסאינפורמציה הקיימת ברשת ובתקשורת.

האם זה יכול לקרות גם לך?


איני רוצה שמישהו אחר יעבור את מה שאני ובני משפחתי עברנו, ולכן בחרתי לחלוק עמכם את סיפור חיי, כדי להאיר את עיניכם ולעורר מודעות להיקף הרחב של הרשעת חפים מפשע.

רק התמיכה שלכם בפרויקט תאפשר לי להוציא את הספר לאור במהדורה מורחבת, ובכך להפיץ ברבים את האמת העובדתית על הפרשה. הספר נכתב מדם לבי, ונמצא כעת בשלב המתנה לעריכה סופית.

"האיש שלא היה שם" –  סיפור אמתי ומצמרר על אדם חף מפשע, שמעולם לא דרך בזירת הפשע בו הואשם. 

בקרוב על המדף שלכם.


לכל התומכים: רוצה להוקיר לכם תודה בשמי, ובשמם של רומן וילדיי.

כולנו מתפללים לחזור להיות שוב משפחה מאוחדת, עם חיים שקטים, כמו בחלום הישן.