כל הפרויקטים
תוד(ע)ה
הפרויקט של
אורי כהן
אני מזמין אתכם לקחת חלק ולתמוך בהוצאת ספרי לאור. ספר על ארץ ישראל האהובה. על מסעותיי בה ובפרו.
28%
13,380
מתוך 47,000
62
ימים נותרו
126
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/06/2019

שלום לכולכם,

אני מזמין אתכם להוציא איתי לאור את ספרי  "תוד(ע)ה ". בזכות תמיכתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% מהסכום, הספר ייצא לאור. באפשרותכם לתמוך במגוון דרכים ואופנים על ידי בחירת אחת מהתשורות המגוונות שמפורטות בעמודה הסמוכה.


תאור הספר

זהו סיפורו של בחור ישראלי אשר באמצע חייו מחליט למכור את העסק המצליח שברשותו, לארוז תיק וגיטרה, ולצאת למסע מסתורי בארץ האינדיאנים, פרו. מיד עם הגיעי לצפון פרו, לאזורים בהם אין תיירים, יצאתי למסע חיפושים אחר מרפא אינדיאני זקן, דון אינקרנסיון שמו, ובמחיצתו עברתי היכרות עם צמחי המרפא העתיקים ועם תרבות שהזמן אינו שוחק את יופייה ומעלותיה. צמח הרפואה המקומי הנקרא " וואטשומה ", אותו שתינו ביחד, נבחר להיות צמח המרפא העיקרי שאותו אני חולק במסעות רפואה רבים שאותם אני מקיים בשבע השנים האחרונות בהשתתפותם של אנשים מרחבי העולם ומישראל בפרט. המפגש עם אותו מרפא זקן הוביל אותי לאשת רפואה אינדיאנית היוצרת מסעות רפואה עם שיקוי רפואה אמזוני הנקרא אייוואסקה. האשה, ששמה סאנן חיסבה, בת לשבט עתיק מהאמזונס, בחרה לחנוך אותי בעשרות מפגשים, בהזמנה לבוא ולחיות עם משפחתה או בהגיעה לביתי למספר שבועות בכל שנה . זהו סיפור ששורשיו הישראלים עמוקים וענפיו משתרגים לעבר הנסתר, המיסטי והמסתורי.זהו ספר על  אהבה ואנושיות והוא מביא בדרך אישית, קולחת ומרתקת מסר של תקוה לכל האנשים המעוניינים ליצור ריפוי ושינוי מטיב בחייהם. אני חי בשנים האחרונות בפרו, בכפר קטן וקסום בו חיים מקומיים, ללא תיירים, ומעמיק את היכרותי ועבודתי עם עולם הרפואה הטבעית, עם צמחי המרפא האינדיאנים, עם תרבותם ואורחות חייהם.אני עוסק באירוח, ארגון טיולים מיוחדים בפרו, ליווי אנשים בתהליכי ריפוי כתיבה ויצירת מוסיקה. הספר הזה נכתב מתוך רצון לשתף ולחלוק אהבה והודיה. הספר מאגד חוויות, הבנות, סיפורי ניסים של אנשים שבחרו בדרך רפואת הרוח. הוא מעצים את הידיעה והאמונה ביכולתם של בני האדם לרפא את עצמם. כל הסיפורים בספר אמיתיים והוא מיועד לכל מי שאהבת החיים, האנוש והטבע בלבו.


על עצמי ודרך הרפואה.

הגעתי לפרו לפני כשמונה שנים לאחר יותר מארבעים וחמש שנים בהם חייתי בישראל. אני בן למשפחה שכולה וגדלתי, כילד חוץ, את מרבית שנות ילדותי בעמק הירדן. שירתתי בגל"צ כעורך מוסיקלי. במשך שנים ארוכות הופעתי והקלטתי מוזיקה עם להקתי "עשב בר", עסקתי בהלחנת מוסיקה לסרטים וללהקות מחול, בכתיבת וביצירת מופע חינוכי לילדים ובני נוער, ובהקמתו ובניהולו של "ראגה" - בית תרבות למוסיקה של עדות ישראל ובני לאומים ותרבויות שונות מהארץ ומהעולם.עבדתי באינטנסיביות במשך שנים והחלטתי לצאת לחופשה, מכרתי את בית התרבות ויצאתי למסע בדרום אמריקה.


הוצאת הספר לאור והתשורות השונות לתומכים בפרוייקט.

הספר נכתב בשנים בהן אני חי בפרו והוא לפני עריכתו והוצאתו לאור שתתממש תודות להשתתפותכם בפרוייקט. במאי 2020 אגיע לישראל ואפגש איתכם ואעניק לכם את הספר. לבחירתכם מגוון אפשרויות לתמיכה ולקיחת חלק בהגשמת החלום, בהן מפגשים אישיים ומופעי מוסיקה ושיחות לבביות שיערכו בביתכם.

תודה רבה וברכות אהבה

אורי
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.