כל הפרויקטים
פסטיבל מקומות שמורים
הפרויקט של
אור אלתרמן
בואו הצטרפו אלינו ליצירת פסטיבל ראשון מסוגו בישראל שיוקדש להצגות לילדים על הספקטרום האוטיסטי. ביחד נהפוך מציאות של אלפי ילדים לקסם וחלום
125%
62,570
מתוך 50,000
0
נותרו
482
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/03/2018

תודה רבה לכל התומכים והתומכות האדירות שלנו!

בזכותכם ובזכותכן הפסטיבל הזה עומד לקרות!

תמשיכו לעקוב ואנחנו נעדכן כאן בכל הפרטים על הפסטיבל!

תוך שבוע בדיוק - הגענו למאה אחוזי תמיכה!!! 

תודה ענקית לכל התומכות והתומכים!

בילוי או סיוט?

תחום הצגות הילדים בישראל הוא מהפורחים בעולם אבל רוב הילדים האוטיסטים בארץ, לא יכולים לצרוך תיאטרון איכותי ומעשיר. הם מודרים, בעל כורחם, מההצגות האלה כי הן מתקיימות בתנאים בלתי אפשריים עבורם.

בישראל יש יותר מ-30 אלף ילדים על הספקטרום האוטיסטי, והילדים האלה, כמו כל הילדים, אוהבים לצחוק, להתרגש, להיסחף אחרי סיפור - אבל רובם לא יכולים ללכת לתיאטרון והופעות, בגלל שהם לעתים קרובות חרדים יותר, רגישים יותר לגירויים של צליל ואור ומתקשים להסתגל למצבים חדשים.

עבור ההורים שלהם בילוי משפחתי שאמור להיות נעים וכיף הופך למאבק מתסכל ומייאש לשמור על הילד שרק ישב בשקט, לעתים תוך הערות ומבטים מהקהל מסביב.

הפסטיבל שישנה מציאות לאלפי משפחות

בואו לבחור תשורות שוות ולהפוך מציאות של אלפי ילדים לחלום 

כי לכל הילדים מגיע לצחוק ולהתרגש מבלי להרגיש שונים

שלושה ימים בחודש אוגוסט, במהלכם יעלו שישה מופעים שיבחרו בקפידה, ויוצגו במקום אחד נגיש ומרכזי ובמחירים מסובסדים לקהל שחי תחת נטל הוצאות טיפול כבדות. 

פסטיבל אליו כל המשפחה תוכל לבוא וליהנות מהצגות ופעילויות חוץ.

התאמת הצגות לילדים על הספקטרום כוללת בין השאר שינוי בתנאי התאורה והסאונד בהופעות, מכירת כרטיסים מסובסדים, יצירת תכנים לא מפחידים או מפתיעים מדי, הקמת פינת הירגעות בקרבת האולם, הכשרה מיוחדת לסדרנים, הפקת חומרי הסברה לילדים טרום ההגעה למופע ולמקום ועוד. 

בזכות הכסף שנגייס כאן נוכל לבצע את כל ההתאמות, ההכנות והפקת הפסטיבל.

חשוב: רק אם נצליח לגייס 100% מהסכום כאן, הפסטיבל יוכל להתגשם, 

כל תמיכה חיונית להצלחה ולהפיכת החזון שלנו למציאות משמחת!

רק ביחד נוכל לייצר פסטיבל הצגות אמיתי שנולד מתוך חזון, ממקום שרואה את הילדים האלה, מבין ומקבל את הקשיים שלהם ומייצר את כל ההתאמות כדי שגם הם יוכלו במהלך החופש הגדול ליהנות מהרפתקאות מלהיבות, סיפורים מרגשים ומופעים מצחיקים, וכדי שגם ההורים שלהם יזכו לראות את הילדים שלהם נהנים, לצחוק ולהתרגש איתם ביחד.

לאמנות, בכל גיל, יש את הכוח והיכולת לשנות את פני החברה. חברה שמדירה ילדים בגיל כל כך צעיר מאירועי תרבות ואמנות, שלא מודעת בכלל לנגישות מסוג כזה, היא חברה ששמה מכשולים בפני אלה שהכי זקוקים להרגיש שייכים, ונמצאים רק בתחילת הדרך שלהם.

בחרו תשורה (ויש הרבה ממה לבחור) וקחו חלק בשינוי המציאות - ביחד נייצר לילדים מקום שמור במיוחד עבורם


שימו לב: ניתן לבחור בתשורות בכרטיס יחיד או זוגי לאחת מהצגות הפסטיבל "מקומות שמורים". ואולם, הפסטיבל מיועד לילדים על הספקטרום ובני המשפחה שלהם בלבד. בפסטיבל עצמו הכרטיסים ימכרו למשפחות במחירים מסובסדים ולכן אתם מוזמנים לבחור בתשורה זו ולהעניק אותה במתנה לילד על הספקטרום.

היוזמות

אור אלתרמן ברנע - מייסדת מאמאזון (קהילת האמהות הגדולה והפעילה בישראל), בעלת נסיון של 15 שנה בעיתונות, יועצת בתחום של שיווק דיגיטלי ויזמית חברתית. אמא לבת ולבן חמוד על הספקטרום ופעילה בתחום המודעות לאוטיזם.

שרון גבריאלוב - יוצרת תיאטרון עצמאית ומפיקה. הופיעה בהפקות תיאטרון שונות בישראל ובעולם, סדרות ופרסומות. יסדה והפיקה פסטיבל להצגות ילדים ופסטיבל לעבודות מקור שונות בתחומי האמנות.

המון תודה להוצאת כנרת זמורה-ביתן דביר, הוצאת ידיעות ספרים, כתר, הוצאת מטר, הוצאת תמיר//סנדיק, הוצאת טל מאי, לעלמה זהר, "ילדי בית העץ", "ענן על מקל", איריס אליה כהן, מיה מיטב, שירלי גרץ, תיאטרון הקרון, מסעדת אנסטסיה, אילה מרומי, אתגר ללא סוכר, אור קריבוס, יעל סול, שרון רמון, אתר unico ואלונה נוף על תרומת התשורות השוות מאוד לפרויקט. 

לפרטים על ההרצאה "קשר עין" - לחצו כאן

לאתר unico - לחצו כאן

לפוסטרים של אלונה נוף (נא לציין את מספר הפוסטר שבחרתם) - לחצו כאן

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.