אג'נדה צבאית (?)
הפרויקט של
דודי וכטל
אוהבים את צה"ל?בואו לקחת חלק בהוצאת חוברת חדשה של הרב יגאל לוינשטיין שמנתחת את השינוי שחל בצה"ל ומהווה קריאת השכמה לכל מי שעתיד צה"ל יקר לו
116%
57,998
מתוך 50,000
0
נותרו
344
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/03/2018

***הפרוייקט התרחב! מעתה יעד הגיוס הוא 75 אלף ש"ח!***

לאור התגובות והתמיכה הגדולה מאד שאנו זוכים מכם ומהסובבים, חשבנו לעצמנו למה שלא נלך עוד יותר בגדול? למה שלא נמשיך בתנופה? אז הרי לפניכם פרוייקט אג'נדה צבאית חלק ב'- המהדורה המורחבת:

א. התחלנו לעבוד על שני סרטונים מושקעים ורציניים. אחד שמסביר את עיקרי החוברת ואחד שיעודד אנשים לקרוא אותה. שהרי לא מעט אנשים טוענים שכיום בני אדם כמעט ולא קוראים, אבל לצפות בסרטון שמעביר את המסר בצורה ברורה, קצרה ונעימה לעין- בטח שיקליקו ויכנסו לצפות. לטובת כך אנו נשכור את שירותם של הטובים בתחום לטעמנו וביחד נפיץ עוד אור וטוב.
ב. נשקיע יותר בפרסום הרעיון שעומד בבסיס החוברת- פרסום במדיות השונות, שלטי חוצות, פלאיירים וכד'. לטובת העניין נעזר באיזה חברת פרסום מקצועית- נשמח לשמוע המלצות לאחת כזאת שמוכנה לתת כתף למהלך הזה שכל כך הרבה אנשים כבר רתומים לו בכל מיני צורות שונות.
ג. נדפיס יותר ונפיץ את החוברת בעוד צמתים, בעוד מרכזי קניות, בעוד תיבות דואר (120 אלף? מה אתם אומרים? אולי יותר?! הכל תלוי בכם).
ד. יש לכם עוד רעיונות יצירתיים ומקוריים? (כמו הרעיון של חברנו מאיר אזולאי שבזכותו עלה לאוויר פודקאסט איכותי של החוברת שנעשה באולפן הקלטות מקצועי- הקליקו לשמיעה\הורדה) שתפו אותנו, נשמח מאד לכל עזרה מכל סוג שהיא.
 
אז הנה לכם יעד גיוס חדש 75 אלף ש"ח! בימים שנותרו לנו נגייס ביחד איתכם עוד 25 אלף שקלים- וביחד נוסיף עוד אור וטוב לנו ולכל עם ישראל ולצבאנו הנערץ והאהוב- צבא ההגנה לישראל.

אבקש מכל אחד ואחת מכם בקשה אישית קטנה: חבר מביא חבר! משימתכם לגייס תומך אחד נוסף לפרויקט - חבר, בן משפחה וכד'. על ידי שיחת טלפון, מייל אישי, או הודעת סמס (זה מביך רק בשנייה הראשונה, אחר כך זה זורם...). אם כל אחד יביא לפרויקט עוד תומך אחד - ביחד נגיע גם ליעד הבא.

תזכורת: ע"פ פסק הרב שמואל אליהו ניתן לתרום לפרוייקט מכספי מעשר.החוברת שלפניכם, זו שאתם מוזמנים לקחת חלק בהוצאתה לאור והפצתה בכל הארץ, מספרת את סיפורה של מהפכה שקטה שמתחוללת תחת עינינו העצומות לרווחה.

זוהי אינה מהפכה שמלווה ברעשים של תעמולה והסברה, זוהי אינה מהפכה שמישהו מאתנו אמור לקלוט בעדשת עינו.

זוהי מהפכה שראשיתה באימוץ תיאוריה חדשנית ולא מבוססת, המשכה בהשקעה אדירה של הפיכת אותה תיאוריה לתורה מסודרת עם השלכות מעשיות עד לפרטי הפרטים של חוקים ופקודות וסופה בשינוי פני החברה כולה.

נשמע מפוצץ? נשמע מפחיד? נכון. כששומעים כזו הקדמה מעדיפים לחשוב שאותה הפיכה מתחוללת במקום אחר על פני האדמה. אלא שלעת עתה, לצערנו, אותה מהפכה מתחוללת ברשות הרבים שלנו, כולנו, כאן במדינת ישראל.

היא מתרחשת במוסד אולי הנערץ ביותר במדינה – צבא ההגנה לישראל.

החוברת שלפניכם חושפת את העובדות המוסתרות והמושתקות, אלו שרצו שלא נכיר ולא נדע. בחוברת מובא מסמך צה"לי שפורסם בשנים האחרונות, מסמך לכאורה תמים וזניח שמסביר מדוע היה צריך לשנות אות אחת בשמו של תפקיד צה"לי עתיק יומין, ולהפוך את היועל"ן – יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים, ליוהל"ם – יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר.

ניתוח המסמך מוצג על ידי הרב יגאל לוינשטיין, סגן אלוף במילואים וממקימי המכינה הקדם צבאית הראשונה, בני דוד, אשר ביישוב עלי.

בשנתיים האחרונות נקלע הרב לוינשטיין לכמה סערות ציבוריות, ספג עלבונות וגינויים, מחאות והשמצות, אשר תכליתן, כך יגלה כל מי שיקרא את החוברת, אחת – השתקתו מלומר ולספר את כל מה שידוע לו על השינויים הדרמטיים המתחוללים מתחת לאפנו בצבא.

מלבד כמה הקדמות שהכרחיות לבירור וליבון הנושא, החוברת עוסקת ברובה במסמך הצה"לי אותו הזכרנו, ממנו עולה שצבא הגנה לישראל אימץ לקרבו ומטמיע במערכותיו את תיאוריית המגדר החדשנית, זו הדוגלת בטשטוש המינים ושינוי הזהויות האנושיות.

העולה מכך הוא כי "יש כאן הכרעה של הצבא שכולנו קשורים אליו - בנוגע לשאלה היורדת לשורש מהות האדם - לקבל עמדה מסוימת שבהחלט לא מוסכמת בחברה הישראלית, אפילו החילונית".

החוברת נחתמת בשאלה המופנית לכל אחד מאיתנו : "זה כבר תהליך הרבה יותר בעייתי לכלל החברה בישראל. האם נשכיל להתמודד עימו?"

כל מי שצה"ל יקר לליבו נקרא לסייע להחזיר את השפיות לצה"ל, מי שמבין את מלחמת התרבות בה אנו נמצאים מוזמן להשתתף בכלי ההסברה הכל כך חשוב ומשפיע שלפנינו.

אתם בטח שואלים – טוב, אבל מה אתם רוצים מאתנו?

אז ככה: מעט אור דוחה הרבה מן החושך. מה שמצליח את דרכה של המהפכה החדשה שמתרחשת בצה"ל הוא השקט הגמור בו היא נעשית ודחיית כל ניסיון ביקורת על התהליכים שמתחוללים. ככל שיותר אנשים ידעו מהמתרחש, יגדל הסיכוי שמישהו למעלה יתעורר, ישים את ליבו, ידחה את הכוחות שפועלים לשנות את הצבא, ויחזיר את צה"ל שלנו למסלולו הרגיל ולייעודו הישן והטוב – ניצחון במלחמה. 

חברים,אני מזמין אתכם לבחור תשורה ולקחת חלק בפרויקט, כל מה שנותר הוא להשיג את האמצעים הכספיים הדרושים להדפסה והפצה בעיתוני סופ"ש, עלוני השבת, תיבות דואר, מרכזי קניות וצמתים בכל הארץ. רק יחד אתכם נוכל להגיע אל היעד הכספי (זה הכל או כלום) ולהפיץ עוד לפחות 100,000 עותקים בציבור הכללי בארץ לכל הצמאים לדעת צלולה ובריאה ונוסיף עוד טוב ואמת מול תרבות השקר השוטפת סביבנו.

תמכו בנו ואפשרו לנו להגביר את חשיפת הציבור למה שמוסתר מכולנו.

ניתן לתת מכספי מעשר ומכספי זכר למחצית השקל (שאלנו את הרב שמואל אליהו בנוגע לפרוייקט)

נ.ב-מצ"ב לעיונכם קישור לחוברת במהדורה חדשה עם תיקונים ותוספות כפי שתודפס אי"ה-אג'נדה צבאית (?)