אנשים טובים בטראנס
הפרויקט של
בעז יניב
תמכו בנו ובכך תאפשרו מענה חירומי למאות מקרים של משברים נפשיים הנגרמים על רקע של שימוש בחומרים פסיכדליים במסיבות טראנס מדי שנה בישראל.
114%
57,000
מתוך 50,000
0
נותרו
413
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/02/2018

חברים הגענו ליעד הראשוני שהצבנו לנו, מודים לכל מי שכבר תמכה ותמך!!  נתתם לנו רוח גבית לעשיה שלנו, וחיזקתם אותנו להמשיך להיות עבור אלו שצריכים אותנו ברגעים הכי קשים ובודדים.

בחמישה ימים שנותרו אנחנו מציבים לנו יעד חדש ומורחב של 60,000 שקלים! 

אז מה נעשה אם נגיע ליעד החדש אתם שואלים?

עכשיו שהגענו ליעד הראשוני ונשארו לנו 5 ימים אנחנו שמים לעצמנו יעד נוסף! אם נגיע ל-60,000 שקלים נוכל לחדש את הציוד של הפינה שלנו איתו אנחנו יוצאים כבר מספר שנים לאירועים בטבע הקסום מהדרום ועד הצפון. מדובר בצליה, פינות ישיבה, מחצלות וכו' שנשמח ממש לחדש כדי לתת לא רק את המענה הנפשי המקצועי ביותר אלא גם את המענה האסתטי הנעים ביותר, דבר שבפני עצמו משפיע הרבה על האווירה והמצב של האנשים אותם אנחנו מלווים.

ושוב תודה לכל התומכים! נתתם לנו המון כח להמשיך, אחים ואחיות בואו נמשיך!


הצטרפו ותמכו בפרויקט "אנשים טובים" הפועל למזעור נזקים במסיבות ופסטיבלי טראנס בישראל מדי שנה. התמיכה שלכם תאפשר לנו לעבוד לאורך כל 2018 ולהציע ליווי למאות מקרים של משברים נפשיים הנגרמים בעקבות צריכת חומרים פסיכדליים, ליווי שכזה יכול למנוע אשפוזים פסיכיאטריים ולהפוך נקודת שבר לנקודה של צמיחה וריפוי. 


מה הפרויקט עושה בעצם?

"אנשים טובים" התחיל כפרויקט שעובד במסיבות מחתרת קטנות של בין 200-500 אנשים והיום אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם הפקות הטראנס הגדולות בישראל ומדי שנה אנו מלווים מעל 200 משברים נפשיים שנוצרו בעקבות שימוש בחומרים פסיכדליים. מעבר לכך אנחנו נותנים ליווי ויעוץ למשפחות וחברים שיקריהן סובלים ממצב נפשי מעורער כתוצאה משימוש בחומרים משני תודעה. תמיכתכם תאפשר לנו שנת פעילות (לאורך שנת 2018) בה נגיע לאירועי הטראנס הגדולים בישראל ונציע מענה חירומי למאות מקרים!

אז למה צריך אנשים טובים במסיבות טראנס?

ישראל מפורסמת ברחבי העולם בסצינת הטראנס התוססת שלה. אמני טראנס ודיג'יים מישראל מופיעים בכל העולם ויותר ממאה אלף צעירים וצעירות יוצאים לבלות במסיבות טבע מדי שנה. הבילוי במרחבים האלו כולל פעמים רבות שימוש בסמים פסיכדליים. לחומרים אלו השפעה גדולה על נפש האדם ובסביבה לא תומכת עלולים לייצר חוויה של משבר נפשי שעלולה אף להסתיים באשפוז פסיכיאטרי. "אנשים טובים" הוא צוות מוכשר של אנשי מקצוע ומתנדבים שהתמחו בעבודת ליווי משברים מסוג זה בארץ ובעולם. יצירת מרחב בטוח וליווי נכון של משבר נפשי כתוצאה מצריכת חומרים פסיכדליים עשויה למנוע אשפוז ושנים רבות של מפגשים חוזרים עם מוסדות בריאות הנפש. 
מי עומד מאחורי זה?

הפרויקט מורכב משלושה אנשי מקצוע שהתמחו בסוג כזאת של עבודה בארץ ובעולם ובעלי ניסיון בעבודה עם נוער וצעירים. בנוסף הצוות מונה 15 מתנדבים ומתנדבות שעוברים הכשרות לאורך כל השנה ויוצאים ברציפות למסיבות במסגרת הפרויקט לאורך כל השנה. גם צוות המתנדבים שלנו מורכב ברובו מאנשים מתחום הטיפול הפורמלי והבלתי פורמלי. 

"אנשים טובים" הינו אחד מהמענים שאותם מציעה עמותת עלם, עמותה הפועלת למען נוער וצעירים במצבי סיכון. היותנו חלק מעמותה הפועלת לאורכה ולרוחבה של ישראל מאפשר לנו להמשיך להציע עזרה וחיבור לקהילה גם הרבה זמן אחרי שהמסיבה הסתיימה ובכך לעזור לתת קרקע יציבה לאנשים שליווינו בשטח.

מה יתאפשר לכם לעשות אם אתמוך בכם?

אנו פונים אליכם לתמוך בפרויקט כדי שנוכל לקיים שנת פעילות ב2018  בה נספק  מענה חירומי שיעזור למאות צעירים מדי שנה ודרך הפצת הגישה אותה אנו מקדמים בעבודת נוער וצעירים לעזור לעוד אלפים רבים לקבל את הליווי הנחוץ והנכון שהם זקוקים לו. תמכו בנו עוד היום בתמורה לאחת מהתשורות המופלאות שהכנו עבורכם והצטרפו גם אתם למשפחת "אנשים טובים". תמיכתכם קריטית להמשך הפרויקט ורק אם נגיע ל100% מהסכום הדרוש לנו נוכל להמשיך בפעילות הפרויקט בשנת 2018.