חנות לעיצוב פנים
הפרויקט של
המעצבות
בואו לתמוך בפרויקט החנות החדשה לעיצוב פנים - המקום שבו תוכלו לקבל השראות וייעוץ מקצועי ומהיר במחיר שיתאים לכל כיס.
103%
80,250
מתוך 78,000
0
נותרו
124
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/02/2018

אנחנו מזמינות אתכם לתמוך בהקמת חנות לעיצוב פנים!


כולם צריכים מעצב פנים

אתם רוצים לשפץ את האמבטיה ולא יודעים מאיפה מתחילים, אתם צריכים למקם שולחן עבודה בבית ואין לכם מושג איפה, קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים רק כמה שינויים קטנים של מיקומי נקודות תאורה, אתם לקראת רכישת דירה ורוצים להבין עד כמה ניתן למקסם את הפוטנציאל שלה. מה אתם עושים? לא לכל אחד יש פרויקט ענק שמצדיק עלויות משוגעות של משרד לעיצוב פנים, אבל כל אחד מתישהו צריך ייעוץ של מעצב פנים.


מי אנחנו? 

לוסי ויקנין וליטל רוזנשטיין - המעצבות. את המשרד שלנו הקמנו לפני כחמש שנים עם הרבה נחישות ותעוזה (וגם קצת כישרון). סגנון העיצוב שלנו עכשווי, פרקטי, מנומק ופוטוגני.

אחרי עשייה רחבה עם עשרות פרויקטים מוצלחים, אנחנו מרגישות שמשהו בתחום העיצוב פנים בארץ חסר. המודעות קיימת – יותר ויותר אנשים מבינים את הצורך בליווי מקצועי של מעצב פנים אבל לא תמיד נמצא המענה הנגיש, המהיר ובעיקר כזה שמתאפשר מבחינה כלכלית.


אז מה אנחנו מציעות בעצם?

נגישות, מהירות ומחיר. אנחנו רוצות לייעץ לכם ולתת מענה לכל בעיה של תכנון או עיצוב שעולה לכם. 

תמיכתכם חיונית, ורק בזכותה נוכל להגיע ל100% הנדרשים כדי שנוכל לפתוח את החנות הראשונה לעיצוב פנים, להציע את השירות החדש שלנו, 

לאפשר לכם להיכנס פנימה ממש כמו שנכנסים לחנות מכולת, לספוג השראות מהעיצובים שלנו ולקבל ייעוץ במחיר שיתאים לכל כיס ובלי עיכובים מיותרים. אתם אומרים מה אתם צריכים – ואנחנו על זה.


למה חשוב שהפרויקט שלנו יצליח?

כי שינויים בהרגלי הצריכה תמיד פועלים לטובת הכלל. חשוב וצריך שתהיה לכו-לם את היכולת לקבל ייעוץ מקצועי בעיצוב פנים מבחינת זמינות ואפשרות כלכלית.


יחד אתכם זה יוכל לקרות

כדי להקים את המקום הזה ולהפוך אותו למעטפת שלמה של השראה מעוצבת ונגישה, אנחנו מבקשות שתקחו איתנו חלק ברעיון שלנו ותעזרו לנו להגשים את החלום שלנו. בתמורה לתמיכה שלכם, תוכלו להגיע לחנות החדשה לעיצוב פנים שנקים בתל אביב ולקבל מאיתנו את השירות, המקצועיות והפתרונות הכי יצירתיים ופרקטיים עבורכם. 


בואו לבחור תשורה ולתמוך בפרויקט שלנו.