זה לא מצחיק - סרט גמר
הפרויקט של
דניאל שני
שמי דניאל שני, בן 24, סטודנט שנה ה' לקולנוע בביה"ס סם שפיגל סרט הגמר שלי מספר על מאיר, איש משפחה אפרורי שעולה לראשונה בחייו על במת הסטנדאפ.
101%
15,050
מתוך 15,000
0
נותרו
62
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/02/2018

אני מזמין אתכם להיות חלק מקולנוע ישראלי אחר!


קצת עלי

שמי דניאל שני, אני בן 24 מתל אביב, כשהייתי בן ארבע-עשרה קיבלתי את המצלמה הראשונה שלי ומאז לא הפסקתי לצלם, מה שהתחיל כמערכונים מטופשים עם חברים הפך מאוחר יותר למרכיב הזהות המרכזי שלי. 
בגיל שש-עשרה נכנסתי לצוות הכתיבה של "תוכנית הלילה עם ליאור שליין" ומשם התחלתי לעבוד ככתב תרבות בעכבר העיר.
ב-2012 התחלתי שירות לאומי ב"קולות בנגב", שם לימדתי קולנוע אוכלוסיות מגוונות בשדרות ועוטף עזה.
היום אני סטודנט שנה חמישית בביה"ס סם שפיגל לקולנוע ומתגורר בתל אביב עם נועה זוגתי ועם דוני הארנב הכי פחדן בעולם.

קומדיה והומור תמיד עניינו אותי והיו בדמי, ויחד עם זאת מעולם לא הייתי הבחור הכי מצחיק בחדר, הדיסאוננס הזה בין שני האנשים שבתוכי הולידה את "זה לא מצחיק", ואני מת שתראו אותו

קצת על הסרט

הסרט מספר על מאיר, איש משפחה כבד ואפרורי שחי בעיקר בתוך עצמו - בלי לגלות לשאר חברי משפחתו, מאיר הלך בחודשים האחרונים לסדנת סטנדאפ, לומד מתי לחייך, באיזה קצב לדבר, מתי להרים את היד ומתי להוריד אותה. הלילה, ביום הולדתו ה-14 של עופר בנו, מאיר נוסע עם המשפחה לראות את הקומיקאי האהוב על עופר, מה שהמשפחה לא יודעת, זה שהערב הזה הוא בעצם ערב גמר למשתתפי סדנת הסטנדאפ - אחד אחרי השני יעלו גברים עצובים, גסים ובודדים, וינסו להצחיק את המשפחות שלהם.

גם אני עושה סטנדאפ. זו תמיד חוויה משונה של מודעות, מנסה להצחיק זרים וחברים, שוחה במים אפלים. הסרט מציף את החרדות שלי ממבוכה, חיים בוגרים ומוות חסר משמעות - וזו לצד העובדה שהחיים הם חגיגה אחת גדולה.

איפה אתם נכנסים לתמונה?

אנחנו פועלים במרץ על מנת להפוך את החלום למציאות! הצילומים יתרחשו באמצע פברואר ואנחנו מלהקים, משכתבים, מעצבים ומתרגשים!

עשיית סרטים זה דבר קשה, מורכב ויקר, כל הצוות המבורך עובד בחינם מתוך אמונה בפרויקט ואהבה לקולנוע - ביחד עם תמיכתכם נוכל לספר את סיפורו של מאיר בערב החשוב בחייו - רק בזכותכם הסרט הזה יוכל להתקיים! בואו קחו חלק ביצירה ישראלית שונה!