כל הפרויקטים
חלום הדפס כאומנית יוצרת
הפרויקט של
אורנה שפירא
עם היציאה מהאקדמיה לעולם האומנות אני מזמינה אתך להשתתף במימוש חלום עם עפרה ורווית המקצועיות ממרכז גוטסמן לתחריט ליצור אומנות מקורית
102%
3,060
מתוך 3,000
0
נותרו
21
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/02/2018

אני לא מאמינה,

תוך 5 ימים התגשם חלום של שנים ליצור הדפסי מתכת בכברי כאומנית ולא סטודנטית. אתם שותפים בזכותכם! יש לי מוטיבציה עצומה לעשות לך עבודות האומנות

השגנו את היעד !!! We achieved the goal

אפשר להמשיך לקחת חלק ביצירת אומנות

העבודות כבר מתרגשות להוולד, אתך ירשמו עוד עבודות אומנות חדשות בתחריט

תודה ענקית לכולכם, 

זה מרגש כל כך...

שלכם, אורנה.

 ,More of my artworks:  InstagramFacebook page ,Google-Store

לרשום את הדימוי שלי, את האומנות שלי במתכת, ליצור הדפסים אומנותיים ולהגשים תהליך של יצירה חדשה במרכז כברי בתנאים של אומנית.

מרכז גוטסמן לתחריט שבקיבוץ כברי הוא המקום בו אומנים יוצרים תחריט מתכת בטכניקה עתיקה הדורשת ציוד מיוחד וצוות תפעול. ליצירת האומנות משתמשים בשעווה רכה, חרטי מתכת, אקווטינטה, פלטות מתכת ובריכות חומצה ואם מעניין אותך לדעת עוד על תחריט אשמח לשתף גם לקבוצת תלמידים או בוגרים המתעניינים באומנות.

מעבר לחומרים ולכלים, במרכז כברי האומן גם מקבל עזרה בתהליך העבודה בדמות היד המכוונת ובעלת הניסיון של עופרה ורווית המקסימות והמקצועיות שעוזרות להביא למימוש את היצירה האומנותית, להעביר אותה בכל תהליך צריבת הדימוי האומנותי בפלטת המתכת...

עוד נגיעה ועוד קו או כתם צבע ועד לנקודה שבה האמן מרגיש שהיצירה הושלמה.

  • אני עובדת הייטק, לומדת אומנות עבודות אפשר לראות ב Instagram וב Facebook page , המעבר לאומנית יוצרת מתחיל עבורי במרכז לתחריט
  • להגיע לסדנה לא כתלמידה בקורס משותף אלא עצמאית כאומנית.
  • והחלום שלי הוא ליצור עבודות אומנות חדשות ומקוריות במתכת 
    שיהיו אצלכם בבית 

ליצור עבודות אומנות בסדנה ולתת לך בתמורה  

עבודות שאפשר ליצור רק במרכז לתחריט בקיבוץ כברי בטכניקה שהומצאה בימי המצאת דפוס המתכת.  את העבודות אשתף אתכם ותוכלו לבחור את זו שאהבתם יותר.

מגיל 6 אני ציירת של בריסטולים לכיתה, על ג׳ינס, במחברת, על הקיר בבית הספר... ובעשרים השנים האחרונות גם מציירת וזאת במקביל לעבודה בהיי-טק. מעולם לא הפסקתי לחלום ציור. בתחילה למדתי בחוגים של המתנ״ס המקומי ובעשר השנים האחרונות ב ״מדרשה״ בבית ברל ובמכללה לאומנות ״מנשר״. 

  • מדי כשנתיים הגעתי למרכז לתחריט שבקיבוץ כברי, בראשונה בקורס מתחילים ולאחר מכן בקורסים מתקדמים. כך למדתי את יסודות הטכניקה העתיקה ליצירות אומנות במתכת, למדתי מהו תחריט קו, כתם, צילומי ועוד. 
  • מפעם לפעם הפך המקום למקדש של יצירה עבורי. שם הגיעו לידי בשלות רעיונות קונספטואליים והסתכמו סדרות של ציורים לכדי יצירה חדשה, שם הייתה בי ההרגשה שאני מממשת את היותי יוצרת.  


אתכם אני מבקשת ליצור עבודות חדשות בטכניקה העתיקה, עבודות מקוריות שמסכמות עשור של עבודה בסטודיו שלי (קישור לעבודות שלי), לרשום את הדימויים שהתפתחו, את אומנות שלי במתכת ולהגשים תהליך יצירה של אומנות חדשה שאתם שותפים לה.

שוב אך אחרת  להגיע לעבוד על המתכת 

הפעם לוחות המתכת מוכנים עבורי ליצירה שלי - הדפים האיכותיים הרטובים כבר מחכים לספוג את הדימוי בצבעי שמן תחת לחץ המכבש

כולם מכוונים: הכלים המכשירים וגם הצוות של המרכז מוכן לעזור בכל  ניסיון ורעיון לעבודה חדשה וכמובן השיא...לאחר שהמתכת מוכנה, להדפיס את הציור על הניירות ולשלוח לך עבודה מקורית חדשה.

השנה אני מסיימת לימודי אומנות במכללה ״מנשר״ ובקיץ הקרוב אזמין אתכם לתערוכת הגמר. יהיו בה ציורים, פסלים, מייצבים, והדפסי המתכת של הפרויקט...  ובהמשך אזמין אתכם גם תערוכה בגלריה בתל-אביב. 

מבחן הכניסה מהאקדמיה לשדה האומנות עבורי הן 
יצירות האומנות שיוולדו בעזרתך במרכז לתחריט בקיבוץ כברי.

יחד איתכם אצליח לממש חלום ליצור אומנות מקורית

לתת לכם בתמורה הדפס - ולהביא לעולם יצירה שלי

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.