הרדיו ע"ש משה קסטוריאנו
הפרויקט של
החברים של משה
אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בהקמת אולפן רדיוTV על שם משה קסטוריאנו
106%
82,500
מתוך 78,000
0
נותרו
263
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/03/2018משה ה'רדיוהוליק' קסטוריאנו, אדם צבעוני ורב פעלים, הלך מאתנו לפתע לפני 4 שנים, והשאיר חלל עמוק בלב ובתחנת הרדיו. 

משה הקים במכללת אורנים את הרדיו החינוכי 'קול אורנים' בשנת 2001, לימד והכשיר בה דורות של שדרני רדיו, סטודנטים ותלמידים,ומורים לתקשורת.

הרדיו החינוכי של משה היה רדיו מיוחד ולא שגרתי, רדיו מכיל, רדיו שמאפשר ביטוי לאוכלוסיות מגוונות. הוא שילב בו גם בעלי צרכים מיוחדים, נערות ונערים במצוקה, ועוד. החלום הוא להקים באורנים אולפן רדיוTV חדש ומרווח ע"ש משה קסטוריאנו. 

רדיוTV הוא רדיו 'רגיל' המשלב מצלמות וידאו ומאפשר גם צפייה בתכניות. 

האולפן החדש והמרווח יהווה אמצעי ביטוי ובית לסטודנטים באורנים, לקהילה, לילדים, לנוער, למבוגרים, ולבעלי צרכים מיוחדים. רדיוTV חינוכי-קהילתי קרוב לבית וללב.

המכללה הקימה את התשתית המבנית. 

לצורך השלמת אבזור האולפן, ברוחו ובדמותו של משה, אנו 

זקוקים למימון נוסף,והמכללה, מצידה, התחייבה לכך שאם נגייס 

את הסכום הנדרש, האולפן ייקרא ע"ש משה קסטוריאנו. 
אנו, חבריו של משה, מבקשים את תמיכתכם בהקמת אולפן רדיוTV באורנים על שמו במכללת אורנים, ברוחו ובדמותו. מקום ערכי שמעודד פלורליזם, סובלנות, חופש ביטוי ומחשבה.

משה ראה ברדיו כלי לחיבור בין אנשים, למפגש רב-תרבותי בין אוכלוסיות, לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים, לנוער בסיכון, למשלחות של סטודנטים מחו"ל ועוד. את כולם אירח באהבה באולפן והנחיל להם את רזי הרדיו.