ביס - יותם דהן
הפרויקט של
יותם עמישלום דהן
אשמח אם תתמכו בהוצאה לאור של ספר המתכונים השני שלי - ביס. ביחד נוכל להגשים את החלום שלי!
120%
17,400
מתוך 14,500
0
נותרו
116
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/04/2018

יעד חדש לפרוייקט! ביחד נגיע ל-20,000 שקל!
עם היעד החדש, אוכל לפתח כמות גדולה יותר של ספרים ולהרים מסיבת השקה מושקעת וחגיגית. אני מזמין אתכם לתמוך בספר החדש שלי ולהצטרף אליי להגשמת החלום שלי. 


בזכות הדסטארט והתמיכה שלכם, אוכל להוציא לאור את הספר כך שיהיה ניתן להזמין אותו. פה תוכלו להזמין אותו במחיר הטבה במסגרת ההדסטארט. 

קצת עליי

אני יותם דהן, בן 18, כרגע תלמיד י"ב, ואני מפתח מתכונים ועוסק באפייה וקונדיטוריה מזה 6 שנים. לפני שנה וחצי פתחתי את הבלוג שלי,#ממחר_דיאטה! ולפני שנה הוצאתי את האפליקציה שלי, עם אותו השם.  אחרי שבמשך שנים השתפשפתי וצברתי ניסיון בפיתוח מתכונים, עיצוב, צילום ועריכה, החלטתי שזה הזמן לכתוב עוד ספר. בשונה מהספר הקודם שלי, הספר הזה מודפס והרבה יותר מפותח, מחושב ומעודן. אין לי מילים להסביר עד כמה גאה אני לחלוק איתכם את הספר הזה. 

פשוט ביס. חלקם קלים ומהירים להכנה, חלקם מסובכים ומרשימים. חלקם מתוחכמים יותר וחלקם פחות. אבל בסוף? הם כולם ביסים. קצת על הספר

ביס הוא תוצאה של עבודה יצירתית והמון ניסיונות, ובו תמצאו מעל ל-40 מתכונים לביסים המושלמים. 

המחשבה על הספר התחילה מאותה ארוחה שבה הבנתי כמה בלגן אפשר לחסוך אם במקום להביא עוגה, צלחות, סכינים וכפיות הייתי פשוט מניח מגש מלא בקינוחי ביס במרכז השולחן, שכל אחד פשוט חוטף ביס אחד (או ארבעה) לעצמו. 

חוץ ממתכונים, הרכבתי לכם מדריך להרכבת הביס המושלם בשבילכם, בו תוכלו לבחור את הטעמים, המרקמים והצבעים של הביס שלכם. 

אז לפני שאשאל באיזה ביס תבחרו, באיזו תמורה תבחרו? 

רק במידה והפרוייקט יגיע ל-100% גיוס, הספר יוכל לצאת לאור ולכן אשמח לתמיכה שלכם :) 

צילום ספר: סלי פטל