כל הפרויקטים
גדולה-שבט נשים מודרני
הפרויקט של
רעות שלומי רסלר
בשיתוף
בנק פועלים - למען הקהילה
בואו לקחת חלק בהקמה ופיתוח רשת קבוצות להתפתחות של נשים, על מנת שיותר נשים יוכלו לעצור ולהעצים את יכולתן לבחור טוב יותר עבור עצמן וסביבתן
101%
65,683
מתוך 65,000
0
נותרו
186
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/05/2018

אני מזמינה אתכן/ם לתמוך בהקמת קורס להכשרת מנחות #גדולה#!

*הטקסט פונה לנשים אך נשמח גם להשקעה של גברים! מחקרים מוכיחים שגברים תומכים הופכים נשים למאושרות יותר :-) 

תודה שאתן כאן

שמי רעות רסלר, אני מטפלת בפסיכודרמה ויזמת, נשואה ואמא לשלוש ילדות צעירות, 
גיליתי ב 9 שנים האחרונות את עצמתה המרגשת והמרפאת של ההתכנסות הנשית המשלבת תהליכי מודעות וצמיחה, 

גילוי שאפשר לי לחיות את חיי בבריאות איתנה, הגשמה ואושר תוך כדי לימודים, הקמת משפחה ופיתוח קריירה. בעקבות הגילוי המרגש הזה הקמתי את רשת קבוצות ההתפתחות #גדולה# כשהמטרה שעומדת לנגד עיני היא לאפשר לכמה שיותר נשים לגדול מבפנים ולהנות משבטי נשים מודרניים וקבועים המאפשרים הקשבה, שיתוף ותהליכי מודעות. 

למה?

רובנו חונכנו לשים את עצמנו ואת רצונותינו בצד כדי שנוכל להעניק לאחרים ולקיים אורך חיים נורמטיבי ומקובל אבל האמת היא שיש לנו הרבה יותר מה להעניק כשבריאותנו, הצלחתנו ואושרנו מתקיימים במלואם! כשאנו מעיזות לעצור, לנשום, להתבונן פנימה, לקבל את עצמנו כפי שהנינו, להרגיש ולבטא, להוקיר את מה שיש ולהעז לרצות יותר. 

מה אנו עושות ב#גדולה?

ב#גדולה אנו פועלות במסירות למען הפצת הבשורה ועשיית הבדל לטובה בחייהן של הנשים המגיעות לגדולה ושל הסובבים אותן באמצעות תהליכי התפתחות, מודעות וריפוי בקבוצות אינטימיות המאפשרות לכל אישה לבטא, ללמוד את עצמה ולהעצים את יכולתה להקשיב פנימה ולפעול על פי צו ליבה. 

מה נוכל לעשות בזכות התמיכה שלכן?

בזכות התמיכה שלכן נוכל לבנות ולהקים קורס להכשרת מנחות #גדולה שיאפשר להקים קבוצות נוספות להתפתחות של נשים ברחבי הארץ. הקמת קורס מקיף ויעיל דורש בניה והכנה, כתיבת חומר מקצועי, שיחות מקדימות וראיונות התאמה, שיווק והפצה, ימי עיון והכרות פתוחים ברחבי הארץ למועמדות, השכרת מרחב למידה, השכרת שרותים של אנשי מקצוע נוספים, הדרכה, ייעוץ, שרותי משרד וליווי אישי למנחות במהלך הקורס ואחריו. 

בזכות הצלחת הפרויקט נוכל להעניק מלגות למנחות וחברות- כי כל אישה ראויה להנות מחייה כאן ועכשיו! 

קורס מנחות ימשך 9 חודשים ויאפשר לנשות מקצוע מתחום האימון והטיפול תקבלנה כלים, השראה, ליווי אישי ובעיקר בית חם ומפרה לגדול בו בעצמן במקביל להקמת הקבוצה האישית שלהן באזור מגוריהן. באמצעות קבוצות חדשות נוכל להעניק שרות לנשים מאזורים נוספים בארץ בנוסף על 6 הקבוצות שקיימות כרגע בתל אביב, גדרה, רחובות, נס ציונה ובאשכול (דרום).  

איך אפשר לתמוך בפרויקט ובהקמת קבוצות נוספות? 

לבחור ולרכוש תשורה מבין התשורות המוצעות בפרויקט- מגוון מוצרים ושרותים איכותיים שנתרמו ונבחרו בקפידה עבור הפרויקט. 

תודה תודה והמון אהבה לכולנו

שלכן,

רעות וצוות מנחות #גדולה#