כל הפרויקטים
הסינים מגיעים!
הפרויקט של
מלכיאל מלייב
בשיתוף
בנק פועלים - למען הקהילה
יחד עמכם נכפיל את כמות התיירים בארץ! קחו חלק בהפקתו חסרת התקדים של ספר התיירות הסיני הראשון אודות ארץ ישראל!
101%
97,968
מתוך 97,000
0
נותרו
269
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2018

אתם אלופים! הגענו ליעד!!!

הגדרנו יעד חדש שאם נעמוד בו נוכל להוציא גם את האפליקציה לאור!

היא כבר כתובה ומאופיינת, נותר לנו רק לתכנת אותה.

יחד עמכם נכפיל את כמות התיירים בארץ! קחו חלק בהפקתו חסרת התקדים של ספר התיירות הסיני הראשון מסוגו בעולם על ארץ ישראל! הספר כמעט מוכן :-)

Прокрутите вниз, есть русский перевод

Take part in the unprecedented publication of the first Chinese travel  !guidebook for the Land of Israel.  The book is almost complete
一齊參與呢本史無前例嘅中文版以色列旅遊指南。呢本書快將完成。


הפכו חלום למציאות!

לראשונה בעולם, יופק ספר תיירות בשפה הסינית - המסורתית, על מדינת ישראל! לאחר שנפיץ את המהדורה הראשונה, נעבוד גם על מהדורה בשפה הסינית המפושטת (simplified) כדי לא לפספס אף תייר סיני! קחו חלק בהוצאה לאור והצטרפו אלינו למסע לליבו של התייר הסיני! הספר נמצא בשלבי עריכה לאחר איסוף עיקרי של החומר, האיסוף נגמר בשבוע הראשון של ינואר - עד אז עוד אפשר להוסיף ולשנות את תוכנו, רובו כבר כתוב ומצולם. הספר יוצא לאור במהדורתו הראשונה בעשרת אלפים עותקים, תחילה בהונג קונג ובטיאוון לקראת חגיגות ה70 למדינה - חייבים להספיק לפני יום העצמאות!

אנו מגייסים את הסכום המינימלי הדרוש להדפסת הספרים ולהפצתם, ההון שנגייס יאפשר לנו גם לשווק את הספר בחוגים של בעלי עניין ולהביא הנה בלוגרים ועיתונאים מסין. קחו חלק משמעותי במשימתנו החשובה ורכשו תשורה יפה, רכשו ספר במתנה לחבריכם הסינים בעבודה ובקמפוס או אפילו עמיתכם בהונג קונג או טאיוון! ונשלח אותו חינם! פרסמו בו את עסקי התיירות שלכם כדי שתוכלו להנות מעוצמתו הגדולה של השינוי שנחולל בכלכלה הישראלית! 

אנחנו הולכים להביא הנה מיליוני תיירים חדשים, קחו חלק במיזם שלא נראה כמותו בישראל ובעולם כולו!

מי אנחנו? מה אנחנו עושים? ומה עורר אותנו לפעול?

כמה תיירים נכנסים לארץ מדי שנה? לאחרונה חגגנו את התיירת השלושה מיליון, זוכרים? 2017 הוגדרה שנת שיא בתיירות! כשצפיתי בכתבות הרגשתי שמחה מהולה בעצב, 3 מיליון? זה הכל? למה לא 30?

אני מלכיאל, מהנדס חשמל מהטכניון ואני אוהב לפתור בעיות מורכבות. כנגד כל הסיכויים, אני עושה את זה בהצלחה - כל ימי חיי! 

החזון שלי הוא להכפיל את התיירות הנכנסת לארץ.

אני אתחיל בסין – שהוגדרה ככוח התיירות הצומח ביותר בעולם אבל משום מה מספקת לנו רק כ-100 אלף תיירים בשנה. זאת למרות שהאזרח הסיני מעריך את המוח היהודי, העוצמה הטכנולוגית שלנו והשפעתנו העולמית בתחומי הסייבר, החקלאות והרפואה.

עבור התייר הסיני ששמע על מדינת ישראל, ביקור בארץ הינו הרפתקה מסתורית וקסומה  ו-הוא נטול אג'נדות פוליטיות.

אז איפה הסינים??

יחד עם חברי הטוב וילסון, עיתונאי מהונג קונג שביקר כאן כבר ארבע פעמים ואפילו כתב עלי כתבה שהופיעה בכל סין, זיהינו שהאתגר הוא להתגבר על פער השפה ולהנגיש את ישראל לסינים, בסינית.

ונחשו כמה ספרי תיירות סינים מקוריים מופצים על ישראל? אפס- נאדה, זירו, גורנישט!

שיחפשו בגוגל! לא? אין גוגל בסין – גם לא פייסבוק!

אז הרמנו את הכפפה! ובחצי השנה האחרונה כתבנו מדריך תיירות סיני על ישראל הראשון מסוגו בעולם! לא תרגום – אלא מדריך אוטנטי ומותאם לקורא הסיני. הזמנתי את וילסון לארץ ונסענו לאורכה ולרוחבה. צילמנו אתרי תיירות, בנינו מסלולים ותפרנו הכל לקורא הסיני.


יחד עמכם נמצב את ישראל על מפת התיירות בסין ונוסיף מיליוני תיירים למדינה בכל שנה. כולנו נרוויח! קופת המדינה תגדל, יפתחו מקומות עבודה חדשים, יוקר המחייה יירד ואיתו גם מחיר המילקי!

הספר יוצא לאור ע"י מוציא לאור הונקונגי מומחה בנישת התיירות - לקראת יום העצמאות ה-70 למדינה ויסקור באופן נרחב את ארץ זבת חלב ודבש על כל אתרי תיירותיה. בשנה הבאה גם סין תחגוג 70 שנה לעצמאותה, הגיע הזמן להדק ביננו את הקשרים.

הספר יחולק למובילי דעה, בלוגרים, יזמים, סוכני תיירות ואנשי עסקים וכן יוצע למכירה באינטרנט ובחנויות ספרים רבות ברחבי העולם הוא אפילו יעזור למורי דרך ישראלים דוברי סינית לקלוט קבוצות מטיילים.

והוא מתנה נהדרת לכל חבר סיני שיש לכם

המהדורה הראשונה תודפס בעשרת אלפים עותקים ותופץ בהונג קונג ובטאיוון. 

אז בחרו תשורה וקחו חלק בשינוי הכלכלי שניצור לרווחת כולנו :)


רוצים שהעסק שלכם גם יופיע בספר?


אין בעיה! צרו קשר באמצעות האתר שלנו www.NihaoIL.com ונשמח לעמוד לרשותכם.

בתשורות המוצעות תמצאו בין היתר:

הספר שולטים בעתיד של ד"ר רועי צזאנה! המשחק החדשני קאמיסדו ושלל משחקי קופסה בבלעדיות! הדפס של שניים סינים עם כינור גדול על חולצה! מנורות לילה מגניבות! עוגיות מזל ומעטפות סיניות מסורתיות! שוברים לבירה ולסדנת בישול! 

ובנוסף!

~~~~ עותק מספר התיירות הסיני! ~~~~

 ~~ 5 עותקים מספר התיירות הסיני! או 25 במחיר מופחת!~~

פרסומת בספר! באנר בגודל חמישית או שתי חמישיות עמוד A5, לפרסומות גדולות יותר ניתן לפנות באמצעות האתר שלנו.

והתשורות השוות ביותר:

חבילת תשורות בסיסית + ייעוץ עסקי או פיתוח קשרים בסין או שיעורים פרטיים לבגרות במתמטיקה ובאלקטרוניקה!

הרצאה של מלכיאל - עד 90 דק' אצלכם בסלון, בבית הספר או בארגון! על איך להתמודד עם אתגרים גדולים באמת! איך לחלום ולהגשים! ואיך להיות מאושר בכל יום כבר מ-6 בבוקר! הרצאה שתשאיר אתכם פעורי פה ומלאי השראה!

Мы собираемся привлечь сюда миллионы новых туристов. Примите участие в предприятии, которое уникально в Израиле, и во всем мире!

Сделайте мечту реальностью!

Впервые в мире книга о туризме будет издана на китайском языке - кантонском, о государстве Израиль! После того, как мы опубликуем первое издание, мы также будем работать над изданием на мандаринском языке, чтобы не пропустить ни одного китайского туриста! Примите участие в издательстве и присоединитесь к нам в путешествие к сердцу китайского туриста! Книга находится на этапах редактирования после сбора основной информации, редактирование заканчивается в первую неделю января - до этого можно добавлять и изменять ее содержимое, большая часть из которых уже написана и сфотографирована. Книга публикуется в своем первом издании тиражом в 10 000 экземпляров, сначала в Гонконге и на Тайване, к 70-летнего юбилея Израиля - должна быть сделана до Дня независимости!

Мы собираем минимальную сумму, необходимую для печати и распространения книг, капитал, который мы соберем, также позволит нам продавать книгу в заинтересованные стороны и привлекать сюда блогеров и журналистов из Китая. Примите значительную роль в нашей важной миссии и купите прекрасный подарок. Купите книгу в подарок своим китайским друзьям на работе и в кампусе или даже своему коллеге в Гонконге или в Тайване! И мы вышлем книгу  бесплатно! Рекламируйте свой туристический бизнес, чтобы вы могли наслаждаться великой силой перемен, которые происходят в израильской экономике!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.