כל הפרויקטים
ערכת קלפי רגשות
הפרויקט של
ברק פימה
מה משותף לוורן באפט וג'ף בזוס? שניהם בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה. תמכו בהפקת ערכת קלפי הרגשות ותרחיבו את מעגל המצליחים בעולם.
100%
15,000
מתוך 15,000
0
נותרו
52
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/03/2018

ערכת קלפי רגשות - מרגישים. מצליחים.

הסתיים שלב הפיתוח של הקלפים, הגיע הזמן להוציא אותם לאור - אשמח לקבל את תמיכתם ולהפיק את הערכה. ביחד אתכם אפיק כמות ראשונית של ערכות קלפים - ולכם התומכים הזדמנות להיות הראשונים שעובדים איתה.


מי אני ומה הסיפור מאחורי ערכת קלפי הרגשות?

שמי ברק פימה ואני נשוי באושר למור ואב לעידן (ובוני הכלב המושלם). אני מאמן אישי, מנחה קבוצות ומרצה בתחומי העצמה אישית והעצמת כישורי חיים.

בילדותי חוויתי טראומה גדולה וכילד מופנם היה לי קשה לקבל עזרה חיצונית, גם כשהיא הוצעה. השיטה שלי הייתה אחרת, התחלתי לאט לאט עם השנים ללמוד את עצמי, על עצמי ועל נפש האדם וכך לעבד את הטראומה ולרפא את עצמי. לא כולם בנויים לטיפול מול אדם חיצוני (למרות שזה מאוד חשוב). 

ברוב חיי הבוגרים הייתי שם בשביל אחרים ולמדתי עוד על הנושא. למדתי אימון אישי (קואצ'ינג) ותחומים נוספים. מהסיפור האישי שלי ומהיכרות עם אנשים אחרים, החלטתי לייצר כלי משמעותי שיכול לעזור לאנשים שמעוניינים לשפר את עצמם.

הערכה היא דרך נוספת לאדם באשר הוא - להכיר, ללמוד, לחקור, לטפל, לרפא ולצמוח בחיים ולשפר את איכות החיים הרגשיים.


מה הערכה מכילה?

הקלפים הנם תוצר של שנת מחקר, למידה, ניסוי וטעייה, איסוף חומרים, סינון, מיון ועיצוב. נבחרו 52 רגשות שבעיניי הם הבולטים ביותר ומומלץ לעבוד עליהם.

הערכה מכילה: 52 קלפי רגשות - רגש לכל שבוע בשנה, 3 קלפי שאלות לבחינה מעמיקה של כל רגש, קלף הבחנה בין רגשות (לשלב מתקדם) וקלף מעקב אישי עם כל שמות הרגשות בערכה.

כל קלף רגש מכיל בתוכו שלושה אלמנטים - שם הרגש, תמונה הקשורה לרגש וציטוט הקשור לרגש.

מדוע קלפים? ולמה דווקא רגשות?

קלפים מאפשרים לנו להתנהג בצורה יותר אינטואיטיבית ופחות שכלית וכך להשיג תוצאות טובות יותר כשמדובר ברגשות ותחושות עמוקים יותר.

בעשרים שנים האחרונות יש מחקרים רבים המוכיחים קשר בין אינטליגנציה רגשית לבין הצלחה.
נראה כי ה - IQ (אינטליגנציה שכלית) מפנה את מקומו ל - EQ (אינטליגנציה רגשית).

כמאמן אישי תמיד הרגשתי שחסר לי כלי נוסף בארגז הכלים שיאפשר לי להעמיק את השיח והניתוח ברמת הרגשות והתחושות של המתאמן. לתפיסתי מרבית הקשיים שאנו חווים - מקורם ברגשות, ומכאן הרעיון. לאחר פיילוט בקבוצות שונות, מתאמנים שונים, אני יכול להגיד שהקלפים מאוד תורמים הן לי כמנחה ומאמן והן למתאמנים. המתאמנים מצליחים בעזרת הקלפים לבטא את עצמם רגשית טוב יותר ומצליחים לפתח את עצמם ולהגיע לתוצרים טובים יותר בחיים.


למי הקלפים מיועדים?
ערכת קלפי רגשות היא ערכה שנועדה לכל אדם שמעוניין לפתח ולהעצים את המודעות העצמית שלו - בדגש על הרגשות.
הערכה מיועדת לאנשים המעוניינים לעשות עבודה עצמית
ואישית. ניתן לעבוד בזוגות - עם בן זוג, הורה וילדים וכו'.

האם אפשר להשתמש בעוד דרכים?
בהחלט כן. הערכה מתאימה מאוד למאמנים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, יועצים, מורים, מנחים, מרצים וכל אדם אשר מלווה אדם אחר. ניתן לעבוד באופן אישי, אחד-על-אחד וכמו כן אפשר לעבוד בקבוצות. שתי אפשרויות אלו נבדקו בהצלחה.


אז מה כבר יש?

  • רעיון
  • גרפיקאי
  • עיצוב
  • אריזה
  • מוטיבציה
  • שמחה
  • התרגשות


בואו וקחו חלק בשלב האחרון - הדפסת כמות ראשונית והפצתה לכל אדם שמעוניין להתפתח.

השאיפה שלי היא שהרבה אנשים יזכו לעבוד עם הערכה וכך יוכלו להרגיש, להצליח ולהיות מאושרים יותר. אם אתם אוהבים מישהו - ונמאס לכם לקנות לו יין ופרחים לחג, יש לכם הזדמנות נדירה להעניק מתנה עם משמעות עמוקה ואהבה גדולה.אני מזמין אתכם להיות השותפים החדשים שלי למסע הזה – זו מתנה נהדרת לחברים, לקולגות וגם לעצמכם. 
אני עוסק בתחומים רבים ומגוונים ולכן יש לכם אפשרות לבחור את התשורה המתאימה לכם והמועילה ביותר עבורכם, כך תתמכו בי, בפרויקט וגם בעצמכם!

עלות ערכת קלפים לאחר ההשקה - 189 ש"ח, כולל משלוח.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.