כל הפרויקטים
Soul For Sale
הפרויקט של
סלימי שירה
בואו להיות חלק וליצור איתנו סרט אנימציה קצר על יומה הראשון, של נערה אחת, בעולם הזנות.
109%
7,621
מתוך 7,000
0
נותרו
63
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/02/2018

אנחנו מזמינות אתכם להצטרף אלינו בהפקת 

סרט האנימציה שלנו - "Soul for Sale"!

בואו לקחת חלק ביצירה משמעותית חזקה ובועטת, יחד אתכם נוכל ליצור סיפור שיחזיק גם שנים מכאן ויביא את סיפורן של נשים במעגל הזנות למרכז השיח האומנותי והחברתי.

Soul for Sale - (נשמה למכירה) , התחיל כסיפור קצר שנכתב ע"י אנה, הארט דירקטור שלנו. הסיפור מתאר את יומה הראשון בחייה של עובדת מין ועל המעגל הממכר והאינסופי שהוא עולם הזנות. אחרי התאהבות מוחלטת בסיפור. התחלנו לקחת אותו ולהפיק אותו לסרט אנימציה קצר.

כולנו למדנו למדנו יחד במכללת ספיר, ואנחנו חברות טובות כבר שנים. כך שזה היה רק טבעי שנחבור כולנו יחד ליצור סרט. 

כנשים וכיוצרות, אנו רואות את החשיבות של הסיפור שאנחנו יוצרות בחברה שבה אנחנו חיים היום. בייחוד עכשיו יותר מאי פעם.

  המטרה שלנו היא ליצור סרט משמעותי וחי שיראה את סיפורן של נשים רבות אשר חיו וחיות עד היום בתוך מעגל הזנות. אנחנו רוצות להעניק קול לאלה שלא שומעים אותם. שהחברה מעדיפה להדחיק ולא לחשוב עליהן. אנחנו בוחרות לתת להן קול בעזרת כוחו של הקולנוע והאנימציה.

תפגשו את הצוות האדיר שלנו!

אנה- ארט דירקטור

אנה היא נשמה חופשית ויצירתית שיכולה לגרום גם לדברים הקטנים ביותר להראות מורכבים ומפורטים. היא הראשונה ליצור את הרעיון של נשמה למכירה והיא אמנית מוכשרת.

רומי- אנימטורית ראשית

לרומי יש את הכישרון לגרום לכל דבר לזוז חלק. היא מכשפה של תנועה ויוצרת אדירה. היא תמיד אהבה אנימציה ואת הקונספט של לגרום לדברים להראות יפה ומרשים.

שירה- מפיקה ותסריטאית ראשית

לשירה יש את היכולת לשים דברים במקום. בין אם זה יהיה המילים הנכונות כדי ליצור סיפור טוב או לבין זה יהיה המייל הנכון שצריך לשלוח להוצאה. היא התסריטאית הראשית של הסרט ותאהב לכתוב את סיפור חייך, או סתם רשימת קניות.


אנחנו מזמינות אתכם להצטרף אלינו בתהליך יצירת הסרט הזה. נכון לעכשיו נחנו רחוקות מהתקציב המשוער שנרצה להגיע אליו- וכאן מגיע החלק שלכם. בזכות התמיכה שלכם בתשורות שתראו לשמאלכם- לא רק שתקדמו את הסרט לקו הסיום, אתם גם תזכו בגמול פיזי אך אף רוחני של אהבה אינסופית. הרגישו חופשי לבחור את התשורה האהובה עלייכם ולהיות חלק!!


תשורות שוות?

כן! בהשתתפות בפרוייקט שלנו תזוכו בתשורות יחודיות מאין כמוהן כגון... לינק לצפייה בסרט לפני כולם, חולצות, מדבקות בירה ועוד... 


אנחנו אוהבות את מה שאנחנו יוצרות וכלכך רוצות לחלוק אותו עם העולם. אנחנו מקוות שגם אתם רוצים להיות חלק מדבר כזה.

 

רומי על הסט
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.