העם נגד בועת הנדל"ן
הפרויקט של
עמותת המחאה הגדולה- מורידים את מחירי הדיור( ע"ר 580641520)
פעילי המחאה הגדולה בשיתוף עמותת המחאה הגדולה- מורידים את מחירי הדיור (ע"ר) מזמינים אתכם להשתתף בפעילות להורדת מחירי הדיור!
142%
84,946
מתוך 60,000
0
נותרו
961
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/01/2018

תודה רבה לכולם על ההירתמות האדירה וההצלחה של קמפיין המאבק להורדת מחירי הדיור!!! למי שלא הספיק לתמוך בהד סטארט, ניתן לתמוך במאבק בהעברה בנקאית לחשבון עמותת המחאה הגדולה- מורידים את המחירי הדיור. קוד בנק- 12 (הפועלים) סניף- 641 מספר חשבון -102364.


מתקדמים ליעד החדש: 100,000 ש"ח!!

אם נגיע ל100,000 ש"ח- נממן קמפיין שטח כדי לחשוף את המחאה בפני הציבור שאינו פעיל ברשתות החברתיות ובפייסבוק. קמפיין השטח יכלול שילוט בערים ובדרכים וככל שנגייס יותר מימון נוכל לבחון גם שילוט חוצות מקצועי בנקודות מרכזיות. 


הצטרפו אלינו ליצירת קמפיין לקידום מסר מחאת הדיור "לא קונים דירה במחיר בועה"! 


יחד נפעל:

להציף את הרשת במסרי מחאת הדיור! 

לעצור את הביקוש לדירות במחירים מופקעים!

שלום לכל החברים היקרים ששותפים במחאת הדיור! 


את הקמפיין הקודם סיימנו בהצלחה עם גיוס של 54,600 ש״ח ששימשו אותנו להדפסת שילוטים, עלוני הסברה, מימון קידום ברשת ופעילויות שטח רבות שערכנו הקיץ ושאנחנו ממשיכים לערוך ברחבי הארץ! 

חברים זה הביא תוצאות אדירות ובזכות ההירתמות שלכם לקמפיין הקודם:

1. כ50,000 אזרחים ישראלים חדשים הצטרפו אלינו לעמוד המאבק בפייסבוק והיום תנועתנו מונה כ100 אלף חברים שלא משתעבדים למחירי הדירות  המופקעים!

2. מאות אלפי אזרחים ישראלים נחשפים למסרים שלנו ברשת ובשטח מדי שבוע!

3. כוחנו הציבורי עולה בהתמדה כפי שמשתקף בסיקור התקשורתי של המחאה במגוון כלי התקשורת המובילים ובהם ערוץ 2, YNET, ערוץ 11, רשת ב', גלובס ועוד

4. קובעי המדיניות והרגולטורים מבינים שהתנועה הבלתי מפלגתית שלנו נחושה לחולל שינוי אמיתי ביוקר הדיור! קובעי המדיניות מודעים לכוחנו הציבור ולא יכולים להתעלם מדרישותנו הצודקות לדיור במחיר הוגן ושפוי!

היום אנחנו כ100,000 חברים! כולנו ביחד עוצרים את השוק, מודעים למשמעות המסוכנת של השתעבדות לארבעה קירות במחירים מופרכים ורואים תוצאות בשטח של קיפאון שמחריף ומתעצם במשך שנה. אסור לנו לעצור עכשיו! אנחנו רוצים להמשיך ולהגדיל את כוחנו ולעצור יחד את הביקוש לדירות במחירים מופקעים! 


מטרת גיוס הכסף:


אנחנו מגייסים את הכסף ליצירת קמפיין רשת ארצי במטרה להביא את מסר המחאה הויראלי "לא קונים דירה במחיר מופקע" ו"לא קונים דירה במחיר בועה" למאות אלפי ישראלים!


תמורת הגיוס תשמש לקידום ממומן של מסרי המחאה ברשתות החברתיות ונבחן גם שילוב פרסום בעיתונות ובכלי התקשורת. כמו כן, נמשיך להכין בעזרת הגיוס שילוט וחומרי הסברה דוגמת עלונים ומדבקות מחאה שישמשו את פעילי השטח במטרה לעצור את הביקוש לרכישה או שכירת דירות במחירים מופקעים. 


מי אנחנו:

אנחנו פעילי עמותת המחאה הגדולה- מורידים את מחירי הדיור (ע"ר שמספרה 580641520) קבוצה בלתי מפלגתית של אזרחים מרקעים מגוונים שחברו יחד במטרה להוזיל את יוקר הדיור לדור הצעיר ו3 מליון מחוסרי דיור במדינה. המפתח לעצירת השתוללות מחירי הדיור בבלימת הביקוש שמונע במקרים רבים מדי מחוסר ידע והכרה של שוק הנדל"ן והסכנות הטמונות בבועת המחירים. אנו מאמינים שהכוח בידיים שלנו, ציבור האזרחים ופועלים לאחד את הציבור בעצירת הביקוש לדירות במחירים מופקעים על מנת לעצור את יוקר הדיור. ניתן לעקוב וללמוד עוד על הפעילות שלנו שכבר הגיעה לכ 100,000 עוקבים בעמוד המחאה בפייסבוק (קישור בהמשך)


עוד על הפעילות שלנו:

כ 100 אלף ישראלים כבר יודעים...

1. שלא קונים ולא שוכרים דירה במחיר בועה!

2. שאין מחסור בדירות בישראל שעה שמלאי שיא של מעל 30,000 דירות חדשות תקועות במשרדי המכירות של חברות הבניה!

3. שאין ולו בועת דיור אחת בעולם שלא התפוצצה ושמחירי הדיור נבלמו בשנה האחרונה לראשונה מזה עשור כי הציבור מפסיק להשתעבד! 

לצד החדשות המעודדות האלה והנוכחות המשמעותית של המחאה ברשת שהורחבה לאחרונה יותר ויותר לשטח, המלאכה שלנו האזרחים טרם הסתיימה ואין לנו לסמוך אלא על עצמנו להשגת השינוי לו כולנו מייחלים וזקוקים.

כעת האנרגיה והעשייה מוכוונות להמשיך את ההצלחה ולהרחיב את מסרי המחאה למאות אלפי ישראלים כדי להבטיח שינוי בר קיימא ואמיתי ביוקר הדיור בישראל. 

מחאת הדיור מרחיבה את הפעילות ומזמינה אתכם להיות שותפים בקמפיין הרשת והשטח להורדת יוקר מחירי הדיור. 

העמותה מנוהלת על בסיס התנדבותי בלבד ללא שכר וכל סכום שיגויס ינותב במלואו לפעילות שמטרתה להוריד את יוקר הדיור בישראל.

אנחנו מזמינים את כולכם לקחת חלק בפרויקט, להיות שותפים! תמכו בפרויקט, בחרו באחת המדרגות שמצד שמאל.   תודה לכולם!

רק יחד נצליח!!!


הצטרפו אלינו לעמוד המחאה בפייסבוק

facebook.com/mechaat.dior


שילוט ענק במרכז עזריאלי כחלק מפעילות הסברה - אוקטובר 2017

הפגנה בתל אביב נגד יוקר הדיור - אוגוסט 2017


תולים שלטים במרפסות בתל אביב- קיץ 2017

פעיל המחאה ניר לוי בפעילות הסברתית במהלך ההופעה של רדיוהד בפארק הירקון 

עלון הסברתי שמופץ בעשרות אלפי עותקים על ידי הפעילים בפעילויות ההסברה דוגמת הפעילויות בפארק הירקון