כל הפרויקטים
לאשת חיל
הפרויקט של
רבקה צינמן
ספר מאויר ע"פ הפסוקים של "אשת חיל",מתנה עם המון משמעות ואהבה לאישה שפשוט מגיעה לה. בואו להיות חלק , ולתמוך על מנת להוציא את הספר לאור.
102%
56,180
מתוך 55,000
0
נותרו
81
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/01/2018

מעדכנת- הצלחנו!!!!!!

בואו נגיע ליעד חדש של 70,000!!!

אני מתרגשת לשתף אותכם במסע שלי בלהוציא את  הספר "לאשת חיל" לאור, ספר מאויר שמבוסס על הפסוקים של אשת חיל.

מה יש בספר?

זה ספר שהוא מתנה לכל אישה שמגיעה לה.

 למה? למה לא?!

הסיבה שאני יוצרת את הספר היא שלהיות את כיום זה כל כך לא פשוט, כל כך מלא בהתמודדות ובחירות עליות וירידות. לפעמים מתוך כל המסע הזה יש תחושה שלכולם דואגים ואת די מובן מאילו. אז לא! את לא!

את אשת חיל חזקה אמיצה ומהממת! ומגיעה לך את התזכורת הזאת שרואים אותך, מעריכים אותך, כמו שאת.

אני מתרגשת לעבוד על כל איור ואיור בשביל הספר ואני משתדלת להביא בו בכנות את כל אותם רגעים ... להיות כנה ופתוחה לתת ביטוי לרגעים שבונים אותנו הנשים. בפסוקים של "אשת חיל" יש משהו מאוד אהוב אך לפי התחושה שלי הוא לא הכי מובן וגם הרגשתי שהוא לא הכי מכוון לימינו. ואז אמרתי לעצמי, אין מצב שאין התחברות יותר מעמיקה. וגיליתי שאלו פסוקים כל כך עשירים ומלאי משמעות עבורי ועבור כל אשת חיל באשר היא!

לכל אחד יש בחייו את ה"אשת חיל" שלו. אישה, אימא, אחות, חברה... זה הזדמנות להביא לה משהו אחר, עם משמעות והמון אהבה. ברכישת מוקדמת דרך הפרויקט תוכלו לרכוש את הספר במחיר מיוחד ולבחור מאחת התשורות, וגם אתם מסודרים לחג הבא ;)

קצת עליי-

קוראים לי רבקה עטרה צינמן, אני בעלת עסק ומאיירת פרילנס. אני נשואה ויש לי ארבעה ילדים מתוקים, ואני גרה בישוב שבות רחל שבבינימין.   אני עובדת בשיטה דיגיטלית, וכל האיורים מצויירים דרך המחשב. אני גם לפעמים מעבירה סדנאות מגוונות באומנות.


הספר בנוי כך שעל כל חצי פסוק יש 2 עמודים מאוירים, עם הפסוק ועם פרוש פשוט, מעמיק ונכנס ללב.

אז איפה הספר נמצא היום?

חצי מהאיורים כבר מוכנים, יש גרפיקה וטקסט. בזכות תמיכתם אוכל להמשיך עם הפרויקט עד ההוצאה לאור ללא עיכובים. חשוב לי שתדעו שמבחינתי כל מי שלוקח חלק בתמיכה בפרויקט, האהבה שלכם מורגשת והיא מרגשת אותי כל כך. זה ממש לא מובן מאליו, אז תודה לך!

אני מזמינה אותך להיות חלק מהספר ולתמוך על מנת שאוכל להוציאו,אם אהבת את הפרויקט תרכשו את הספר ועוד כל מיני תשורות נחמדות :)

מעריכה ואוהבת,

רבקה

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.