כל הפרויקטים
מה אביא לך מתנה
הפרויקט של
אילנית צור-אריה
ניהלתי פרוייקטים ענקיים, ובשיא ההצלחה המקצועית הגעתי לבית לווינשטיין. ודווקא שם...התחלתי לחיות. השתתפו איתי בהוצאה לאור של ספר מעורר השראה.
103%
70,038
מתוך 68,000
0
נותרו
309
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/01/2018

מוזמנים להיות שותפים בהוצאה לאור של הספר "מה אביא לך מתנה"

שלום אהובים,

בקרוב אני עומדת להגשים חלום בעזרתכם ובעזרתה הברוכה של הסופרת מירב מגני שלקחה את סיפור חיי המטלטל והפכה אותו למילים. אני מאמינה שהספר הזה יכול לתת כוח ותעצומות נפש, לכל אדם באשר הוא.

אני מונעת מצורך עמוק לספר את הסיפור שלי לכל מי שזה יכול חזק אותו, ולכן אני מוציאה את הספר הזה לאור. מרגש אותי לחשוב שתהליך הריפוי שלי לא יישאר רק אצלי אלא יוסיף תקוה ואמונה לעוד רבים.

בנוסף, חשוב לי הספר יגיע להרבה מקומות שצריכים אותו. אני מתכננת לתרום בעזרתכם כמות נדיבה של ספרים לבית לווינשטיין, לבתים לנשים במצוקה, לנוער בסיכון ועוד ועוד ועוד.

הסיפור שלי

הסיפור שלי הוא סיפור על נערה מבית דתי מנתיבות עם רוח חופשיה וסוערת, המחפשת את דרכה המיוחדת לה תוך כדי התכחשות למשפחתה ולמסורת שהיא מייצגת.

במסע שלי אני עוברת דרך מקומות שונים מהמדרשה ליהדות, טיול בהודו ומגורים בקיבוץ. בכל מקום אני רוכשת ידידים ומורי דרך, לומדת עלי, ועל הדבר הזה שנקרא 'חיים'.

בעזרת נחישות ותעוזה אני פותחת לעצמי שערים. הצלחתי מאוד בעבודה וזכיתי להערכה רבה, הייתי מלאה בנוכחות.

אבל, מתחת לפני השטח, לעיתים חשתי תלישות ובדידות. היה לי קושי לצור זוגיות, כי חשבתי באמת ,שאף אחד לא ראוי לי ;-)

וביום שישי אחד ערפילי במיוחד עברתי תאונה קשה והרופאים לא נתנו לי כל סיכוי.

עכשיו אם תרצו תוכלו להוסיף גם אותי במסע שלכם ללימוד הדבר הזה שנקרא 'חיים'.קטע מהספר

"הודו היא ארץ הניגודים, ארמונות מהרג’ה מפוארים מול משכנות עוני נורא. מרצדס מפואר מול סבל ריקשה יחף. צפיפות בלתי נסבלת מול מרחבים הפורצים מעבר לאופק. פילוסופיה יוגה ומדיטציה מול חומריות גשמיות ותאוות בצע ואף אני בתוך הפרדוקס הזה, ביום הרת עולם מצויה ב"הילולה של הפפא ג’י" מן סוג של עבודה זרה ומחפשת נואשות אחר מחזור תפילת ראש השנה. לבסוף איתי ביקש מאימו שתשלח לו בפקס דפי תפילה לימים נוראים, הדפים הגיעו בשבת ואיתי אגד עבורי את התפילות. וכך כשאני ישובה בשמלה לבנה עשויה מבד הודי, התפללתי ואכלנו סעודת חג טעימה, ולאחר מכן נכנסתי עם ג’וינט ביד למסיבת ריקודים סוערת שארגנו לעצמנו והשתוללתי עד אור הבוקר."


איך משתתפים בפרויקט?

פשוט מאוד בוחרים תשורה, המשך התהליך הוא קצר ביותר.
הגבייה עצמה תתבצע רק במידה והפרויקט יגיע ל100% מהיעד.

הספר כבר כתוב ומוכן לרדת להדפסה. בעזרתכם נוציא אותו לאור! 

אילנית ♥

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.