כל הפרויקטים
דגל ישראל בגביע העולם
הפרויקט של
דניאל ליפנר ותום רדעי
בואו לקחת חלק בהגשמת חלום של זוג רקדנים ישראלים: אחרי שזכינו בגביע ישראל אנו חדורי מטרה לייצג את ישראל בתחרות גביע העולם שמתקיימת בארה"ב
102%
15,250
מתוך 15,000
0
נותרו
57
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/12/2017

בואו והצטרפו אל המסע לאליפות העולם

קחו חלק בהגשמת החלום - יחד נניף את דגל ישראל על במת גביע העולם!אז..מה קורה כאן?

תחום הריקודים הלטיניים העכשויים בישראל נכנס בצעדי ענק אל התודעה הישראלית!
אם פעם היה מדובר במועדוני מחתרת מהם הייתה בוקעת מוזיקה לטינית משכרת בשעות הקטנות, היום יש עולם שלם של רקדנים, מכל קצוות הארץ, שעושים את הדרך הקשה אל עבר הפסגה!

עם התפתחות עולם הריקודים הלטיניים בישראל קם "גביע ישראל לריקודים לטיניים" - אליפות מטורפת בה מתחרים מיטב הרקדנים הישראלים במגוון סגנונות ריקוד לטיניים עכשוויים דוגמת: סלסה, בצ'אטה, למבדה וכו...כאן אתם נכנסים לתמונה!

שלום לכולם, אנחנו דניאל ותום ואנו מחזיקי גביע ישראל בקטגורית "בצ'אטה זוגות AM" לשנת 2017. זכייתנו הקנתה לנו את הזכות להכנס ישירות אל חצי הגמר בתחרות "גביע העולם" הנחשבת ביותר שמתקיימת באורלנדו בדצמבר הקרוב.

לצערנו, השנה לא הוענק מימון מן המדינה לאלופים כדי לצאת ולייצג את ישראל בגביע העולם. זאת למרות הישיגיה המרשימים של המשלחת של שנת 2016, שהביאה לישראל אף שלושה גביעי זהב - הוכחה מעל לכל ספק שיש לנו את היכולת לשים את ישראל על המפה!

אנחנו נחושים ביותר לייצג את ישראל, מתאמנים שעות על גבי שעות ומשקיעים את כל מרצנו למען החלום - להניף את דגל ישראל על במת אליפות העולם!

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחלום! בגלל היעדר המימון מן המדינה, כל העול הכלכלי על כתפינו, על כן רק בזכות תמיכתכם נוכל להגשים את החלום שלנו. 

מעבר להוצאות השוטפות כגון: סטודיו, פיזיותרפיה, נעליים, סדנאות ושיעורים.. ישנן גם הוצאות כבדות הכרוכות בהשתתפות באליפות העולם - תלבושות באלפי שקלים, טיסה, מלונות, ויזה ועוד ועוד...
כל אחד מכם יכול לתת עוד דחיפה קטנה אל עבר הגשמת החלום - 


לא נפסיק לעבוד קשה עד שנצליח לשים את

ישראל על המפה! 

אתם יכולים להפוך את החלום הזה 

למציאות!

בצ'אטה? מצ'אטה? או איפה הצ'אטה?

אם קראתם קצת כאן למעלה, בטח נתקלתם במונח מוזר - "בצ'אטה". אז אל תרגישו לבד ;) כאשר שואלים אותנו מה הסגנון אותו אנו רוקדים, לרוב ישנן שתי תגובות עיקריות: מצ'אטה?! איפה הצ'אטה הזה שאתה מדבר עליו??  

אז... מהי למעשה בצ'אטה? 

בצ'אטה זהו סגנון ריקוד שהתפתח בראשיתו ברחובות הרפובליקה הדומיניקנית. 
עם הזמן היגר הריקוד לאירופה, שם (בעיקר בספרד) נוספו לו אלמנטים נוספים מסגנונות ריקוד, דוגמת הזוק והסלסה.
כך התפתח לו עם השנים הסגנון אותו אנו רוקדים היום - בצ'אטה חושנית.


הצצה לאחורי הקלעים

את העבודה המשותפת שלנו התחלנו ביוני האחרון וכבר מהרגע הראשון הרגשנו שיש כאן משהו ייחודי שאי אפשר להתעלם ממנו :) הכימיה המיוחדת בעבודה המשותפת שלנו הובילה אותנו גבוה, וכבר בתחרות הראשונה שלנו זכינו במקום הראשון. 

אנו מכוונים למקום הגבוה ביותר שאפשר להגיע אליו! אליפות העולם מהווה בשבילנו קפיצת מדרגה משמעותית ואבן דרך במסע שלנו - להצליח לייצר הסברה ישראלית חיובית ולשים את ישראל על המפה ברחבי העולם

קצת עלינו

תום

שיגעון הריקודים היה טבוע בי עוד מהרגע בו התחלתי ללכת (או בעצם לרקוד). גדלתי בבית מוזיקלי ולכן התחלתי לרקוד בלט כבר בגיל 5, ומהרגע הראשון בו עליתי על במה לא רציתי לעזוב :) 

מאז למדתי גם מחול מודרני, ג'אז, היפהופ ושלל סגנונות נוספים ותפקדתי כחלק מלהקה מקצועית שייצגה את ישראל בעולם. במקביל החלטתי להרחיב את ההכשרה הבימתית שלי בלימודי תיאטרון ואומנויות במה.

את העולם הלטיני גיליתי לפני כשלוש שנים. התחלתי כרקדנית סלסה (בעיקר בסגנון הקובני) אך מהרגע בו גיליתי את הבצ'אטה - התאהבתי. מה שהתחיל אצלי כתחביב מהר מאוד הפך למקצוע של ממש. היום, במקביל לשירות הצבאי שלי, אני מתאמנת כחמש פעמים בשבוע (בתקופות רגועות ;)) וחולמת להיות הרקדנית החזקה ביותר שאני יכולה להיות, בכדי להצליח ולייצג את ישראל בצורה הטובה ביותר שרק אוכל!

דניאל

מאז שאני זוכר את עצמי הייתי ספורטאי, רודף אחרי כדורים במגרש ובעיקר מחפש את הדרך לאתגר את הגוף שלי ולהגשים כל פעם מטרות חדשות!

את הריקוד גיליתי בטיול הגדול במרכז אמריקה - שלל התרבויות חשפו אותי לעולם חדש ומדהים שכולו ריקודים לטיניים ומאותו הרגע לא הפסקתי לרקוד. 

היום, כבר שנתיים וחצי שאני חי, אוכל ונושם בצ'אטה! הריקוד הזה פתח בפני דלת ענקית אל עולם המחול כולו ובזכות כך עברתי קורסים רבים של טכניקה, מוזיקליות, בלט, פילאטיס, שיעורים פרטיים עם אמנים מחו''ל ובכלל - כל יום שעובר רק גורם לי להתמכר יותר ולחפש עוד ועוד דרכים להעשיר את הידע שלי במחול

למרות דרך החיים שלי, התפרצה לי בגיל 16 מחלת הקרוהן. למי מכם שלא מכיר זו מחלה הקשורה במערכת העיכול והופכת את החולים בה לעיתים לתלויים בבתי חולים ובתרופות רבות ולא מאפשרת אורח חיים פעלתן, במיוחד של ספורטאי.
מאז ומתמיד היו לי עליות וירידות עם המחלה הזאת, אבל מהרגע שהתחלתי לרקוד הבטן שלי הפסיקה את הריקוד הבלתי פוסק שלה ;) מצאתי דרך כל כך טובה של פורקן, משהו שבאמת עושה לי טוב, וזה גרם גם לגוף שלי להגיב לזה. אז אחרי הרבה אשפוזים, תרופות ורופאים, מצאתי את התרופה הכי טובה שיש, הריקוד 😊


יש עוד דרך ארוכה לפנינו, רצופה מכשולים 

ועבודה קשה, יחד איתכם נוכל לעמוד 

באתגר הראשון העומד לנגד עינינו - 

להניף את דגל ישראל על במת גביע העולם!

  


תודה רבה!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.