כל הפרויקטים
תערוכה "יהללוך-יחוללוך"
הפרויקט של
סמדר שמחה דהאן
תערוכת ציורי הנייר, "יהללוך-יחוללוך", היא שיר הלל והודיה לאלוהים. מזמינה אתכם למסע אינסופי בנתיבי הריפוי. להשתתף, לתמוך ולהגשים איתי חלום.
100%
50,120
מתוך 50,000
0
נותרו
264
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/02/2018

תודה רבה לתומכים הנפלאים ולמצטרפים למעגל  - הללו-יה !!!

מזמינה אתכם להגשים איתי חלום, ולתמוך בהוצאה לאור של תערוכה ואלבום היצירות, שביחד נאיר את הדרכים מבחוץ ומבפנים. 

"יהללוך–יחוללוך", זהו שם תערוכת ציורי הנייר, הראשונה שלי, והיא שיר הודיה והלל לאלוהים, ולנפלאות שהוא מחולל בחיים. לכל אחת מהיצירות כתבתי תובנות מסיפורי דרך, והקדשתי פסוקים מספר תהלים, שנאגדו באלבום אמנות מרהיב. 

בתערוכה  אציג את ציורי הנייר שלי, שהם, קולאז'ים ייחודיים, שהתהוו ונוצרו בישראל ובהודו, מתוך עבודת חקר המהויות, בהן התבוננתי בעבודתי הפנימית. 

היצירות מזמינות את מעורבותו של הצופה לעצור, לראות, להרגיש, להיזכר. אפשר לצלול לתוכן דקות ארוכות. הן אינטראקטיביות, ולכן עשויות להציף גם אצלכם היזכרות וסיפורים, ממסעות של חיי הנשמה  ואחרים. 

הן ססגוניות, משמחות , מאירות ויש בהן איכות תרפויטית.

על תהליך היצירה 

הציורים שלי בדרך כלל מאוד קטנים. הם נרקמים על משטח שקוף ודק של מעטפית בולים. שקוף זה מרחב אור עבורי, שכולל את כל הקשת גם יחד ועובר דרככם- דרכי...  

יש משהו עוצמתי בצמצום של שטח היצירה , בשבריריות של החומר, לעומת ההתרחבות האינסופית שמבקשת להתקיים בציור. פיסות נייר שמתחברות לפיסות חיים.  חומרי הגלם שלי הם, דבק ואף פעם לא מספריים. רק עם אצבעות הידיים. כל פיסה היא עולם ומלואו. העיתונים הצבעוניים הם הצבעים שלי, קוראים לזה קולאז'ים . 

----------------------------------

מזמינה ומבקשת את תמיכתכם בפרויקט

שביחד נאפשר לחלום להתגשם, לרגש ולהיפגש ביש :)

  • להתחדש ברכישת האלבום והיצירות  מהתערוכה, שיודפסו בגדלים שונים, במחירי השקה להדסטארט ובמהדורה מוגבלת.
  • לתת את האלבום והיצירות כמתנה לחג הפסח הקרב, או מכל סיבה למסיבה 
  •  ליזום  ולאפשר לקבוצה כלשהיא, שאתם חפצים ביקרה, מפגש חוויתי איתי בגובה העיניים. 
  • לטעום רבדים נוספים מהיצירות, לתובנות והשראות הדדיות מאירות ומעוררות 
  • להביט משמאל- ולגלות עוד דברים טובים שיכולים להגיע אליכם בפיסות קטנות
  • לאהוב, להתאהב  ולערבב בין התשורות


ככל שנגדיל ונעבור את סכום היעד, כך נוכל ליהנות מעוד אוצרות נייר מאירים.

הזמנה לפתיחת התערוכה, תשלח לכל התומכים ותהיה פתוחה לקהל הרחב.  

-------------------------------------------------------------------------

קצת עליי 

לאמנות שלי קראתי, "שמחת אור-מרפא",ממנה מפתחת סדנאות ומוצרים לאור והשראה בחיים. מה שהכי מרגש אותי זה ליצור חיבורים. אני יזמית בנשמה, יוצרת רב-תחומית, מרפאה, רוקדת, כותבת, מציירת, מתקשרת חלומות בנייר. מלווה ומנחה תהליכי מודעות והתפתחות. כל חיי עוסקת במחקר ופיתוח, של רעיונות, מיזמים ופרויקטים, שבליבם אנשים, שמגשימים. ועכשיו הגיע זמן החלומות שלי לכבוד שנותיי בחמישים.

נולדתי, גדלתי ומתגוררת בגליל על קו קריית-שמונה-מטולה, אני אם לשתי בנות אהובות ונכדה אחת שהיא יצירה בפני עצמה. סיימתי קריירה מאתגרת על ציר אירופה-ישראל, כי הקשבתי לנשמה שאותתה לי מכל כיוון אפשרי, ללכת הלאה ולדייק בהגשמת ייעודילהרפות ולרפא, להתחבר ולפזר 'ידע'. ידע הוא שפע, הוא אור. ידע נועד להפצה, כנפיצת קרני האור המאירים את החושך הגדול, את הסערה בלילה האפל. נכון לספר שיעבור

משם היצירה; כמו מהווה זרקור שמאפשר לעצור, לראות, לרפא ולפעול. להתחבר אל האורלחזור הביתה, אל המקור. מפתחת, מערבבת ומזככת בדרך המיוחדת לי, כך ממשיכה ללמוד מהחיים. 

ככה נולדה התערוכה, ככה נולד האלבום שמאגד אותה כאלומה, כמו סיפור שרוצה לספר את עצמו בנתיבי הריפוי האינסופיים. מקולות מעמקים, מתגובות אוהבות של אנשים, מהתמימות הזו של החייםסובב העולם על צירו, אז המשכתי ללכת. ועכשיו, ממש מתרגשת להזמין אתכם להצטרף אל מסע חיי בדרך המתמשכת...  

------------------------------------

סמנו ביומנים את מועד ההשקה:

יום שישי 9 במרץ  2018, 12:00 "בחקורה של יעקב", מטולה. מדמיינת קולאז' של אנשים מאירים אהבה. לרחוקים, תכננו סופ"ש בגליל:).  לגבי הצגת התערוכה במרכז הארץ , אשמח להזמנות ורעיונות נוספים. אעדכן כמובן על ההתפתחויות בדרכים

*כל התשורות תישלחנה כארבעים יום לאחר הצלחת גיוס המימון לפרויקט, למעט המפגשים החווייתיים והסדנאות שיתואמו מראש. עד ה 2.4.18 – כולם יקבלו את התשורות בע"ה. קבלה תישלח לתומכים. 

מודה מקרב לב על התמיכה. בהערכה רבה, סמדר

-------------------------------

מה עוד פועם להתגשם

כשנצליח לעמוד ביעד הגיוס, ואף מעבר לו , נחגוג, עוד מוצרי אור והשראה

היו מוכנים להמראה:) 

------------------------------

מה אני הכי רוצה? 

העבודה על התערוכה ועל האלבום הנלווה לה, אינה גמורה. תמיכתכם כעת תאפשר לי להמשיך לעבוד על היצירות בכדי להפוך אותן ליצירה איכותית ושלמה, ובמקביל לאצור את סיפור המסגרת

הכי רוצהשתצטרפו אליי למסע, שתאהבו את היצירות הקטנות מהנייר שלי, שהן תיגענה בכם במקומות הנכונים.  שהכל יעבור מאיתנו והלאה, שנרחיב מעגלים. שניפגש פנים אל פנים, ושביחד נאיר לאנשים את הדרך מבחוץ ומבפנים.

מאמינה, שכל פרויקט ומיזם, הוא הזדמנות לברוא מציאות, שנצבעת בשלל צבעי הקשת. רעיון, שמוליד פרויקט, שמוליד עשייה, שמייצרת אנרגיה ליצירה משותפת.   

מזמינה אתכם לתמוך בהוצאת האור אל האור :)רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.