"דיסטאנס" - סרט גמר
הפרויקט של
שירה בצון
שלום!! אנו סטודנטים לקולנוע במכללת אורט פסגות וכעת אנו מפיקים את סרט הגמר שלנו. יחד נוכל להגשים את החלום שלנו ולהוציא את הסרט לפועל!!!
103%
6,142
מתוך 6,000
0
נותרו
38
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/01/2018
בואו לקחת חלק בסרט הגמר שלנו!


שלום לכם!

אנחנו הראל, טיומה, שירה, דניאל ועידו, ואנחנו סטודנטים לקולנוע. יש לנו מטרה: להפיק סרט גמר מרגש, איכותי, מהנה לצפייה ומעל הכול חווייתי! אבל סרט כזה לא נברא ביום, וכדי להוציא אותו לפועל אנחנו צריכים את התמיכה שלכם. להפקה, כמו שאתם בטח יודעים, יש צרכים כלכליים; וכאן אתם נכנסים לתמונה. יחד עם התמיכה שלכם נוכל להגשים את החלום שלנו - ליצור סרט.

אבל על מה הסרט שלנו בעצם?

אז דין הוא בחור בשנות ה-30 לחייו החיי בתל אביב, עובד מהבית וסובל מבעיה ביצירת קשרים. חברתו, נעמי, שמבלה עם חברים בווינה לא חוזרת בזמן שהבטיחה, ודין צובר יותר ויותר תסכול. כשהוא יורד לזרוק לזבל את זר הפרחים שקנה בשבילה הוא פוגש את שכנתו זוהרה, והיא מזמינה אותו למסיבה. תחילה דין מסרב, אך לאחר שחש שוב דחייה מנעמי הוא מחליט לצאת. במסיבה הוא נתקל שוב בזוהרה ומנסה להפיג את בדידותו בעזרתה.

הסרט יחקור את הצורך של הדמויות במערכות יחסים זו עם זו, מערכות יחסים המונעות מבדידות ומשקפות את הערך העצמי שלהן. ממי הכי חשוב להן להרגיש נאהבים? ממי הכי חשוב לנו להרגיש נאהבים?

אז אחרי שחפרנו לכם, הנה עיקרי הדברים בקצרה:

אנחנו סטודנטים לקולנוע במכללת "אורט פסגות" כרמיאל.

אנו מגייסים כספים לטובת הפקת סרט הגמר שלנו.

סרט הגמר יהיה מוכן בעוד כשנה מהיום.

התמיכה שלכם חיונית לנו וכל תמיכה מקדמת אותנו צעד נוסף ליעד.

אנו מודים מעומק ליבנו לכל מי שבוחר לתמוך, כל שקל יעזור!

תודה תודה תודה!