כל הפרויקטים
פינה משלך: ספר.צילום.נשים
הפרויקט של
עמנואלה בינר גולומבק
ספר על נשים ומרחבי העבודה שלהן - צילום ותיעוד דרך מילים ותמונות של בין 20-30 נשים ופינות. הפרויקט מחבר בין כולן. מצולמות וצופות.
111%
60,780
מתוך 55,000
0
נותרו
419
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/03/2018

תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רגע מרגש ביותר - הגענו ל - 100% תמיכה! ויש עוד זמן, ועוד חלומות, אז אנחנו ממשיכים! ואתם יכולים להמשיך לתמוך ולקבל את כל התשורות. תרצו להמשיך איתי צעד אחד נוסף?

נשאר עוד שבוע עד לסוף הקמפיין. האם נוכל להגיע ל -60,000 ש"ח? אם נצליח, זה אומר שעוד נשים ועוד פינות יוכלו להשתתף!!!


אני מזמינה אתכם בהתרגשות לתמוך בפרוייקט הוצאה לאור של ספר מיוחד וראשון על פינות עבודה של נשים - 'פינה משלך'. 

ספר שיקח אתכם אל מאחורי הקלעים של עשייה נשית יומיומית ושל חלומות והגשמתם כל יום מחדש.

הספר הינו חלק בלתי נפרד מכל העשייה של מגזין 'מיס מנדלה', מגזין ייחודי על נשים, עסקים קטנים ומרחבי עבודה, המקדם ומלווה את נושא העשייה הנשית בכל תחום.

אני מזמינה אתכם לרכוש את התשורות שהכנתי עבורכם שאולי יזמנו לנו מפגשים והיכרויות מעניינות, ובכך לאפשר הוצאת ספר עם הרבה השראה, סיפורים וצבע, והגשמת חלום.

לכל אחת מאתנו יש חלום. החלומות הם רבים ושונים. לא בהכרח חלומות על עבודה אבל הרבה חלומות על הגשמה עצמית – אישית או מקצועית. בסופו של דבר, הדברים שאת אוהבת, מבקשים לצאת החוצה. ופתאום את מבינה שהם תמיד היו שם. מחכים בסבלנות ובידיעה שלא בטוח יקבלו ביטוי.

אני לא אומרת שצריך ואפשר לעשות רק מה שאת אוהבת. אבל תדעי מה את אוהבת, ותדעי שאת כן יכולה לשלב את זה בחיים שלך בדרך זו או אחרת. בתקופות מסוימות יותר ובאחרות פחות. אבל כשאת יודעת, זה כבר טוב.

איך הכל התחיל - הגרסה הקצרה:

נעים מאוד, אני עמנואלה בינר. את רוב הניסיון המקצועי שלי צברתי כשכירה בתחום שונה לחלוטין מכל מה שאני עוסקת בו כיום. לפני שלוש שנים התחלתי פרוייקט של שיתוף פינות עבודה של נשים בדף פייסבוק שפתחתי בחופשת הלידה שלי. נהנתי לשתף ולהכיר לקהל שהלך וגדל תמונות ונשים נפלאות. הזמן עבר, והתמכרתי. גיליתי עוד פינות וגם התחלתי לפגוש את בעלות הפינות. הבנתי שפינת העבודה היא המקום הכי פרטי בבית - היא רק שלנו, ויש בה את הדברים המיוחדים שאספנו לאורך הזמן. היא חלק ממי שאנחנו כנשים, יוצרות, עצמאיות, ועוד. החלטתי ליצור ספר מעורר השראה ועל זמני, עם עושר ויזואלי והמון צבע שיתעד את העשייה הנשית הנפלאה שאליה נשאבתי בשנים האחרונות.

איך הכל התחיל - הסיפור המלא:

אחד הדברים שהבנתי אחרי שנים של עבודה מאחורי שולחן ומחשב באופן ספייס או במשרד של חברה כלשהי, הוא שאולי לא נועדתי לכך. אולי אני צריכה לעשות משהו אחר, משהו משלי. לשבת עם עצמי, בפינה שלי, להגשים את החלומות האישיים שלי ולא רק לעזור להגשים חזון של מישהו אחר. את ההחלטה לעזוב עשיתי מתוך מקום של שלמות, של ידיעה שתרמתי את הידע והאהבה שלי למקומות בהם עבדתי ושהגיע הזמן לנסות משהו אחר.

עולמות חבויים צצו. היצירה, הכתיבה, היחסים הבינאישיים. התחלתי להכיר נשים סביבי. נשים שעשו שינוי בחיים וגם כאלו שידעו מההתחלה מה הן רוצות. מאחורי כל אישה יש סיפור וכל סיפור הוא מיוחד. יש בו דרך, יש בו אתגרים, הצלחות ושמחות. יש הגשמת חלומות קטנים וגדולים. יש עבודה קשה ויומיומית.

לא ידעתי איך לספר על הנשים הללו. ואז פתאום מצאתי את הדרך שלי – דרך פינת העבודה, מרחב העבודה האישי של כל אחת. כמו הנשים, גם מרחבי העבודה יש מאחוריהם סיפור. יש בהם פריטים שאנחנו קשורות אליהם, או חוויות שהצטברו. כל פינה מיוחדת. כל אישה מיוחדת.
דרך הפינות אני מכירה לאט לאט את הנשים. קשה להכיר כל כך הרבה, במסגרת הזמן שלנו, אבל פרוייקט הספר 'פינה משלך' כבר אפשר לי להיכנס לעולמן של 15 נשים, לשבת איתן כמה שעות, להכיר, לצחוק, לשמוע קצת סיפורים מאחורי הקלעים של הפינה וקצת מאחורי הקלעים של העסק, להתרגש יחד וגם לצלם ולתעד את מרחב העבודה ואת האישה הנפלאה שמעבירה בו לא מעט שעות במהלך השבוע.

מהצצה בתמונות של הפינות אפשר ללמוד ולהכיר, וגם לקחת את ההשראה שאנחנו מחפשות. יש מי שחושבת על שינוי, או שהחליטה כבר על כיוון חדש ולא תמיד היא יודעת שהיא חלק מקהילה. קהילה שלמה של נשים בדיוק כמוה, אבל כל כך שונות כולן ונפלאות.

הפרוייקט מחבר בין כולן. מצולמות וצופות. כולן מרגשות ומתרגשות. הראשונות מספרות סיפור דרך התמונה, נותנות השראה ומוטיבציה והאחרות מחזקות אותן וגם לוקחות איתן משהו הלאה, לדרך שלהן.
אז מה נשאר לעשות?

הכסף שיגוייס ישמש לעריכה, צילום, הגהה והדפסת הספר, שעתיד לצאת לאור לקראת בסביבות חודש אוקטובר. הפרוייקט, שיכלול בין 25-30 סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, נמצא בשלבי צילום וחלק מהפינות כבר נבחרו, אבל בחלק מהתשורות גם אתם יכולים להשפיע על מי יהיו הנשים הנוספות שיופיעו בו, אם תמליצו על אישה עם פינה נפלאה!

הצטרפו אלי למסע אל מאחורי הקלעים של עשייה נשית, עם המון השראה. אני מבטיחה שיהיה מעניין. וכל מי שמחליט לתמוך - תודה רבה רבה מראש, על ההחלטה לקחת חלק בחלום שלי!

אתם גם מוזמנים לבקר באתר שלי www.missmandala.com  :-)


צילום הפרוייקט: מאיה חבקין.

צילום מאחורי הקלעים: עמנואלה בינר

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.