כל הפרויקטים
הפיל הכחול 🐘 אלבום חדש
הפרויקט של
הפיל הכחול
אם הצלחנו לעזור לכם או לרגש אתכם עם השירים שלנו, הנה ההזדמנות שלכם לעזור לנו בחזרה. הפיל הכחול מוציא אלבום שלישי. אתכם ביחד!
170%
119,145
מתוך 70,000
0
נותרו
815
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/12/2017

ההדסטארט שלנו ממשיך!
מוזמנים לתמוך - כי תכל'ס מה שאנחנו הכי רוצים,
זה שהשירים שלנו יגיעו לכמה שיותר אנשים ולבבות.לא הצלחתי לקבל את זה כשזה נעצר. מה... זהו? לא עושים יותר מוזיקה?
זה כבר חלק ממני, זה החיים שלי, מה קורה עכשיו? 

אז התחלתי להקליט שוב, רק הפעם את הרוב לבד - לכתוב, להלחין, לשיר ואפילו לנגן על רוב הכלים. היה מאתגר. במיוחד עם מצבי הפיזי, צריך להיות סופר יצירתיים. לשמחתי מדי פעם אחים שלי או חברים באו ונתנו יד או עצה טובה.
כמה שירים כבר עלו לאינטרנט, בלי לספר יותר מדי ולהסביר מה בדיוק קרה... הופתעתי לגלות שאנשים ממש התחברו לשירים החדשים, אפילו יותר מהקודמים.

אז החלטתי לעשות אלבום

אם צפיתם בסרטון כאן למעלה, כבר הבנתם שהחלק הזה קשה לי.. 
אבל אני ממש אשתדל:

אשמח אם תקנו את האלבום מראש וככה ביחד אתכם נוכל להוציא אותו לפועל - כי החלום שלי שהוא יגיע לעוד ועוד אנשים. פה בדף תוכלו למצוא כל מיני תשורות, תבחרו מה שעושה לכם טוב. אני נשבע שזה אלבום מיוחד, עבדתי עליו המון זמן ואני ממש רוצה שתשמעו אותו, אני מאמין שהוא יעשה טוב בעולם ויעזור לאנשים כמו שהוא עזר לי.

אז שנעשה את זה יחד?קצת על מה שהיה ואיך התהווה האלבום החדש 

לפני כמה שנים הפסקנו לנגן ביחד ולהופיע. זה לא סוד שקשה להיות מוזיקאי בישראל הקטנה, בטח כשאתה חלק מלהקה. אנשים היו צריכים להתפרנס באמת, אז כל אחד הלך לכיוון שלו. 

הייתי חייב משהו אחר להתעסק בו אז התחלתי ללמוד עריכת וידאו, אפטר אפקטס, אנימציה ותלת מימד. עשיתי קליפים למוזיקאים, פרסומות לטלוויזיה... יחד עם רועי, חבר שלי, הקמנו את תכל׳ס, שם עשינו כל מיני סרטונים שניסו לשנות את העולם [הנה למשל עובדה לא חשובה: הסרטון הישראלי הנצפה ביותר בעולם הוא שלנו] ואנחנו עושים גם הרבה שטויות, כמו קריאות שפתיים לכל מיני דברים, בטח נתקלתם בזה מתישהו איפשהו ברחבי הפייסבוק.   

אבל רגע... מה עם המוזיקה?

עם כל ההתעסקות הזאת וכל הבאזז החיובי עדיין הרגשתי ריק, הייתי כותב ומלחין
שירים אבל... אין כל כך להקה אז... מה אני עושה עם זה?

במהלך כל השנים האלה ראיתי איך לשירים שהוצאנו יש חיים משלהם, הגיעו אליי כל-כך הרבה סיפורים ומכתבים מרגשים בזמן הזה, אנשים שמצאו את עצמם בתוך השירים ומצאו אותי כדי לספר לי על זה ולומר תודה. אבל התודה היא לא לי, התודה היא לכם. בזכותכם החלטתי שאני לא יכול לעצור וחייב להמשיך לעשות מוזיקה.
אתם מוזמנים להצטרף לפרויקט! אלבום חדש.

אוהב אתכם מאוד ומתרגש.  
לירון אטיה  
הפיל הכחול
🐘

כן, גם השיר הזה יהיה באלבום החדש:


🐘 הפקה וניהול: משה אטיה | 050-3009540

🐘 נוכחות אינטרנטית לאמנים: עירן רסלר - confia

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.