שני לבבות - אלבום חדש
הפרויקט של
עינב ג׳קסון כהן
אלבום שני לעינב ג׳קסון כהן ☆ האלבום החדש שלי ״שני לבבות״ כמעט מוכן, מלאה בציפייה והתרגשות אני מזמינה אתכן/ם להצטרף ולהיות שותפים ביצירתו
121%
54,420
מתוך 45,000
0
נותרו
447
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/12/2017

ת ו ד ה  ת ו ד ה   ת ו ד ה .

הפרויקט הסתיים בגיוס של 112% ובהשתתפות מדהימה באמת של 447 תומכות ותומכים. מעבר לחלומות שלי. תודה לכל מי שלקח חלק, אתם חתיכה מהפאזל של האלבום (ומהלב שלי) לתמיד.

בקרוב יגיע האלבום וכל השמחה שמסביבו, לא יכולה לחכות כבר שתשמעו אותו. לכל שאלה וסוגיה בנושא הפרויקט או התמיכה שלכם ומה עולה בגורלה, אל תהססו - כמובן שאשלח עדכונים ברגע שיהיו -

אבל מוזמנים גם לפנות תמיד דרך המייל:   einav.jackson.cohen@gmail.com

תודה על הרוח הגבית, על הדחיפה למים, על החיבוק ועל כל שאר הדימויים המרגשים שהם כלל לא דימויים אלא תחושה פיזית חזקה ומוחשית מאד שאתם איתי.

עשיתם בחורה מאושרת!

אוהבת המון, עינב
 * עטיפת האלבום החדש שני לבבות / צילום: אלה ברק / עיצוב: אור פורתהיי חברות וחברים, כאן עינב. סוף סוף אלבום חדש, אני מאד מתרגשת.

אני רוצה להזמין אתכם להיות שותפים ביצירת האלבום השני שלי - שני לבבות.

שש שנים עברו מאז אלבום הבכורה עץ נופל ביער. בשנתיים האחרונות אני מקליטה, מעבדת ומפיקה יחד עם כמה מהאנשים הכי מוכשרים ואהובים עליי בעולם את השירים לאלבום החדש. זה אלבום שקרה לי קצת אחרת, במקום להיכנס עם מפיק ושירים לאולפן ולהקליט את כולו (כמו שקורה בד”כ, כמו שעשיתי את האלבום הראשון) גיליתי לאט לאט שכל שיר שמצטרף מבקש לעצמו משהו קצת אחר והחלטתי ללכת עם זה, תוך כדי שהשירים מנווטים את החיים שלי אל אזורים חדשים, מרגשים ולא מוכרים.  שירים שהתחילו קטנטנים ועדינים בחדר על הפסנתר יצאו מהבית, ביקרו באולפנים, התנפחו והתכווצו, שינו צורה וצבע ופגשו אוויר וחיים ואנשים מופלאים: דניאלה ספקטור, הילה רוח, דניאל שהם, דאנה איבגי, אביב משולם, עידית מינצר, אבנר קלמר יהודה עדר ועוד רבים וטובים. 

עכשיו הוא כמעט מוכן. (נשימה עמוקה) אני רוצה לומר קודם כל תודה גדולה מכל הלב. על הדרך שאתן הולכות והולכים בה איתי, על הזמנים שהיו, ועל כל מה שעוד לקראתנו. תודה ♡

אני מזמינה אתכן ואתכם להצטרף אליי ולהיות שותפות ושותפים בדרכו של האלבום החוצה אל העולם. איפה הוא עומד? כמעט כל השירים כבר מוקלטים ולפניו עוד תהליך של מיקסים, מאסטרינג, גרפיקה, עיצוב והדפסה. פרק ב’ בחייו של כל אלבום בדרכו אל מדף התקליטים.

ההשתתפות שלכם בפרויקט חשובה ויקרה לי ותעשה את כל ההבדל. זו תהיה רוח מדהימה במפרשים ועל כל השתתפות אשמח ואתרגש. אפשר לרכוש את האלבום מראש בגרסא דיגיטלית או מוחשית (גם ויניל!), להזמין מראש כרטיסים להופעת ההשקה החגיגית, להיפגש איתי לשיעורי פסנתר או כתיבה ואפילו להזמין אותי אליכן הביתה להופעת סלון אינטימית (אני אשמח!). יש גם מהדורה מוגבלת של עטיפת האלבום שצילמה האמנית המדהימה אלה ברק, מודפסת וממוסגרת ומחכה לפגוש את הקיר הכי יפה בבית שלכן. כל רכישה מראש של האלבום או של כל תשורה אחרת תקרב מאד את הוצאתו לאור ואת דרכו אל האוזניים שלכם. 

הדסטארט מרגיש לי כמו המשך ישיר לדרך שאני הולכת בה מאז ימי המייספייס העליזים, דרך הקלטות הדמו הראשון ״אנדר קונסטרקשן״ בחדר השינה שלי, הופעות על הרצפה בתוך הקהל, הפקה עצמאית של האלבומים והעובדה שכמו את האלבום הראשון - כנראה שגם את האלבום הזה אעטוף בישיבה על הרצפה בין ערימות נייר פרגמנט ווָאשי טייפ צבעוני ואותיות לטרסט (לא מכירים את המונחים? ברכות! אתם נורמליים). 

כמובן שאהיה מאושרת אם תרצו לשתף את הפרויקט. בפייסבוק, בטוויטר, במייל אישי, בשיחות סלון, בחדר השינה - מה שנראה לכן מתאים. אל תתביישו :) 

מחכה לרגע הזה מאד, תודה על ההקשבה ועל ההשתתפות. עינב.


על הקליפ

יש! תודה גדולה ומיוחדת לכל החברות והחברים היקרים שלי שהשתתפו בשירה, נגינה ומלא אהבה בוידאו של הפרויקט. זה היה ניסוי קטן שהתפרע ויצא משליטה (מזל שכך!) ובסופו של דבר משקף את הרעיון של ההדסטארט הכי נכון ומרגש בשבילי: ביחד זה קסם. 

איך זה קרה? שלחתי לכולם את השיר ׳לֶׂמזרח׳, בגרסה מצומצמת של פסנתר ושירה בלבד. כל אחד צילם את עצמו מנגן ושר על השיר ככל העולה על רוחו מבלי לדעת מי עוד משתתף או מה האחר עושה (!) או איך הסולו קאנטרי של הכינור של אבנרי אמור להתחבר לשי צברי מזמר במטבח, כשהכל מוקלט גרילה במצלמה של הטלפון.

סמכתי על היופי שבאקראיות (מתה על זה) ועל העובדה שמדובר בחבורה של מושלמות ומושלמים ואת הלילות האחרונים של הקיץ העברתי מול המחשב, מפרקת את הפאזל ומרכיבה שוב ושוב. חתיכות עדינות ומרגשות התיישבו אחת על השניה בהתאמה שהקפיצה לי את הלב. אחרי חודש בלי שינה (אבל עם הרבה כישורים מיותרים בעריכת וידאו!) מצאתי את עצמי נקשרת לכל רגע בעיבוד הזה, מאוהבת בכולן וכולם וגם קצת רוצה בעצם להקליט אלבום שלם ככה :)  

תודה, אתם מתנה.


  למזרח - גרסת האלבום - סינגל ראשון מתוך האלבום החדש (צילום: אלה ברק):

✦ שני לבבות - ביצוע בחזרה - עם דניאל שהם (צילום: זוהר ראלט):✦ אלגיה (מילים: יותם ראובני), הוקלט עבור הפרויקט דיווח מתוך התרחשות


✦ שלוש אפשרויות (מילים: דאנה איבגי), מתוך פסטיבל הפסנתר. יהיה גם הוא באלבום החדש:✦ ניתוח לב פתוח - מתוך אלבום הבכורה עץ נופל ביער שיצא ב 2011: