כל הפרויקטים
Cardigital - כרטיסי ביקור
הפרויקט של
איתי מודיאנו ורועי בר און
הצטרפו אלינו בהקמת אפליקציה ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטאליים בקלות. עיצוב נקי ואלגנטי, התאמה אישית מלאה, פיצ'רים מתקדמים ומחיר שווה לכל כיס.
100%
7,000
מתוך 7,000
0
נותרו
20
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/01/2018

תמכו בנו בהקמת אפליקציה ליצירת כרטיסי ביקור

דיגיטאליים ודפי נחיתה !


נשמע מעניין?

היי,

אנחנו איתי ורועי, עד לפני חצי שנה, תלמידי תיכון מרעננה.

זה מספר חודשים שאנו מפתחים מערכת מערכת ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים / דפי נחיתה לכם ולעסק שלכם ובזול

בעוד רבים מחברינו עבדו בתקופה האחרונה במלצרות, מכירות, קייטרינג וכדומה, אנחנו החלטנו לפנות לכיוון קצת שונה.
בחצי השנה האחרונה, הקמנו עסק עצמאי, המעניק שירותי דיגיטל בתפירה אישית ובכלל זה: הקמת אתרי אינטרנט, שיווק ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש ועוד. ננצל את הבמה כדי להודות למנטור המדהים שליווה אותנו בדרך הזאת - איש הדיגיטל האגדי, גיא ארדיטי.

שם הכל התחיל: ככל שחלף הזמן נחשפנו לצורך שעלה אצל לקוחות רבים - היכולת ליצור טביעת רגל דיגיטאלית במחיר שיהיה ריאלי גם לעסקים קטנים. 

טרנד בולט במיוחד שצבר תאוצה בזמן האחרון הוא כרטיסי הביקור הדיגיטליים. החלטנו לפתח אפליקציה (הנגישה אונליין מהמחשב ומהסמארטפון) באמצעותה כל אחד יוכל ליצור לעצמו כרטיס ביקור מעוצב ומותאם אישית בלי לקרוע את הכיס.

למי הכרטיס הזה מתאים?

כולםםםםםם. זה לא משנה במה אתה עוסק, עורך דין, אינסטלטור או מאמן כושר אישי, מחזיק כרטיסי ביקור? אם אתה רוצה למתג את עצמך ולאפשר ללקוחות שלך ליצור עמך קשר בקלות, זה המוצר האידיאלי בשבילך!

1. נטוורקינג - כרטיס הביקור הדיגיטאלי שאנו יוצרים יאפשר לך להעביר בקלות ובמהירות את כל פרטי ההתקשרות עמך ולשמור על קשר עם לקוחות, קולגות וספקים. הכרטיס הדיגטאלי מחליף את הכרטיסים "מהדור הישן". הוא אינו מבזבז נייר, נגיש בלחיצת כפתור ולעולם לא הולך לאיבוד.

2. מיתוג - ההשקעה במותג האישי שלך ושל העסק שלך מניבה תוצאות. קארדיגיטל תאפשר לך ליצור כרטיס ביקור דיגיטאלי ואלגנטי, כזה שייצג אותך כטכנולוגי, ומתקדם במחיר שלא תצטרך לקרוע את הכיס עבורו.

המטרה שלנו היא להנגיש את התחום לכולם תוך הקפדה על יצירת עמודים עם עיצוב נקי ואלגנטי, התאמה אישית מלאה, פיצ'רים מתקדמים ובעיקר מחיר שווה לכל כיס.

לכן, אנו מפתחים של מערכת, שתאפשר לכם לעצב כרטיס ביקור אישי בקלות ובמהירות.

המערכת נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים, וכבר זמינה לשימוש בגרסת הבטא שלה (לינק בתחתית העמוד), אולם רק עם תמיכתכם, היא  תוכל לראות אור. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהמערכת במחיר מוזל ועל הדרך לתמוך בנו ובהשקת המערכת.

רכישת כרטיס ביקור דיגיטלי במכירה המוקדמת תזכה אתכם במגוון תכונות המוגבלות לתומכים שלנו בהדסטארט בלבד ולא יהיו זמינות לאחר השקת המערכת.

- מחיר השקה (נמוך בעשרות אחוזים ממחיר המחירון).

- סיומות קצרות - בתור הלקוחות הראשונים תוכלו לשמור את כרטיסי הביקור על שמכם הפרטי ולקבל כתובת קצרה ואלגנטית.

תוכלו להתרשם מהתקדמות המערכת עד כה (ואף להכין לעצמכם כרטיס ביקור) באתר שלנו: www.cardigital.co.il


תמיכתך תאפשר לנו להעלות את המערכת לאוויר!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.