הקמת בריכה טיפולית
הפרויקט של
אדוה סלומון
אני מזמינה אתכם להיות שותפים להגשמת החלום שלי להקמת בריכה טיפולית, שבה אוכל לטפל באנשים ולעזור לילדים עם אוטיזם. הצטרפו, תתמכו ותיהנו.
100%
77,001
מתוך 77,000
0
נותרו
168
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/12/2017


הקמת בריכה למגוון טיפולים במים ולילדים עם צרכים מיוחדים

הפרוייקט של אדוה-סול-מון

 

מאז שאני זוכרת את עצמי יש לי חיבור עמוק למים, הם נותנים לי תחושת ביטחון, שקט ושלווה פנימית, חיבור שהוביל אותי ישרות לעולם הטיפול במים.

המים הינם הסביבה הראשונית של האדם עוד בהיותו ברחם, הרעיון המנחה בעבודה במים הוא ליצור מקור שיכיל את המטופל, יאפשר רגע של שקט, למידה, התפתחות והנאה.

יש לי חלום להקים חווה טיפולית, טבעית, ביתית וקסומה, שמקבלת את האחר בפתיחות, ונותנת חופש ותנועה לשחרור הגוף והנפש.

בריכה טיפולית אשר מחוממת בכל עונות השנה. סביבה שקטה ומיוחדת בה יתקיימו טיפולי הידרותרפייה, וואטסו, פעילות לפעוטות, שיעורי שחיה לילדים וטיפולים לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

למדתי בבית איזי שפירא, רכשתי כלים בקורסים והשתלמויות וצברתי ידע רב בעולם הטיפול. לאחר לימודי הידרותרפייה, לימודי מעסה מקצועית, שחיית פעוטות, תוך כדי התנסות ולמידה, התעצמה אהבתי לטיפול, למגע, וכמובן למים. יש לי המון רצון ומוטיבציה להקים מקום מטפל ומכיל לקטנים וגדולים. 

 אני מתחילה את הצעד ראשון להגשמת החלום - הקמת בריכה טיפולית! הידע והניסיון קיים, החלום כבר רקום בדמיון!  בשביל להצליח אני צריכה את התמיכה שלכם :)

הקמת בריכה טיפולית כרוכה בהשקעה גדולה ויקרה ואני לא אוכל לעשות את זה לבד, אני מזמינה אתכם לקחת חלק בעשיית טוב, להיות שותפים לדרך,

עם התמיכה שלכם אוכל לטפל במגוון רחב של אנשים ולממש את הייעוד שלי.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אתם מוזמנים לתמוך בפרוייקט על ידי רכישת טיפול לעצמכם או ליקיריכם, ועל ידי תרומת שובר טיפול לילדים עם אוטיזם, בשיתוף עמותה לילדים בסיכון ואגודת אלו"ט - אגודה לאומית לילדים אוטיסטים.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 טיפולי הידרותרפייה לילדים עם צרכים מיוחדים מגע המים העוטף את גופנו, התנודות האיטיות והדממה שבמים מעולות לילדים עם הפרעות התנהגות, בעיות קשב ואוטיזם. הטיפול מאפשר לממש את פוטנציאל הצמיחה הטוב הקיים בהם. היכולת להגיע לעצמאות במים, ליהנות מטיפול שובר שגרה ולהרגיש בעלי יכולת כשאר הילדים בבריכה זו המתנה הגדולה ביותר.  (הפרויקט נעשה בשיתוף עם העמותה לילדים בסיכון ועמותת אלו"ט להם ניתן יהיה לתרום טיפולים במתנה)

הידרותרפייה בטיפול הידרותרפיה מנצלים את יתרונות המים יחד עם מיומנות טיפולית גבוהה למטרות שיקומיות הכוללות חיזוק, הפחתת כאב, תרגול שווי משקל, כושר ותנועתיות. מומלץ לחולי פיברומיאלגיה, אוסטופורוסיס, בעיות פרקים, כאבי גב ועוד.

וואטסו טיפול המשלב שיאצו, עיסוי ומים. חוויה משחררת ומרגיעה. הטיפול מתאים לכולם אך מומלץ במיוחד לנשים בהריון :) המטופל צריך רק להתמסר ולשחרר, המחשבות נעלמות מעצמן ורוגע שמיימי טהור אופף את המטופל. 

ריברסינג במים טיפול נשימה משולב במים ע"י המטפל בן דמב, מטפל בריברסינג ובפסיכותרפיה. בעזרת נשימה  עמוקה יותר מהנשימה שבה אנו מורגלים השכל המותנה הופך להיות פסיבי יותר, התת-מודע מתגלה ואנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיזי. לאחר הטיפול נגלה מחדש את הספונטניות, את התמימות ואת האהבה לעצמנו ולאחרים, ממקום של בהירות ואמון. 

חוג לפעוטות במים פעילות חוויתית ומהנה של הורים וילדים בשילוב שירים ואביזרים התורמים לחיזוק חגורת הכתפיים, חיזוק השרירים, דימוי הגוף, הרפיה וגירוי מוטורי.

עיסוי רקמות ביבשה :) עיסוי מפנק בשמן ארומתראפי חמים. ממריץ את זרימת הדם ומשחרר מתח ולחץ מהשרירים ומהגוף. מרגיע את הנפש ומשפר את ההרגשה.

  קחו רגע - לנשום, להתחבר ולהעניק מתנה לעצמכם או למי שיקר לליבכם.

תודה שהגעתם עד לפה! תודה שבחרתם להיות שותפים לדרך, בתמיכתכם אוכל להגשים את החלום ולהקים בריכה טיפולית.

 נתראה במים - אדוה סלומון.

תשורות

יש לנו תשורות לכל כיס ולכל רמת מעורבות, החל מ 50 שקלים ועד 10,000ש"ח. אתם מוזמנים לבחור את זו שמתאימה לכם.

כל התומכים יוזמנו להצטרף לקבוצת פייסבוק, אני עדיין לא יודעת מה יקרה שם בדיוק. עדכוני קמפיין ועדכונים מאחורי הקלעים, התייעצויות לגבי תשורות נוספות או תשורות מיוחדות, חשיבה על ימי תרומה לקהילה במתחם הבריכה, ערבי מוסיקה וריקוד, יוגה לילדים ועוד תכניות גדולות שרצות בראש.

הבריכה ממוקמת בהרצליה, שכונת נוף ים. הטיפולים מתאימים לכולנו, לכל גיל ומין. לאחר שנסיים את הקמפיין כבר מחודש פברואר תוכלו להגיע וליהנות במים החמימים לחוויה נעימה ומרגיעה.

ניתן יהיה לתאם ישירות מולי, אצור קשר עם כולכן/ם דרך המייל/טלפון.

בזכותכם אוכל להוציא לאור את החלום!

תודה ואהבה - אדוה


עדכון- 72 תומכים כבר תמכו בטיפולים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, מרגש מאוד!!! תודה רבה!!

היעד הבא ---->> 200 טיפולים. 

הטיפולים יוענקו רק במידה ונגייס בהצלחה.

ביחד אתכם, בזכות תמיכתם, נקים מקום טיפולי שיעניק חום ומרפא לילדים הזקוקים לכך.


תמכו בפרויקט ועזרו לי לחלוק את כוח ההכלה השחרור והרפייה של המים.