כל הפרויקטים
רילבייט
הפרויקט של
ברק מלמד
אני מזמין אתכם לתמוך בהקמת קו יצור מסחרי של רילבייט - הקציצה הטבעונית הבריאה: ירקות, פירות, דגנים קטניות ותבלינים ביתיים בלבד! **ללא גלוטן
103%
102,560
מתוך 100,000
0
נותרו
575
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/01/2018

אני מזמין אתכם לקחת חלק במהפכה בריאותית! 

הצטרפו אליי להקמת קו יצור מסחרי לרילבייט - הקציצה הבריאה. קציצה שנולדה מתוך הצורך האמיתי לספק לכולם את כל מה שצריך לתפריט מאוזן טעים ובריא

הקציצה היא:

  • ללא מוצרים מן החי
  • ללא גלוטן
  • ללא חומרים משמרים
  • ללא צבעי מאכל
  • ללא מייצבים או כימיקלים
  • כשרה למהדרין


כעבור שנתיים שלמות של עבודה ופיתוח, אני עומד כעת בפני הקמת קו ייצור מסחרי. זאת על מנת לחולל מהפכה של ממש ולהנגיש את המוצר לכל בית בישראל!

קצת עליי:

שמי ברק מלמד, בן 41, מוזיקאי, יזם, ממציא ואוהב אמיתי של בישול

רוב חיי הבוגרים, סבלתי מבעיות עיכול, אי נוחות בבטן ואפילו הגעתי למשקל של 111 קילו. לא באמת הבנתי מה אני עושה לא נכון. אכלתי בעיקר אוכל שהכנתי בעצמי ורק לעיתים רחוקות קניתי מוכן.

החלטתי לחקור לעומק את התזונה שלי, את המקור שלה, את חומרי הגלם בהם אני משתמש ואז הגעתי למסקנה ש:

  1. הגוף שלי לא מעכל טוב מזון מן החי.
  2. הגוף זקוק נואשות לכמות נכונה של חלבון, פחמימה ושומן (וכמובן ברזל, אשלגן וחומצות אמינו) במידות הנכונות על מנת לתפקד כמו שצריך.
  3. עדיפות עליונה לתזונה מן הצומח ללא גלוטן, כימיקלים, סוכר תעשייתי, צבעי מאכל או חומרים משמרים. 


החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהבין מה אני יכול לאכול שיספק לי את כל אבות המזון והויטמינים שהגוף שלי זקוק לו. בלי הורמונים, אנטיביוטיקה וסבל בלתי נתפס של יצורים חיים, וכמובן שיהיה גם טעים!

מיותר לציין שלא באמת מצאתי. רוב הקציצות הטבעוניות שאכלתי היו קציצות ירק (שזה נחמד, אבל כשהתחשק לי ולאישתי שחיתות זה לא באמת התאים ללחמניה וקטשופ...) או בורגרים שהמרכיב העיקרי שלהם הוא סייטן (גלוטן אף פעם לא עשה לי טוב בבטן), או תחליפים שעשויים מאבקות עתירות כימיקלים אשר בנוסף לרעל הזה, היו גם נמרחות לי בתוך הלחמניה.

אז בתור אדם ששונא להתפשר, עם רקע ביזמות ובבישול, החלטתי לפתח את הקציצה האולטימטיבית - רילבייט. קציצה טבעונית ללא גלוטן, חומרים משמרים, צבעי מאכל, מייצבים או כימיקליםקציצה טבעונית, טעימה ובריאה המורכבת מירקות, דגנים, פירות ותבלינים ביתיים בלבד

ומה עכשיו?

כעבור שנתיים וחצי של פיתוח, מצאתי מקום קטן ומקסים באביחיל, בו אני יכול לייצר את המוצר. מינוס 20 קילו, פלוס ביקורות מעולות מאנשי אוכל, שפים ופידבקים נלהבים מחברים, אני סופסוף יכול להגיד שאני שלם עם המוצר ומוכן לשלב הבא: הקמת פס יצור מסחרי שיאפשר לי להנגיש את המוצר לכולם. 

בינתיים רילבייט נמכר בכמה מסעדות ומעדניות בודדות ברחבי הארץ, ואני שמח על כך, אבל לצערי זה לא מספיק. בזכותכם נוכל להגיע למרכולים, ואפילו לחולל מהפכה של ממש ולהימכר בבתי ספר ובגני ילדים  

אני מזמין אתכם לקחת חלק בפרוייקט ולהתנסות במוצר ע״י בחירה באחת (או שתיים...) מן התשורות המוצעות. 

תודתי הכנה שלוחה לכולם :) 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.