כל הפרויקטים
ביילנדו באורלנדו
הפרויקט של
כוכב-השחר גרין
תמיכה ברקדניות אנה טרייגר וכוכב השחר גרין- מחזיקות גביע ישראל בסלסה לשנת 2017, על מנת לייצג את ישראל בתחרות גביע העולם באורלנדו, פלורידה!
104%
15,613
מתוך 15,000
0
נותרו
109
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/12/2017

אנו מזמינות אתכם לתמוך בפרויקט שלנו ובזכותכם נוכל לייצג את ישראל בתחרות הסלסה העולמית!!!

בשנת 2017 קטפו יחד אנה טרייגר וכוכב-השחר גרין את המקום הראשון בקטגוריה "Latin Ladies Couple -Same Gender- Pro" באליפות ישראל לריקודים לטיניים, מכאן מובטחת השתתפותן כנציגות ישראל בתחרות גביע העולם באורלנדו (פלורידה), והן יתמודדו ישירות בשלב חצי הגמר. פרסי התחרות הארצית השנה, לא כוללים מימון לזוכים במקומות הראשונים, ומכאן שאנו נאלצות לגייס את הסכום הנדרש על מנת להשתתף בתחרות העולמית, לייצג את מדינת ישראל, ולזכות בגביע העולם בפעם השנייה ברציפות! 

אנו עובדות קשה מאד מבחינה מקצועית על מנת להביא לבמת התחרות את התוצר הטוב ביותר, בשאיפה למצוינות וניצחון, אך נוכל להשתתף בה רק באמצעות התמיכה שלכם, וכל תמיכה משמעותית וחשובה עבורנו! 

אנה טרייגר

שמי אנה, אני בת 34 ורוקדת סלסה משנת 2007. בתחום זה אני גם מאמנת ואמנית מבצעת בינלאומית, אשר מופיעה ומייצגת את ישראל בקונגרסים רבים בארץ ובעולם. בבעלותי בית הספר "Anna's Ladies" אותו אני מנהלת באופן אמנתי ומקצועי. בשנה שעברה נסעתי לייצג את ישראל בתחרות הסלסה העולמית וחזרתי כמחזיקת גביע העולם לשנת 2016 במקצה Latin Ladies Couple -Same Gender- Pro  !

כוכב-השחר גרין

שמי כוכב-השחר, אני בת 25 ורוקדת סלסה משנת 2012. משנת 2014 הצטרפתי כתלמידה ורקדנית מבצעת בלהקה המקצועית של בית הספר "Anna's Ladies", במסגרתה אני מופיעה ומייצגת את ישראל בקונגרסים ופסטיבלים ברחבי הארץ ובעולם. בשנים אלו אני סטודנטית לתואר ראשון במחול במכללת סמינר הקיבוצים.

"Anna's Ladies"

בית הספר ללימוד סלסה חובבני ומקצועי בניהולה האמנתי והמקצועי של אנה טרייגר.

בשנת 2015 זכתה להקת "Anna's Ladies Pro", במקום הראשון בגביע ישראל ובמקום השלישי באליפות העולם, ובשנת 2016 במקום הראשון בגביע ישראל ובמקום הרביעי באליפות העולם, בקטגוריה  Salsa Ladies Team Pro.

בשנת 2016 זכתה אנה טרייגר, יחד עם תלמידה נוספת מבית הספר, במקום הראשון בקטגוריה  Latin Ladies Couple -Same Gender- Pro.  

גביע ישראל וגביע העולם

גביע ישראל פועל בשיתוף פעולה עם הארגון הבינלאומי היוקרתי WLDC - World Latin Dance Cup. גביע העולם בריקודים לטיניים הנה תחרות הנערכת בפלורידה, ארה"ב מידי שנה ומופקת ע"י הארגון WLDC. תחרות זו נחשבת כיום לסמכות העליונה בתחום הריקודים הלטיניים העכשוויים, מופקת לאורך שבוע ומציעה מגוון קטגוריות מכלל סגנונות הענף, בחלוקה לרמות מקצועיות. כמו-כן, גביע העולם מתנהל בשיתוף פעולה הדוק עם כ-50 מדינות המקיימות לאורך השנה את התחרות המקומית במדינתן (בדומה לגביע ישראל), ומסמיכות את הזוכים בה להשתלב ישירות בחצי הגמר בתחרות העולמית. כל זאת ועוד, הופך תחרות זו לחסרת תקדים בגודלה ובהיקפה בתחום המחול בכלל, עובדה אשר זיכתה אותה בכינויה (הלא רשמי): "האולימפיאדה של הריקודים הלטיניים".

בחרו באחת מהתשורות שהכנו במיוחד עבור הפרויקט ותמכו בפרויקט! רק בזכות התמיכות שלכם נוכל להתמודד בתחרות הסלסה העולמית ולייצג את ישראל!