כל הפרויקטים
ביהכנ"ס ע"ש פסקל אברהמי
הפרויקט של
תפארת פסקל
בואו לקחת חלק בהנצחת גיבור ישראל לוחם הימ"מ רנ"ג פסקל אברהמי ז"ל שנהרג בהתקלות עם מחבלים ולייחד בית כנסת לזכרו. הזדמנות ייחודית להכרת הטוב.
102%
355,717
מתוך 350,000
0
נותרו
565
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/03/2018

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהקמת בית כנסת לזכרו של גיבור ישראל לוחם הימ"מ, רנ"ג פסקל אברהמי ז"ל אשר נהרג בהיתקלות עם מחבלים לפני כ-6 שנים. אנו חברי קהילת תפארת רימון משכונת נווה גן בפ"ת נרתמים לבקשת משפחתו של פסקל ז"ל ומעוניינים לייחד את בית הכנסת בשכונה לזכרו ולהנצחתו. בזכות  תמיכתם נוכל ביחד להעמיד משכן לתפארת המייחד את זכרו של פסקל ז"ל.

לוחם הימ"מ רנ"ג פסקל אברהמי הי"ד נולד בצרפת ועלה לארץ בשנת 1977. בשנת 1985 התגייס לימ"מ והוכשר כלוחם וצלף. ב-1990 קיבל את עיטור האומץ על חיסול יחידת מחבלים וב-1995 קיבל את עיטור המופת, כשהסתער על שלושה מחבלים שהיו בדרכם לפיגוע. בנוסף היה שותף בכוח הפריצה ל"אוטובוס האמהות" בחברון שם הסתער לבדו על 4 מחבלים והרג את כולם.

ב 18.8.2011 נהרג רנ"ג פסקל אברהמי, מירי מחבלים מגבול ישראל-מצרים בזמן שאבטח כוחות סילוק פצצות שעבדו בזירה. רנ"ג אברהמי נהרג בגיל 49, והיה מוותיקי הלוחמים ביחידה, עם שירות רציף של 26 שנה כלוחם בימ"מ.

תמכו בנו וכאות תודה והערכה מהקהילה וממשפחת אברהמי, בחרו את אחת התשורות שהעניקו לנו גופים מכובדים שנרתמו אף הם לתמיכה בפרוייקט חשוב זה.

קדימון לסרט שהופק לזכרו של לוחם הימ"מ - רנ"ג פסקל אברהמי ז"ל (חדשות 2)


כקהילה ציונית, ישראלית ושורשית המקפידה בכל שבת לברך את חיילי צה"ל ומדינת ישראל ולערוך תפילות חגיגיות ביום העצמאות וביום ירושלים, ובעצה אחת עם משפחת אברהמי אשר חיפשה דרך משמעותית להנצחת זיכרו של פסקל ז"ל, אנו רואים זאת כזכות עבורנו להתפלל בבית כנסת הקרוי על שמו של גיבור ישראל, אדם שהציל במו ידיו ישראלים רבים ובזכותו אנו יכולים לחיות ולגדל את ילדינו בשלווה.

בית הכנסת המיועד להקרא על שמו של לוחם הימ"מ - רנ"ג אברהמי ז"ל, ישמש את הקהילה בשכונת נווה גן בפתח תקווה לתפילות, קידושים, שבתות בר מצווה ופעילויות קהילתיות מגוונות. לבית הכנסת הוקצה מבנה (ברמת מעטפת) על ידי עיריית פ"ת וכן הוענקו כל האישורים הנדרשים לצורך הפעלתו. 

לאחר הקצאת מבנה מעריית פ"ת נדרשים כ-800,000 ₪ בכדי להקים את בית הכנסת. עלות זו כוללת את שיפוץ פנים המבנה וריהוט של בית הכנסת. 

חברי הקהילה תרמו מכיסם כ- 450,000 ₪ ובמסגרת פרוייקט הנצחה זה אנו מעוניינים לגייס את תמיכתם בסך כולל של כ-350,000 ₪ אשר יאפשרו לנו להשלים את הקמת בית כנסת לתפארת זכרונו של פסקל אברהמי ז"ל הי"ד.

יש לציין כי הקהילה (תפארת רימון פ"ת) הינה עמותה רשומה וכי בגין כל תמיכה תישלח חשבונית מס כחוק המכרת לצורכי מס, ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. 


תודה על תמיכתם,


צוות ההקמה - תפארת פסקל - בית הכנסת ע"ש פסקל אברהמי ז"ל.

לשאלות - 0509990899 (ליאור).


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.