אולפן הקלטות קהילתי בנגב
הפרויקט של
יושי גרימן
אני מזמין אותך להיות חלק ממיזם הקמת אולפן הקלטות קהילתי ע"ש בועז גרימן ז"ל - פסנתרן מלחין ומורה. אולפן הקלטות שמשרת את הקהילה!
107%
74,515
מתוך 70,000
0
נותרו
228
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/02/2018

אני מזמין אותך להיות חלק בהקמת אולפן הקלטות קהילתי ע"ש בועז גרימן בו כל אומן יוכל להקליט את חומריו במחירי עלות!

הרעיון בהקמת אולפן הקלטות שישמש כארכיון יוצרים נוצר מתוך הצער כי יצירותיו של בועז שהם חלק חיי מתוכו לא הוקלטו מעולם בצורה המאפשרת להפיץ את כישוריו. מתוך סיפורו של בועז ניתן ללמוד כי יש הרבה יוצרים נוספים החיים בינינו ויצירותיהם לא קיבלו תשומת לב ראויה ולרוב נשארות במגירה.

אולפן ההקלטות המקצועי יופעל ע"י בוגרי מסלול סאונד במכללת ספיר ויצויד בציוד איכותי שבזכותו נוכל להגיע לתוצאות הקלטה המאפשרות השמעה ציבורית של תוצרי האולפן (ברדיו יוטיוב ומדיות אחרות) והפצה של מיטב הכשרונות והיוצרים המגיעים מהאזור. האולפן ישמש גם את הקונסרבטוריון להקלטת ההרכבים ותלמידים מצטיינים נוספים ע"מ לאפשר להם להשתפר באמצעות כלי זה ולשמור את ההקלטות בארכיון.

קונסרבטוריון שער הנגב העובד תחת מתנ"ס שער הנגב הסכים להקצות לפרויקט 2 חדרים צמודים שיקיימו את חדר הבקרה וחדר ההקלטה ומחוץ לו יהיה פטיו מרווח להמתנה כמקובל באולפני הקלטה מקצועיים. 

משפחת גרימן מזמינה אותך להיות חלק ממפעל הנצחה קהילתי ומיוחד שבו לכל אומן תהיה גישה להקלטת חומריו. ייתכן כי אם הייתה אפשרות כזאת בימי חייו ופועלו של בנינו חלקים גדולים יותר מיצירותיו היו ממשיכות איתנו היום.

קצת על בועז:

בועז גרימן בן קיבוץ ניר עם התגלה כמוסיקאי מחונן עוד בגיל צעיר מאוד, התפתח וגדל באולפן למוסיקה שער הנגב והצטיין בבחינת הרסיטל ובמגמת המוסיקה. לאחר הבנה עמוקה כי זה המקצוע בו רוצה לעסוק בחייו החליט ללכת וללמוד קומפוזיציה באקדמיה למוסיקה בירושלים. חלום חייו היה להיות מורה למוסיקה ומלחין וכשסיים את הלימודים באקדמיה חזר לשער הנגב בתור מורה לפסנתר באולפן למוסיקה ומלווה פסנתר באולפן למחול כשביניים אסף יצירות רבות שהלחין בכוונה להקליט אותם יום אחד. לצערנו הרב סיפורו נגדע בגיל צעיר מאוד , בגיל 31 נסע עם אימו באזור המועצה וכשהגיע לצומת ברור חיל נגדעו חייהם בתאונת דרכים נוראה. מאז מותו משמשת משפחת גרימן כמשפחה מאמצת לקונסרבטוריון שער הנגב כי כאן היה ביתו השני של בועז.

תמיכתכם תביא להגשמת הפרויקט, ארכיון יוצרים שיוביל יוצרים רבים לצאת מהמגירה אל האור!

משפחת גרימן וקונסרבטוריון שער הנגב