כל הפרויקטים
מנציחים את ניצן
הפרויקט של
טלי ואיתי עמיר
הצטרפו אלינו במשימה להנציח את ניצן שלנו בהקמת ג'ימבורי לקהילה שלנו בערבה.
145%
160,018
מתוך 110,000
0
נותרו
748
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/11/2017

הצטרפו אלינו וקחו חלק בבניית חדר ג'ימבורי קהילתי ע"ש ניצן שלנו, אצלנו בספיר בערבה

הצלחנו!!! חברים יקרים- עמדנו ביעד שהצבנו תוך יומיים וחצי וזה המון בזכותכם. אבל אנחנו לא מפסיקים כאן וממשיכים עם הפרויקט עד היום האחרון.

היעד הבא שלנו הוא 180,000 (עשרת אלפים פעמים חי)

כרגע אנו יכולים להקים את הג'ימבורי שכ"כ רצינו ואנו ננציח את ניצן שלנו בדרך ראויה והיא תמשיך להשפיע על העולם הזה, אבל עם היעד החדש נוכל לפנק את הילדים שלנו קצת יותר - נוכל להגדיל קצת את המבנה, לרכוש ציוד יותר טוב וגם לפתח את האיזור החיצוני של בג'ימבורי, ובנוסף לעשות ביום הפתיחה (שאליו תוזמנו) הפנינג גדול לכל הילדים.

ביחד איתכם אנחנו יכולים להצליח להשיג גם את היעד הזה!

תודה רבה על כל התמיכה והאהבה, זה משהו שישאר איתנו לנצח

טלי איתי ותהל

-----------------------------------------------------------------------------------------

הסיפור שלנו

שלום, אנחנו טלי ואיתי, אנחנו ההורים של תהל וניצן, טלי אמנית ואיתי מורה דרך. ורצינו לשתף אותכם בסיפור שלנו

היום. ה- 20 לאוקטובר היה אמור להיות אחד הימים השמחים של חיינו.זהו היום בו ניצן היפה הקטנה שלנו הייתה אמורה לחגוג שנה, ה- 20 לאוקטובר יהיה עבורנו יום עם שמחה אך עם הרבה כאב.

ביום זה בשנה שעברה הגיחה לעולם והצטרפה למשפחתנו תינוקת מדהימה עם נשמה מיוחדת במינה, שהוסיפה כ"כ הרבה שמחה למשפחתנו ולעולם. אי אפשר היה להתעלם ולהישאר אדיש לקסם המיוחד שלה- תמיד עם חיוך מדבק ואישיות מלאה באהבה, אושר ושמחה

ב- 15.8.17 החיים שלנו התהפכו מקצה לקצה, כשהסיוט הגדול ביותר קרה לנו וניצני שלנו נפטרה בשנתה. ביום זה הלב שלנו נשבר וחווינו כאב שהוא לא יתואר.

היום ב- 20 לאוקטובר אנו מתחילים בהתחייבות שתלווה אותנו כל החיים לזכור ולהנציח את ניצן בדרך שכל כך מתאימה לה- לגרום לאחרים להיות עם חיוך אמיתי ותמידי על הפנים. היום אנו משיקים את פרויקט הזיכרון של ניצן, "ספר הצביעה של ישראל" שמוקדש לניצן ובזכותכם נצליח לגייס כסף עבור בניית חדר ג'ימבורי עבור ילדי ספיר בערבה. היום אנו פונים אליכם ומציעים לכם לקחת חלק ולהצטרף אלינו במשימה שלנו ולהפוך את החלום שלנו למציאות.

      

פרויקט הזכרון של ניצן

היה לנו מאוד חשוב לעשות משהו מיוחד לזכר ניצן שלנו והחלטנו על 2 דברים:

1. להקים חדר ג'ימבורי עבור ילדי הקהילה המתפתחת וגדלה שלנו

ניצן ניצלה כל הזדמנות לטפס, לזחול ולשחק עם כל דבר שרק הצליחה להגיע אליו ואהבה כל כך לבלות במשחקיות. אנו יודעים שחדר ג'ימבורי כזה יגרום לאינספור חיוכים ושעות ארוכות של כיף טהור לילדים הקטנים בקהילה הצומחת שלנו.

אנו מתכננים להקים כאן בספיר על יד גן השעשועים חדר ג'ימבורי קהילתי חדש ומאובזר שיהיה פתוח לכל הציבור ובחינם, שייתן מענה לכל הקטנטנים אצלנו בספיר, ולאורחי היישוב מגיל לידה עד כיתה א', מקום צבעוני ומלא שמחה, מקום שבו נוכל לתת לקטנטנים לשחק ולהשתולל בימי הקיץ הלוהטים בערבה וגם בימי החורף הקרים והכל בחינם למען הקהילה המיוחדת שלנו שהולכת וגדלה, וביחד איתכם החלום הזה ייתגשם.

2. להנציח את ניצן ב"ספר הצביעה של ישראל"

בשנה האחרונה, אני (טלי) עבדתי ויצרתי על ספר צביעה של אתרי מפתח ברחבי ארץ ישראל מלווים בהסברים קצרים. את הציורים עשיתי ועיצבתי בצורה שתיתן לכם חוויה יחודית של ישראל דרך יצירתיות וצבעים, שמשלב את אהבתי לציור ואומנות ולטיולים בארץ ישראל (אני גם מורת דרך).

בחייה הקצרים ניצן הספיקה לבקר ולטייל בישראל לאורכה ולרוחבה, את "ספר הצביעה של ישראל" החלטנו להקדיש לזכרה של ניצן, ואנו מקווים שספר זה יהיה זיכרון מלא חיים וצבע עבור ניצן, וכמו שניצן הכניסה המון צבע לחיים שלנו הספר הזה יכניס הרבה צבע לחיים שלכם. את הספר הזה אנו מציעים בתשורות המיוחדות שלנו וכך גם תוכלו ליהנות מהספר וגם לתמוך בנו ןלהיות חלק מהפרויקט החשוב הזה, ובעזרת הספר נצליח להשיג את סכום היעד שלנו.

איך אתם יכולים להיות חלק מהפרויקט?

תוכלו לבחור תשורה ממגוון התשורות המיוחדות והמגניבות שאנו מציעים (הכל עבודה מקורית של טלי), אנו נשמח אם תוכלו לתמוך בנו ובפרויקט ולהגשים את החלום שלנועם הכסף שנגייס נוכל לבנות את חדר הג'ימבורי ולצייד אותו כראוי.

ביחד איתנו נוכל להפוך את הטרגדיה הזו למשהו משמעותי וחיובי ולהמשיך את החיוך והשמחה של ניצן בדרכים אחרות.

רק עם תמיכתכם נוכל להצליח בגיוס הכסף ונוכל לבנות את הג'ימבורי.

הצטרפו אלינו בהקמת הג'ימבורי - וביחד נעשה משהו טוב למען ילדינו.


 איורים לצביעה מתוך ספר הצביעה של ישראל

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.