כל הפרויקטים
אור
הפרויקט של
נעם כהן
לאחר ארבע שנים של כתיבה - "אור" עתיד לצאת לאור! אני מזמינה אתכם לתמוך בפרויקט, ולקחת חלק עצום בהוצאת הספר לאור.
102%
25,480
מתוך 25,000
0
נותרו
220
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/01/2019

אני מזמינה אתכם לקחת חלק ביציאת ספרי הראשון לאור, כי רק בזכותכם זה יקרה.

הספר סיים את תהליך העריכה וההפקה, ובעוד כמה רגעים הספר יוכל לרדת לדפוס. אך כדי שזה יקרה - אני מזמינה אתכם לתמוך בפרויקט ולהגשים יחד איתי את החלום. 

אני נעם, בלי ו'.
בת 15 וחצי, מישוב כוכב יאיר, תלמידת אולפנית "הראל", מדריכה בתנועת הנוער "בני עקיבא".
כילדה חלמתי להיות סופרת, אבל סופרים תמיד נדמו בעיניי לאנשים נורא רחוקים, גדולים וחכמים. יום וליל הייתי צוללת לספרים, עד שכעונש להתנהגות לא טובה, שללו ממני הוריי את הסיפור שלפני השינה.

עד שלפני כשש שנים, כשהייתי בת 9, קיבלתי משימה מהמורה ללשון לכתוב סיפור. ובאותו יום כתבתי את הסיפור הראשון בחיי. אמנם במבט לאחור הוא היה נורא ואיום, אך לפתע גיליתי כמה זה מדהים ליצור עולם שלם מבלי להרים את הראש מהמחברת. ומאותו יום לא הפסקתי לכתוב וליצור עולמות, דמויות וסיפורים. כשהייתי בת 12, התחלתי לכתוב את הספר "אור".

במשך שלוש שנים כתבתי וערכתי את ספרי, כשאני מחלקת את זמני בין בית הספר, התנדבות במד"א, הדרכת בתנועת הנוער בני עקיבא, מש"צים, ציור ועוד, לבין כתיבת ועריכת הספר.

הספר "אור" הוא רומן פנטזיה המערב עולמות על אנושיים, מדע בדיוני, שדים ובני אדם.

תקציר:

בת' לא יודעת אם דמיינה את טיירון, חברה הטוב ביותר, שנעלם מבלי להותיר כל זכר. היא חושבת שאיתו נעלם המסתורין מחייה, עד שאמה מודיעה לה שמהיום תבלה את חופשת הקיץ בבית אביה, אותו היא בקושי מכירה.

אבל במהרה מתברר לה שמשהו אפל עומד מאחורי עיניו הקורנות של אביה:
השקרים שהוא מספר לה, הסודות ששומר ממנה והעבר הקשה של הבית בו הוא גר גורמים לבטחונה בו להתערער. היא מתחילה להלך מתוך שינה, נאבקת בצרחות שמתנגנות בתוך ראשה ובוהה בירח באימה, מבלי שהיא מבינה למה.

העיטים שעוקבים אחריה נעלמים אחרי מצמוץ, והבוהק המטושטש שהיא רואה תכופות באוויר מתפוגג גם הוא לפני שיכלה לתהות בקיומו.
מה עושה אביה כשהוא יוצא בלילות? לאן מובילה הדלת בחדר האורחים, שמושכת אותה אליה בכל פעם שהיא מתקרבת? ומי זאת אנני, שנדמה כי גורלה שזור בגורלה של בת'?

ובתוך כל אלו, עולה בה שאלה נוקבת אחת ומחרידה:
מה אם כל זה אמיתי?

בעודי בת 12 התיישבתי מול המחשב והתחלתי לכתוב את אור, אך לא ידעתי שהמסע הזה יימשך כארבע שנים.
לא ידעתי שכל יום בחיי ילווה במחשבות על הספר, ושכל החלטה שאקח תושפע מכתיבתו. למען האמת, גם לא ידעתי את סופו. אבל היום הספר שלם, יש לו סוף, שם וכריכה, ואני - נעם - כבר בת 16, מזמינה אתכם להנות מעולם של פנטזיה, מדע בדיוני, מסתורין ומעט מעט אימה.
אני תלמידת תיכון באולפנית הראל, מדריכה בבני עקיבא, מתנדבת במד"א ומתאמנת בסוגי ספורט שונים. בין תחביביי, מלבד הכתיבה, נמנים - ציור, מגמת תיאטרון ואימוני קארטה.


כריכת הספר:

 

כידוע, רק אם אגיע ל100% תמיכה אוכל להוציא את הספר לאור.
אני מזמינה אתכם לבחור תשורה ויחד - 
להוציא את "אור" לאור. 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.