כל הפרויקטים
דרוֹרֶמִי - סדרת טלוויזיה
הפרויקט של
דרור שועלי
סדרת טלויזיה לילדים - "דרוֹרֶמִי והחֲבּוּבּוֹנִים". בביתו המוזיקלי של דרוֹרֶמִי מתפתחות סיטואציות מצחיקות וחינוכיות. בואו לתמוך בפרוייקט!
100%
35,000
מתוך 35,000
0
נותרו
57
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/12/2017

דרוֹרֶמִי והחֲבּוּבּוֹנִים - סדרת טלויזיה

לאחר שנים של הופעות והפעלות, החלטתי להגשים חלום ולהפיק סדרת טלוויזיה חדשה לילדים בשם "דרוֹרֶמִי והחֲבּוּבּוֹנִים". אני מזמין אתכם לקחת חלק בפרוייקט שלי ויחד נוכל להעלות את התכנית כבר בחודשים הקרובים (אישור מאחד ערוצי הילדים כבר קיבלנו!)

תמיכתם היא קריטית להצלחת הפרויקט. בזכותכם תופק סדרה מושקעת ואיכותית שהילדים יאהבו לראות.

על הסדרה 

לדרוֹרֶמִי בית מוזיקלי השוכן בגבעת מלודיה, חבריו החבובונים מגיעים אליו, לקבלת עזרה, לפיתרון בעיות ולביקורים מצחיקים. זוהי סדרה מוזיקלית, חינוכית ומצחיקה אשר תעסוק בעולם הרגשות של הילדים ותעלה נושאים כמו חברות, אומץ לב, הגשמת חלומות, מוזיקה ויצירתיות.

הסדרה נכתבה על ידי הבמאי והתסריטאי ערן טובול, בדגש על תוכן איכותי ומשמעותי, על מסרים חיוביים וחינוכיים ועם השקעה בשירים איכותיים ומקוריים. 

הצלחתי לממן כמחצית מהסכום הנדרש להפקה ואני פונה אליכם לקחת חלק בפרוייקט שמטרתו להפוך את החלום לסדרת טלוויזיה. הסדרה תשודר באחד מערוצי הטלוויזיה לילדים בישראל.

יחד עימי צוות גדול של אנשי תעשייה שאוהבים ומאמינים בפרוייקט, איתם ובזכותכם הסדרה הזו תשודר בטלויזיה כבר בחודשים הקרובים. אתם יותר ממוזמנים להיכנס לערוץ של דרוֹרֶמִי ביוטיוב ולהתרשם מעשייה רבת שנים.קצת עלי

שמי דרור שועלי, ובעולם הילדים אני נקרא דרוֹרֶמִי. 

מגיל צעיר אני מנגן על גיטרה, כותב ומלחין. אני מופיע מזה שנים רבות ומפעיל ילדים (פעמים רבות יחד עם ההורים) החל ממסגרות מצומצמות בגנים, משחקיות ומתנס"ים, דרך אירועים פרטיים, קניונים, אירועי חוץ ועד לבמות תיאטרון בהפקות גדולות. עבודתי עם הילדים לאורך השנים בירכה אותי באהבה גדולה אליהם ופיתחה בי רצון להקניית ערכים, לפיתוח יצירתיות, לטיפוח התא המשפחתי וקשרי חברות, ולהבנת העוצמה שיש במוזיקה ובהומור ככלים איכותיים לחינוך. אני מרגיש בר מזל על שהחיים מאפשרים לי את ההזדמנות הזאת להגיע אל הלבבות של הילדים וההורים.

יש לי מספר מופעים שאיתם אני מופיע ברחבי הארץ. מה שמייחד אותי בעיקר הוא המוזיקה החיה, החלפת דמויות, הפעלה ודיבוב של בובות יד ושירים מקוריים שאותם אני כותב ומלחין. 

במסע הזה גיליתי גם שלפעמים הדרך לא קלה, שלמרות האהבה הגדולה של הקהל הדלתות לעיתים נשארות סגורות, אך תמיד המשכתי להאמין ולהרגיש שזה ייעוד ושליחות עבורי, שבעולם של תוכן כה רב לילדים, יש לי מה להציע ברמה היצירתית והחינוכית. תמיד המשכתי ליצור שירים ותכנים ותמיד הוביל אותי ליבי בדרך אהבת האמנות, המוזיקה, האמונה והתמימות. 


תמיכתם היא קריטית להצלחת הפרויקט. אנא הצטרפו אלי ותמכו בי (אל תשכחו לבחור את אחת מהתשורות המדהימות שהכנתי עבורכם) על מנת שנוכל להעלות את התכנית בערוץ ילדים כבר בחודשים הקרובים. רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.