פנסיה מוקדמת
הפרויקט של
גלעד אבני ונמרוד איטקין
בואו קחו איתנו חלק בקומדיית הרשת על הילל, המרותק לכיסא גלגלים ומכור לגראס רפואי. עזרו לנו להגשים את הסדרה המבוססת על סיפור אמיתי מרגש.
102%
50,562
מתוך 50,000
0
נותרו
150
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/02/2018

בואו קחו חלק בהפקה של "פנסיה מוקדמת" - קומדיית רשת

מאת:

גלעד אבני ונמרוד איטקין


תקציר - הילל בן השלושים פלוס, נשוי, מכור לגראס רפואי ומרותק לכיסא גלגלים. הגישה של הילל לחיים היא "פנסיה מוקדמת". 

מה זה "פנסיה מוקדמת"? לקום כול בוקר ביקיצה טבעית, שכטה של בוקר ומעבר למנוחה בספה. הזמן הוא לא פקטור, לא לרדוף אחרי קריירה, פרנסה ובעיקר לא להתאמץ יותר מדי.

הסדרה "פנסיה מוקדמת" תתרכז בעיקר בסיטואציות בהן השיגרה של הילל מופרת. בסיטואציות בהם הדבקות בגישת "הפנסיה מוקדמת" עומדת למבחן. 
דרך מבטו וגישתו של הילל הופכות הסיטואציות הבנאליות למלאות חיים, פרועות ומצחיקות. ומעל הכול מלאות בעשן.
האמת, כדי להסביר הכי טוב, צירפנו את פרק הפיילוט המופיע בראש הדף. 


מטרת הסדרה "פנסיה מוקדמת" היא לתת מבט אחר על האנשים היושבים על כיסא גלגלים. לא בגישה מסכנה וגם לא סיפורים הרואים על ניצחונות בלתי אפשריים. סיפורים קומיים ושגרתיים, מנקודת מבטו של הגיבור המרותק לכיסא גלגלים. 


קצת עלינו - הכרנו במהלך לימודי הקולנוע בבית ברל. לאחר הלימודים התחלנו לעבוד יחד בהפקות סרטים ותכניות טלוויזיה. במקביל פנינו לפתח את הרעיונות שלנו כצמד. שנינו אוהבי קומדיה מושבעים, עובדים היום בנוסף על סיטקום לטלוויזיה וסרט קומדיה באורך מלא לקולנועאך יותר מהכל, אנחנו מאוד רוצים להגשים את סדרת הרשת "פנסיה מוקדמת". אך לצערנו, זה מאוד לא פשוט כלכלית. 

כדי ליצור עוד 6 פרקים שישלימו את כל פרקי העונה הראשונה, אנחנו צריכים לגייס סכום של 50,000 ש"ח, שנשקיע את כולו על המסך!

הסדרה "פנסיה מוקדמת" מחוברת עמוק אל תוך הלב שלנו מתוך היכרות עם אדם קרוב בעל סיפור חיים דומה וגישה זהה לחיים.  חשוב לנו לעשות את הסדרה, אנחנו מאמינים בה ומקווים שגם אתם. 


על הפרוייקט - פנסיה מוקדמת היא סדרה עצמאית המיועדת לאינטרנט. אנחנו כותבים אותה יחד. העונה הראשונה כתובה במלואה והיא כוללת שמונה פרקים.
את התפקיד הראשי של הילל, גיבור הסדרה מגלם דורון בן דוד (פאודה, מטומטמת, אבינו ועוד). שחקן נפלא ואדם יקר, שעזר לנו ליצור דמות שאנחנו מאוד גאים בה.

עד כה צילמנו שני פרקים, פרק פיילוט המצורף פה למעלה ופרק נוסף בשלבי עריכה סופיים. את שני הפרקים הפקנו באופן עצמאי ובעזרתם הצנועה של חברינו היקרים. 


בזכות התמיכה שלכם חברים, וחסכונות הבר מצווה שלנו נוכל להפיק ולצלם את כול העונה. ועד סוף 2018 נצפה ונהנה יחד מהיצירה של כולנו.

תודה,

גלעד אבני ונמרוד איטקין